1. Haberler
  2. Özel Günler
  3. Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sevgilinize En Güzel ve Romantik Kurban Bayramı Mesajı Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Sayfamızda Yer Alan Birbirinden Güzel Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri' ni Sevdiklerinizle Hemen Paylaşın! İşte Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları 2021.

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri 2022
Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları 2022

Sayfa İçeriği;  Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları 2022, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajı ve Sözleri, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Tumblr, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Resimli, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Komik, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Güzel Anlamlı, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajı Kısa, Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Dini.

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ile duygularınızı ifade etmek ve bu özel günü paylaşmak istersiniz. Kurban Bayramı Mesajları sevgiliye, eşe özenle yazılır. Uzaktaki sevgiliye, kız arkadaşa ve erkek arkadaşa Kurban Bayramı mesajı ve sözleri uzun, kısa, komik, duygusal, yeni niteliklerde gönderilebilir. 2022 yılında da Kurban Bayramı sevinç ve kucaklaşma ile kutlanıyor. Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri ile siz de bu sevincinizi dile getirebilirsiniz. Sevgiliye iyi bayramlar ve hayırlı bayramlar mesajları dini, özgün, orijinal göndermek istiyorsanız haberimizdeki içerikten faydalanabilirsiniz. Sevgiliye Kurban Bayramı Kutlu Olsun Mesajları ve Sözleri aşk dolu cümlelerle sizlerle:

Sevgiliye En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

Hep seninle el ele can cana mutlu bayramlara erelim aşkım. İyi bayramlar.

Gecelerimin ve gündüzlerimin en güzel hayali, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Kurban Bayramın çok mutlu geçsin aşkım. Dilekler sana, dualar senin için.

Her günümüzde aşkla yan yana olmak dileğiyle, Kurban Bayramın kutlu olsun hayatım.

Senin sevgin bana her gün ayrı bir sevinç sebebi aşkım. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Kurban Bayramı sana uğur getirsin, her günün bir öncekinden güzel ve iyi olsun aşkım.

Tek dileğim birazcık duygu, birazcık sevgi, biraz sen! Kurban Bayramın mübarek olsun.

Kalbindeki güzel niyetlere âşık oldu bu kalp. Kurban Bayramın mübarek olsun canım.

Her nefesimde ve her gün canımın taa içinde ol aşkım. Kurban Bayramın Mübarek olsun.

Bir çift tatlı söze âşık olursun, sonra bütün gözlerde onu görürsün. Mutlu bayramlar çiçeğim.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel dileğimsin. Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

Sen bana Allah’ın bir lütfusun. Seni sevmekle başlıyorum her şeye. Mutlu bayramlar aşkım.

Gözlerindeki pırıltı, kalbindeki ışık hiç kaybolmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun bir tanem.

Mutluyum geceyi aydınlatan gözlerinle uyuyup uyanmaktan. Kurban Bayramın kutlu olsun balım.

Birlikte tadına doyamayacağımız daha nice mutlu bayramlar gelsin biriciğim. Kurban Bayramın Mübarek olsun.

Abiye Kurban Bayramı Mesajları

 Sevgiliye İyi Bayramlar Mesajları ve Sözleri

 Kalbim diyor ki ben bu senin sevdiğine kefilim. Aşkınla uyandım yine bu sabah. Mutlu bayramların olsun aşkım.

Her günüm sana biraz özlem, biraz hatırlanmak isteği ile dolu. Sevgi dolu mutlu bir bayram dileğiyle canım.

Sevgi ülkesinde ve muhabbet diyarında bir bayram geçirmen dileğiyle, Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

Temiz ve saf gönlünle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak canım aşkım. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Biliyor musun, sen bana Rabbimin bir hediyesisin. Seni sevmek borçtur bana. Kurban Bayramın Kutlu Olsun Sevdiğim.

Dualarınızın Rabbin yüce katına ulaşması duasındayım canım. Kurban Bayramımız mübarek olsun birtanem.

Gel aramızdaki mesafeleri silelim canım. Bayram geldi, hadi sevinelim canım. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Bugün en güzel günlerimizden birindeyiz. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım. Seni bilemeyeceğin kadar seviyorum.

En anlamlı anları birlikte paylaşmak, en güzel anıları beraber biriktirmek dileğiyle sevgilim. Kurban Bayramın Kutlu olsun.

Allah’a binlerce kez şükür. Bugün benim canımsın ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun. Seni çok seviyorum.

Dua kapılarının açık olduğu bu mübarek günlerde kalbindeki duaları ve iyi niyetleri etrafa saçman dileğimle. Hayırlı Bayramlar canım.

