En Güzel Hemşireler Günü Mesajı ve Sözleri

Sayfamızda Hemşireler Günü Kutlama Mesajları, Hemşireler Günü ile İlgili Anlamlı Resimli Sözler Yer Almaktadır. Gece Gündüz Demeden Sağlık Sektöründe Çalışan Hemşirelerimizin Bu En Güzel Gününü Sende Sevdiklerinle ya da Sosyal Medya da Hemen Paylaş!

sevgiliye, eşe, ablaya hemşireler günü mesajları

Sayfamızda En Güzel Hemşireler Günü Mesajı ve Sözleri, Sevgiliye, Arkadaşa Hemşireler Günü Sözleri, Ablaya, Kardeşe Hemşireler Günü Mesajı, Hemşireler Günü Resimli Mesajlar, Hemşireler Günü Anlamlı Sözler, Teyzeye, Halaya Hemşireler Günü Mesajı yer almaktadır.

En Güzel Hemşireler Günü Mesajı ve Sözleri,  Sevgiliye, Arkadaşa Hemşireler Günü Mesajı, Hemşireler Günü Resimli Mesajlar, Hemşireler Günü Anlamlı Sözler, Ablaya, Kardeşe Hemşireler Günü Mesajı, Teyzeye, Halaya Hemşireler Günü Mesajları sizler için oluşturuldu. Bu anlamlı günde tüm hemşirelerin Hemşireler Günü’nü kutlarız. İşte En Güzel Hemşireler Günü Mesajı ve Sözleri:

Hemşireler Günü Anlamlı Sözler

Sizler bu ülkenin gurur kaynaklarısınız, Hemşireler Gününüz kutlu olsun.

Sizler hastanelerimizde dolaşan kanatsız meleklersiniz… Hemşireler Gününüz kutlu olsun.

Sağlık ordusunun her an vazifeye hazır vazgeçilmezleri hemşirelerin “Hemşireler Günü” kutlu olsun.

Dün, bugün, yarın sağlık sistemimizin olmazsa olmaz direği hemşirelerimiz. Hemşireler Günü’nüz kutlu olsun.

Hastalığı doktora, hasta kişiyi ise hemşireye emanet ederler. Tüm meslektaşlarımın Hemşireler Günü kutlu olsun…

Bütün fedakâr hemşerilerimizin ve bütün gayretkeş hemşir ve hemşire adaylarının Hemşireler Günü kutlu olsun.

Hemşireler hep meleklere benzetilir. Ben de dahil olmak üzere bütün meslektaşlarımın Hemşireler Günü kutlu olsun.

Günü gelince günlerce uykuya hasret kalan tüm hemşerilerimizin hemşireler haftasını kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum.

Hemşire odasına kapanıp, kendisine gelen bütün tüm işleri öğrencilere yaptıran hemşirelerin Hemşireler Günü kutlu olmasın.

Kalplerde ve vicdanlarda sevgi şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelen hemşerilerimizin Dünya Hemşireler Günü’nü kutlarım.

Bir gün hemşir ve hemşire olup ülkenin dört bir yanında hizmet vermeyi amaçlayan sağlık okuyan arkadaşların Hemşireler Günü kutlu olsun.

Hemşirem benim, emeğin ödenmez, kıymetin bilinmez. Ne diyelim ki hakkını helal et, gönlümüzdeki yerin baş köşedir. Hemşireler Günün kutlu olsun.

Geceyle gündüzü yer değiştirerek yaşamayı bir rutin haline getiren bütün hemşirelerin hemşireler gününü kutlarım. Meslek hayatlarında başarılar dilerim…

Hastane koridorlarını evi gibi gören tüm hemşire ve stajyerlerin “Hemşireler Günü” kutlu olsun. Sizin sayenizde daha nice hasta can bulacak kimbilir. İyi ki varsınız.

