Almanca Babalar Günü Mesajları

Babalar Gününü Almanca kutlamak isteyenler! Sayfamızda ki harika Babalar Günü Mesajlarını ve Sözleri sizler için hazırlandı. Haydi sözleri beğen ve hemen paylaş!

Almanca Babalar Günü Mesajları
Almanca Babalar Günü Mesajları

Sayfa İçeriği; Alman Babalar Günü Mesajları, Babaya Almanca Babalar Günü Mesajı, Almanca Babalar Günü Mesajı Resimli, Almanca Babalar Günü Mesajları Kısa, Almanca Babalar Günü Mesajı Tumblr, Almanca Babalar Günü Sözleri.

Sayfa içeriğimizde bulunan Almanca Babalar Günü Sözleri, Türkçe anlamları ile verilmiştir.  En güzel Almanca Babalar Günü Mesajlarını sosyal medyadan hemen paylaş! İşte birbirinden güzel Almanca Babalar Günü Mesajları.

ABİYE BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Almanca Babalar Günü Mesajları

Alles Gute zum Vatertag Papa. Ich bin dir dankbar. (Babalar Günün Kutlu Olsun Baba. Sana minnettarım)

Vater werden ist nicht schwer, Vater sein dagegen sehr. -Wilhelm Busch (Baba olmak zor değil ama baba olmak çok zor)

Nicht Fleisch und Blut, das Herz macht uns zu Vätern und Söhnen. Friedrich von Schiller (Et ve kan değil, kalp bizi baba ve oğul yapar.)

Liebende Väter erkannt man daran, dass sie Fotos statt Geld im Portemonnaie tragen. (Sevgi dolu babaları cüzdanlarında para yerine fotoğraf taşımalarından tanıyabilirsiniz.)

Ein guter Vater geht voraus, um dich zu leiten und steht dabei doch immer hinter dir. (İyi bir baba size rehberlik etmek için önde gider ve her zaman arkanızda durur.)

Wenn du lebst, ohne Vater geworden zu sein, wirst du sterben, ohne ein Mensch gewesen zu sein. Russisches Sprichwort (Baba olmadan yaşarsan, insan olmadan ölürsün. -Rus atasözü)

Papa, ich schulde dir so viel – und freue mich sehr darüber, dass wir uns einig sind, dass ich es nicht zurückzahlen muss! (Baba, sana çok şey borçluyum- ve bunu geri ödemek zorunda olmadığım konusunda hemfikir olduğumuz için çok mutluyum!)

Seit meiner Kindheit bist du mein großes Vorbild und ein Freund an meiner Seite. Ich könnte mir keinen besseren Vater wünschen! (Çocukluğumdan beri benim rol modelim ve arkadaşım oldun. Daha iyi bir baba isteyemezdim!)

Mütter wollen ihre Kinder leiten und ins Leben begleiten. Väter wollen sie formen nach ihren Normen. -Monika Kühn-Görg (Anneler çocuklarına rehberlik etmek ve hayatta onlara eşlik etmek isterler. Babalar onları kendi normlarına göre şekillendirmek isterler.)

almanca babalar günü kutlu olsun
almanca babalar günü mesajı tumblr

Du hast mich mein ganzes Leben lang immer unterstützt. Du bist meine Quelle des Lebens. Ich wünsche dir den besten Vatertag, Daddy. (Bana hayatım boyunca hep destek oldun. Sen benin yaşam kaynağımsın. En güzel babalar günü dileklerim sana gelsin Babacığım.)

Vom Vater hab ich die Statur, des Lebens ernstes Führen, vom Mütterchen die Frohnatur und Lust zu fabulieren. -Johan Wolfgang von Goethe (Hayatı ciddiyetle sürdürecek bir yapıya babamdan, neşeli bir doğaya ve masallar yaratma arzusuna annemden sahibim.)

Jeder Mann kann Vater werden, doch nur die besten werden ein echter Papa. Vielen Dank, dass ich dich Papa nennen darf. (Her erkek baba olabilir ama sadece en iyiler gerçek baba olabilir. Sana baba dememe izin verdiğin için teşekkür ederim.)

Auch wenn ich vielleicht nicht immer das beste Kind der Welt war, so warst du für mich doch immer der beste Vater der Welt. Alles Gute zum Vatertag! (Her zaman dünyanın en iyi çocuğu olmasam da sen benim için her zaman dünyanın en iyi babasıydın. Mutlu Babalar Günü!)

Bizi Facebook’tan Takip Edin!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
harika
Harika
Almanca Babalar Günü Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!