Aşkım, ailelerimizle birlikte nice güzel günlerimiz olsun.  Kurban Bayramı’nda sana huzurlu ve güvenli zamanlar diliyorum.

Şu bayrama erdiren Allah’a şükürler olsun. Seni bana sevdiren Allah’a şükürler olsun. Kurban Bayramın Mübarek Olsun canım.

Aramızda uzak yollar olsa da ömrüme ömür katan sevdiğim için mutluyum. Senin ve sevdiklerinin Kurban Bayramı kutlu olsun canım.

Seninle her bayram bana nimettir. Nimete şükürle yaklaşalım, birbirimizi hep böyle sevip sayalım. Kurban Bayramımız mübarek olsun canım.

Canım Kurban Bayramın neşe içinde geçsin. Aklın fikrin de benimle dolsun, çünkü benimki seninle dolu olacak. İyi bayramlar sevgilim.

resimli bayram mesajı sevgiliye 2022
resimli bayram mesajı sevgiliye 2022

Sevgiliye Hayırlı Bayramlar Mesajları ve Sözleri

Bayram en çok çocuklar için mutluluk kaynağıdır. Ben de bayramlarda bir çocuk gibi oluyorum, çünkü hayatımda sen varsın. İyi Bayramlar canım.

Her bayram zamanı imanlı kalplerde kandiller yanar. Ömrümü seninle iman ışığında geçirmek duasıyla Kurban Bayramın mübarek olsun canım.

Bu Kurban Bayramı ve bütün bayramlar kalplerimizin birbirimiz için çarpması dileğimdir. Kurban Bayramın kutlu olsun canım benim.

Her canlıya merhamet eden Mevla’ma, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun aşkım.

Seni tanımadan yaşamın anlamını yitirmişti belki de.  Hayatıma değer katan aşkım Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Senin saçlarından dökülen parıltı, benim kalbimi ışıtıyor. Bu ışık sarsa tüm dünyayı, tüm gezegende güneşler açardı. Kurban Bayramın kutlu olsun sevdiğim.

Bir bayram dileği sal göklere, eski zamanlardan bir selam getirsin. Öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar canım.

Nimetlerin en bereketlisi alın teri akıtılarak kazanılan, sevgililerin en güzeli de her an Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun canım aşkım.

Ömrümüzün en güzel anlarını birlikte tüketmek dileğiyle. En güzel anıları tazelemek duasıyla Kurban Bayramın mübarek olsun. Seni çok seviyorum bir tanem.

Rabbim seni sırat-ı müstakimine iletsin. Bu yoldan ve sevdiklerinden bir ömür boyu ayırmasın. Seni çok seviyorum aşkım. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Güzel aşkım, hayatımın anlamı, bak yine bayram geldi. Ayrı olsak da kalplerimiz birlikte ya bu bile bana ayrı bir sevinç sebebi. İyi bayramlar canım.

Bayram günlerinin ilk saatlerinde seninle birlikteyim ya daha ne isterim.  Herkesten önce, özel olarak senin bayramını kutlarım aşkım. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Senin için yürekten bir duam var.  Sevgiliye en içten bayram mesajını bu duamla gönderiyorum. Bir ömür yanımda ol istiyorum. Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

Sevgiliye Kurban Bayramın Kutlu Olsun Mesajları

Bu bayramda da ben çocuklar gibi mutluyum. Canıma, hayatımın anlamına güzel sözler söylemek ve senden gelecek güzel cevaplar almak için hazırım. İyi bayramlar bitanem.

Taze umutlar, gül goncası sevinçlerle hoş geldin bayram, diyelim. Bana ve sevdiklerime hoş geldin Kurban Bayramı diye selam verelim. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

Benim kalbimde senin sevginle dolan okyanuslar vardır. O okyanusun sularında hayallerimi yüzdürdüm. Canım benim seninle bir ömür hayallerimin mutluluğunu yaşayalım. 

Bayramı ayrı geçirince üzülsem de seninle kalplerimizin birbirimiz için attığını bilmek bana yetiyor. Dualarım bundan sonraki bayramlarda birlikte olmaktır. İyi Bayramlar Sevgilim.

Merhametlilerin en merhametlisi Yüce Allah bayramlarda güzel niyetlerle dua edenleri geri çevirmez. Seninle bir ömür geçirmek duasıyla bu bayrama erdik. Hayırlı Bayramlar Sevgilim.

Bayram ezanıyla birlikte bir cümbüş başlar. Bütün mesafeler bayram sevinci ile kaybolur. Seni her an yanımda hissediyorum canım, Kurban Bayramın kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Kurban Bayramının nuru bütün gönülleri aydınlatırlar. Kalbin nurla dolsun, duların dileklerin kabul olsun biriciğim. Bu bayram seni bir başka seviyorum. Kurban Bayramın kutlu olsun balım.