Birer fidan gibi doğan canlarla, ne yaparsak yapalım kaybettiğimiz hayatlar arasında yaşadığımız tarifsiz duygularımız var bizim. 12 Mayıs “Hemşireler Günü” kutlu olsun…

Bir şifa için medet umarken korku ve telaşla koşturduğumuz en zor zamanlarda hep yanımızdasın Sen. Soğuk hastane odalarının beyaz meleği, hemşireler günün kutlu olsun.

Fedakârlık sözcüğünün diğer adı hemşirelik olmalı. Devletin şifa ve şefkat eli hemşirelerimizin yaşadıkları sorunların çözülmesini diliyorum. Hemşireler Gününüz kutlu olsun.

Bence senenin en anlamlı günlerinden biri olan 12 Mayıs Dünya Hemşireler Gününü kutluyorum. En içten dileklerimle, siz değerli hemşirelere sağlık ve mutluluklar diliyorum. İyi ki varsınız…

Türk Toplumu, her zorlu dönemde göstermiş olduğunuz insanüstü çabalarınızı unutmayacak. Özveriniz ve fedakarlığınız ile gönüllerde yer ettiniz. Hemşireler Gününüz Kutlu Olsun.

hemşireler günü mesajı ablaya
resimli hemşireler günü mesajı

Sevgiliye, Arkadaşa, Eşe Dosta Hemşireler Günü Sözleri

Canım Hemşirem, sıhhatimi kazanmam için çok emek verdin. Emeklerin sayesinde hastalığımı atlattım. Sana sonsuz teşekkürü borç bilirim. Sizler iyi ki varsınız. Hemşireler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum.

Vatanın her köşesinde insan hayatının öneminden ödün vermeksizin sabırla, her türlü özveriyle, gayret ve emekle mesleğini yerine getirmeye çalışan değerli hemşerilerimizin hemşirelik haftasını kutlarım.

Sevgili hemşirem, hastanede kaldığım o zor günlerde, bana ve aileme candan ve fedakâr davranışların için sana çok teşekkür ederim. Ne zaman ihtiyacım olsa yatağımın başucunda seni gördüm. Hemşireler Günü kutlu olsun.

Korona virüs gibi büyük bir salgınla mücadele ettiğimiz şu dönemde, millet için sizler canınızı ortaya koydunuz. Haftalarca ailenizden ve sevdiklerinizden uzak kaldınız. Hakkınızı helal edin.  Hemşireler gününüzü minnetle kutlarım.

Kimseye karşı kimlik, inanç, yaşam tarzı ayrımı yapmaz hemşire. İnsanların yardımına koşanlarken sadece insanı kurtarmaya odaklanır. Mesleğini saygınlık içinde ifa eden bütün hemşireleri tebrik ederim. Dünya Hemşireler Günü kutlu olsun…

Hastalıkla boğuşurken yanımda sen vardın, şimdi eski sağlığıma sayende kavuştum. Seni hiç unutmayacağım. İyi ki varsın… Seni çok seviyoruz. Lütfen kendinize çok dikkat et. Bu vesileyle Dünya Hemşireler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum.

Milletimiz adına siz hemşireler tek tek minnet borçluyuz. Sizlere emekleriniz için sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Hemşireler Gününüz kutlu olsun. Hem özel hayatınızda hem de Hemşirelik meslek hayatınızda başarılar dilerim. Sağlık ve mutluluk dilerimle.

Ülkenin en önemli kurumlarından olan sağlık camiasının kanatsız melekleri ve gizli kahramanları… Teşekkürü ve tebriği en çok sizler hak ediyorsunuz. Tüm emekleriniz, tüm özverileriniz için sizlere minnettarız. Hemşireler Günü’nüz kutlu olsun. Hepinizi çok seviyoruz ve sizlere saygımız sonsuz.

Her zaman kendini bile unutarak, önce hastalar diyerek halka hizmeti ilke edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi yerine getiren hemşirelerimizi kutlarım. Böyle yüce bir meslek mensubu bütün fedakâr sağlık çalışanlarımızın Hemşireler Gününü kutlayarak bütün hayatlarında başarılar dilerim.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
En Güzel Hemşireler Günü Mesajı ve Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!