Hakkımızda

Farklı. Tıpkı senin gibi.

webgundemi.com: 1 Ağustos 2019 tarihinde yayın hayatına başladı. Webgundemi.com; Uzay, Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan haberleri kullanıcılarına tarafsız, özgün, faydalı içerik anlayışı ile sunan bir sosyal içerik ve haber platformudur! 

Sizleri karmaşık haber anlayışından uzak tutarak, kullanıcı odaklı içerikleri en hızlı biçimde ziyaretçilerine ulaştırmayı amaç haline getiren webgundemi.com, Teknoloji Haberleri, Yazılım Haberleri, İş Dünyası, Yurt Dışı Haberleri, Devlet Kredileri, Kripto Paralar, Ekonomi, Yaşam Tarzı, Kadın, Güzellik, Otomobil, Eğitim, Edebiyat, İlginç Bilgiler, Doğa Haberleri, Dini Haberler, Kamu Haber ve Finans gibi konuları ele alır. 

Webgundemi’ ndeki içeriğimizin kalitesiyle gurur duyuyoruz. Yüzlerce farklı konuyu ele alsak da hepsinin ortak bir noktası var: güvenebilecekleri teknik bilgiler arayan okuyucular. Bünyemizdeki yazarlar etik kaygılardan, önyargılardan, çatışmalardan veya yanlış bilgilerden arınmış, yüksek kaliteli, orijinal, doğru, uzman içerik oluşturur.

Neleri Önemsiyoruz?

-Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek dijital dünyanın en son trendlerini sizlerle paylaşıyoruz.

-Yazılımı çok seviyoruz. Yazılım konusunda özellikle ülkemizde ve dünyada yer alan gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz.

-Doğayı Önemsiyoruz. Biliyoruz ki doğa bizler için her şey! Doğamıza sahip çıkmak adına üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek için doğa ile ilgili haberler sunuyoruz.

-İnsanların doğu kaynaktan doğru bilgilere erişmesini sağlamak için çaba gösteriyoruz. Sizlere sunduğumuz içerikleri özenle hazırlıyoruz.

-İş Dünyasına ilgiliyiz. İş Dünyasından en trend haberleri, finans sektöründeki gelişmeler ve daha fazlasını webgundemi.com’ da bulmanız mümkün.

-Sizlere çok saygılıyız ve fikirlerinize aşırı önem veriyoruz. Sitemizin müdavimi olmanız konusunda sizlerin desteğini bekliyoruz.

-Bu Haberler Bildiğiniz Haberlerden Değil! İçeriklerimizde farklı konuları ele almayı ve farklı olmayı seviyoruz.

Beş Değerimiz

  • Gizlilik
  • Güvenirlik
  • Doğruluk
  • Tarafsızlık
  • Faydacılık

En Popüler Sosyal İçerik ve Haber Platformu webgundemi.com

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!