Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajları

Bu yıl Babalar Günü 20 Haziran' da kutlanacak. Yediden yetmişe herkesin beğeneceği sözleri sizlere hazırladık. İşte Babalar Günü Mesajları ve Sözleri...

Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajları
Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajları

Sayfa İçeriği; Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajı, Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları Duygusal Babalar Günü Sözleri Uzun, Babalar Günü Mesajları Tumblr, Küs Babaya Babalar Günü Mesajları, Kızından Babaya En güzel Babalar Günü Mesajları, Gurbetteki Babaya Babalar Günü Mesajı, Asker Babaya Babalar Günü Mesajları, Polis Babaya Babalar Günü Mesajları.

Babalar için hazırlamış olduğumuz “Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajları” içerisinde hoşunuza giden en güzel Babalar Günü Mesajları’ nı kısa mesaj olarak atabilir, Facebook, İnstagram, Whatsapp ve Twitter, gibi sosyal platformlardan paylaşabilirsiniz. Babalar Günü Kutlu Olsun.

kızından babaya babalar günü mesajı
kızından babaya babalar günü mesajı

Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajları

Tatlılar tatlısı babacığım bir günümde değil bütün ömrümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Birçok iyi bir arkadaş tanıdım, ama senden başka dost bulamadım babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Senin yaramazın olmaktan gurur duyuyor ve seni kocaman kucaklıyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Her yerde sözleri ve sevgisiyle yanımda hissettiğim biricik babama sevgilerimle… Babalar günün kutlu olsun.

Yanı başından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir yer yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Bana kızdığın zaman bile beni benden çok düşündüğünü bilmek gibisi var mı? Babalar günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Sırdaşım, kalp ocağım, en büyük sevgimsin. Uzaklardan kalbimi gönderiyorum sana. Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Senin gibi bir babaya zor bulunur bir nimettir, bunu senden uzakta olduğum günlerde daha iyi anladım. Babalar günün kutlu olsun.  

Senin evladın olmaktan sonsuz bir şükür içindeyim. Seni tahmin bile edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Bana bazen öğretmen gibi bazen de kankam gibi davrandın. Seninleyken hayat hem bir okul hem bir lunapark. Babalar günün kutlu olsun.

Bana bir hükümdar gibi emretmedin ama hayatım boyunca bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun! Seni çok özledim babacım.

Dünyanın en şanslı ve afacan çocuğundan dünyanın en tatlı, en anlayışlı, en güzel kalpli babasına selamlar olsun. Babalar Günün kutlu olsun.

ABİYE BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ

Her akşam eve dönsün diye yolunu gözlediğimiz canımız… Güzel yüzünle seni kapının önünde beklediğim günleri öyle özledim ki… Babalar Günün kutlu olsun.

Kederimi, sevincimi, acımı, huzurumu paylaştığım en iyi dostum. Senden uzak kalmak çok acı, ama sen bana acıya da dayanmayı öğrettin. Babalar günün kutlu olsun!

Babacım, bugün senin sesinle uyanmayı çok isterdim. Keşke yanımda olsan. Sen olmasaydın eğer, bugün ben böyle bir insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

Çocukluk arkadaşım, dert ortağım, en büyük yoldaşım… Şimdi yollarımız uzağa düşse de gam değil, kalbinle hep yanımdasın.  Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Seni anlatan bir roman yazmak ve bunu herkese okutmak isterim. Çünkü seni herkes tanımalı bence. Ve benim seni ne çok sevdiğimi cümle alem bilmeli. Babalar günün kutlu olsun.

Biliyorum senin için kaç yaşına gelirsem geleyim hiç büyümeyecek bir çocuğum. Bunu bilmek bile senden uzakta geçen günler için bir teselli. Babalar günün kutlu olsun.

Gelmiş geçmiş en merhametli, en kibar, en cömert, en havalı, en korkusuz, en esprili babasına seslenme günü gelmiş, Seni Çok Seviyorum Babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Üzerimdeki haklarını ödeyemeyeceğim biricik babam, Allah seni başımızdan eksik etmesin. Sen sağ ve şen ol, hep yanımızda ol. Başka bir şey istemeyiz. Babalar günün kutlu olsun.  

Sevginin değerini ve insan, hayvana, bitkiye merhameti senden öğrendim. Kimse senin verdiklerini benden alamaz. İyi ki babamsın ve iyi ki canımdasın. Babalar günün kutlu olsun.

Sabır desen sende, sevgi desen sende, çalışkanlık desen sende, akıl desen sende. Seninle hayat hep aydınlık. Seni çok ama çok seviyorum, canım babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Yaşantısıyla, amaçlarıyla bize hep webgundemi.com en iyi örnek olan güzel babam. Senden uzakta, senin kıymetini şimdi daha iyi fark ediyorum. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öperim.

