İspanyolca Babalar Günü Mesajları ve Sözleri

İspanyolca Babalar Günü Mesajları
İspanyolca Babalar Günü Mesajları

Sayfa İçeriği; İspanyolca Babalar Günü Mesajları, İspanyolca Babalar Günü Sözleri, İspanyolca Babalar Günü Kutlu Olsun Resimli, İspanyolca Babalar Günü Mesajı Tumblr.

Sizlere İspanyolca Babalar Günü Mesajı ve Sözleri hazırladık. Sayfamızda bulunan bu güzel sözlerden en hoşunuza gideni sosyal medya hesaplarınızdan resimli ya da sözlü olarak paylaşabilirsiniz. Bugün Dünyanın her yerinde kutlanan Babalar Günü oldukça iyi gören yılın en özel günlerinden birisidir. Bu özel günde birçok farklı dilde babalar günü kutlanmaktadır. İşte İspanyolca Babalar Günü Mesajları ve Sözleri…

İspanyolca Babalar Günü Mesajları ve Sözleri

Felicidades al hombre de mi vida que sin ninguna duda alguna, siempre será el más importante y el mejor de todos… Mi Papá. (Hiç şüphesiz her zaman en önemli ve en iyi olacak hayatımın erkeğini tebrik ederim…Babam.)

Papá, aun después de tantos años, cuando te recuerdo, vuelvo a conocerte y vuelvo a amarte más. ¡Feliz Día del Padre! (Baba, aradan bunca yıl geçmesine rağmen seni hatırladıkça yeniden tanıyorum ve seni daha çok seviyorum. Mutlu Babalar Günü!)

Para mi Papá. Mi Superhéroe, mi fortaleza inexpugnable y mi paño de lágrimas. Te entrego lo mejor que tengo para darte… Mi corazón. (Babam için. Süper kahramanım, zaptedilemez kalem ve gözyaşı bezim. Sana vermem gerekenin en iyisini veriyorum… Kalbim.)

Orgullo siento de ti Padre y el mejor regalo que te puedo dar es asegurarte que tratare de ser con mis hijos, como lo fustes tu conmigo.( Seninle gurur duyuyorum Baba ve sana verebileceğim en iyi hediye, senin benimle olduğun gibi çocuklarımla birlikte olmaya çalışacağımın garantisidir.)

Padre, hoy es día de fiesta para ti y para mí. Los dos celebramos por todo lo alto, yo por tenerte y tú por tenerme a mí. (Baba, bugün senin ve benim için bir tatil. Ben sana sahip olduğum için, sen de bana sahip olduğun için ikimiz de şık bir şekilde kutluyoruz)

Papá, aunque nos separan miles de kilómetros, siempre te tengo a mi lado y te llevo conmigo en mis pensamientos. (Baba, aramızda binlerce kilometre olmasına rağmen, hep yanımdasın ve düşüncelerimde seni yanımda taşıyorum.)

La vida no viene con un manual de instrucciones, pero con suerte la mía vino con un Papá… ¡Gracias infinitas para ti mi Padre! (Hayat bir kullanım kılavuzu ile gelmez ama umarım benimki bir baba ile gelmiştir… Sana sonsuz teşekkürler Atam!)

i̇spanyolca babalar günü kutlu olsun resimli
i̇spanyolca babalar günü kutlu olsun tumblr

Almanca Babalar Günü Mesajları

Hoy como cada año quiero felicitarte Papá, agradecerte por ser como has sido conmigo y recordarte que te quiero de verdad. (Bugün her yıl olduğu gibi seni tebrik etmek istiyorum baba, benimle olduğun gibi olduğun için teşekkür ederim ve seni gerçekten sevdiğimi hatırlatmak istiyorum.)

Gracias Papá por todo, por lo que me enseñaste, lo que me diste, por tu aliento, tus consejos y tu apoyo en los momentos difíciles. ¡Felicidades en el Día del Padre!( Her şey için, bana öğrettiklerin için, bana verdiklerin için, cesaretin için, tavsiyen için ve zor zamanlarda desteğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günü için tebrikler!)

Papá eres para mí lo mejor, lo más importante, mi orgullo y mi felicidad. Eres mi héroe, mi guardián y soy tu más fiel admirador y seguidor. No quiero otro Padre que no seas tú. ¡Te quiero Papá! (Baba sen benim için en iyisi, en önemlisi, gururum ve mutluluğumsun. Sen benim kahramanımsın, koruyucumsun ve ben senin en sadık hayranınım ve takipçinim. Senden başka bir Baba istemiyorum. Seni seviyorum baba!). İspanyolca Babalar Günü Mesajları…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
İspanyolca Babalar Günü Mesajları ve Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!