Seninle bir bayramı daha birlikte geçirmek, işte benim bayramım bu. Buluşacağımız saati iple çekiyorum. Bana senden başka bayram şekeri gerekmez biliyorsun. Hayırlı bayramlar aşkım.

Bu bayram eski bayramlarda olmayan bir burukluk var canımda. Benim için bayram seninle olduğum günlerde anlam kazanıyor, ama şimdi senden uzağım biricik aşkım, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Başımızı döndürerek esen kader rüzgârı içinde en parlak ve en sıcak günlerdir bayramlar. Kalplerdeki sevgi ve özlem rüzgarına merhaba diyelim bu bayram. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım!

Her bayramda salaların ve tekbirlerin en güzel başlangıçları müjdelemesi ile seviniyoruz. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur ve sağlık getirmesini diliyorum canım. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

 Sevgiliye Kurban Bayramı Tebrik Mesajları ve Sözleri

Öncelikle bu mübarek günde sevdiklerimize, kıymetli dostlara, güzel insanlara, vazgeçemediklerimize sevgi ve dua göndeririz. Ben de en derin sevgilerimi sana gönderiyorum aşkım. Bayramın kutlu ve mutlu olsun.

Kurban Bayramının ilk dakikalarında hemen benim için en özel ve güzel sevdiğimin bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramının sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirmesi duasındayım biriciğim.

Uzaklardan yakınlara gelesin diye Kurban Bayramı’nı en içten dileklerle kutlarım. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun zamanlarımız olur inşallah. Seninle hiç bitmeyecek sohbetlerle geçsin bu bayram.

Sevgilim dualarım dileklerim hep senin için. Senin yüzün hep gülsün, sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun inşallah. Güller açan gözlerinden bir damla bile yaş akmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Seninle aramıza giren uzak mesafelere ve zorluklara inat birlik olalım canım. İçten bir dua ve kalbi ısıtan bir mesaj ile bütün mesafeleri tüketelim. Kurban Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

Zaman gelecek çocuklarımızla birlikte bayram gezeceğimiz günler gelecek. O günlere çok az kaldı canım. Bu bayramı da hayallerle süsleyelim. Kurban Bayramın kutlu olsun yol arkadaşım, hayat pınarım.

Sevdiklerinle beraber umut ve sevgiyle bir bayram geçirmeni dilerim.  Canım isterim ki her anın bin bir mutlulukla bezensin. Hayatımın anlamını renklendiren sevdiğim, sen iyi ol, ben senin ayrılığına da katlanırım. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Uzaktaki Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Gözlerindeki umudun ve kalbindeki iyi niyetin hiç bitmemesi dileğiyle, Kurban Bayramın mübarek olsun biriciğim. Dua ediyorum ki sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram böyle mutlu ve birlikte olalım. Canım Seni Seviyorum.

Biliyorum ki her bayram günü, inanan bütün insanlar nurlanır. Her vakit, kalplerde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim içimi aydınlattığın bayram günleri geldi. Ömründeki sevgi ışığının hiç sönmemesi dileğiyle. Kurban Bayramın kutlu olsun aşk.

İnsanların kalpleri sevgiyi bir arada olduklarında paylaşarak çoğaltır. Bayramlarda bir araya gelen insanların oldukları yerler sevgi yumağına döner. Benim sevgi yumağımın merkezinde sen varsın canım. Kurban Bayramın mübarek olsun canım.

Kurban Bayramı’nı tüm sevdiklerinle bir arada kutla, ama beni de unutma. Günlerin mutluluk içinde geçsin ama mutluluğuna beni de ortak et. Canım ağız tadıyla bir bayram geçirmeni dilerim. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

Komşular ve akrabalar yalnızlığı paylaşırlar. Hepsi bir yana sen olmayınca yalnızlığım dinmiyor. İyi ki canımsın. Seninleyken bayramlar daha bir mutlu ve huzurlu canım. Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajı atarak da olsa beni mutlu edebiliyorsun. İyi bayramlar.

Bayram sevincimi buruk yapan tek şey var ve sen onu çok iyi biliyorsun. Sana olan hasretim ve özlemim de olmasa öyle mutlu olacağım ki, yine de şükrediyorum. İyi ki varsın! Lütfen seni ne çok özlediğimi bir an bile aklından çıkarma. Seni senden, hatta seni kendimden bile çok seviyorum. Kurban Bayramın kutlu olsun.

10
mutlu
Mutlu
6
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
3
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!