Evimizin karlı dağı… Babamız, canımız, çınarımız. Bil ki seni her gün daha çok özlüyoruz. Varlığınla huzur doluyoruz. Sen bizim bir tanemizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Saçlarımın taradığın parmaklarının şefkatini her zaman hissettim, zor zamanlarımda hep güç aldığım babacığım. Yanında olamasam da kalbim hep seninle. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir dağ gibisin. Sırtımı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile devirebilirim. Çünkü bana hep direnç veriyorsun… Seni gittiğim her yere kalbimde taşıyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Hayatım boyunca bana anlattığın tüm gerçekleri ve güzel şeyleri aklımda tutuyorum. Aramızda ne kadar kilometreler olursa olsun önemi yok, değerin asla kimseyle kıyaslanamaz! Babalar Günün kutlu olsun.

Keşke o güzel yüzünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim. Ne kadar uzak olsak da hep kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Yaşlandıkça hayatımı gözden geçiriyorum ve her köşede senin desteğini görüyorum. Senin için ne yapsam az gelir. Keşke dizini dibinde olabilsem şimdi. Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Şefkat ve iyilik pınarı gibisin.  İnsanlara yaklaşırken hep bu iki şeyi hatırda tutmayı senin hayatını izleyerek öğrendim.  Bana da hep bunu öğütleyen melek babamın babalar günü kutlu olsun.

Tüm gücünle kötülüklere ve bencilliklere karşı duran dağ yüreklim. Benim için senin yaşam mücadelen bir örnek. Bu örnek üzerine kuruyorum her şeyi. İyi ki canımsın, babalar günün kutlu olsun.

Evimizin önderi… Babamız, öğretmenimiz, yakışıklımız, canımız. Bil ki seni her gün daha çok özlüyoruz. Varlığınla umut doluyoruz. Sen bizim vazgeçilmez kıymetimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Bir yerde adını andığımda gururlanarak söylüyorum sana dair her bir cümleyi. Seni seviyorum babacığım. Bugün geldiğim yerde ve elde edebildiğim her şeyde senin desteğin var. Babalar günün kutlu olsun.

Kıymetli babacım, bana öğrettiğin, nasihat ettiğin değerlerle büyüdüm.  Bana kazandırdığın emekle bugünlere geldim. Sağlığın ve mutluluğun için duacıyım. İyi ki benimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi melek bir babaya evlat olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. En yakın zamanda yanında olabilmek en güzel hayalim. Seni seviyorum canım babacığım. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Babalar günün kutlu olsun dağ yürekli babam! Seninle gülüp eğlendiğimiz, oturup ağladığımız hatıraları geleceğe taşımak çok güzel. Acı ve tatlı seninle anlamlı. Her an yanında olmak özlemiyle, babalar günün kutlu olsun.

Hayatım boyunca güvenle başardığım ve elde edebildiğim her adımda senin imzan var. Sana doya doya sarılmak isterdim, aramızdaki mesafelere kızgınım, beni senden uzakta bıraktıkları için. Babalar günün kutlu olsun.

Ömrünün sonuna kadar bizleri sevmeye ve korumaya kendini adadığını bilmek benim kalbimi eritiyor. En zor zamanlarımda senin sevginle ayağa kalkıyorum. Allah seni başsımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun.

Hiçbir sözle tam olarak dile gelmeyen fedakârlık ve webgundemi.com beklentisiz sevgiyi anlat desen bana, herhalde sadece BABAM deyip susarım. Babalar günün kutlu olsun güzel babacım. Şimdi uzaktasın ama ben yine baba deyip susuyorum.

Darda kaldığım, karar veremediğim, korktuğum her zaman koruyup kolladın bizi.  Kimseden senin kadar şefkat görmedik. İnsan olmanın değerini öğrettin için sana sonsuz kere teşekkürler Babalar Günün Kutlu Olsun canımdan ötem.

Sen benim ömrümsün, yaşam pınarım, hayatım boyunca şüphesizce yaslandığım tek dayanağımsın.  Yokluğun içimi, acıtıyor. Utanmasam ağlayacağım. Seni çok seviyorum, uzaklarda hüzünle babalar gününü kutluyorum.

Yaşım ilerledikçe yaşamımı daha iyi hale getirmek için ne kadar emek verdiğini daha iyi idrak ediyorum. Benim için yaptığın onca şey için ne söylesem yeterince teşekkür etmiş olamam! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun! Vefat eden Babaya Babalar Günü Mesajları için TIKLAYINIZ.

ANA SAYFAYA DÖN

1
mutlu
Mutlu
3
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!