Öğretmen Sevgiliyi Mutluluktan Uçuracak Sözler

Öğretmen Sevgiliyi Mutluluktan Uçuracak Sözler
Öğretmen Sevgiliyi Mutluluktan Uçuracak Sözler

Öğretmenlik en kutsal ve en güzel mesleklerden birisidir. Hemen hemen herkesin hayatına dokunan öğretmenlerimiz olmuştur. Hayatımızı şekillendirme de çok önemli rolü olan öğretmenlerimiz, bugün en güzel sözleri ve en güzel Öğretmenler Günü mesajlarını yürekten hakediyor. Kardeşimiz, Eşimiz, Arkadaşımız ya da Kız Arkadaşımızla paylaşacağınız Öğretmen Sevgiliyi Mutluluktan Uçuracak Sözler sayfamız sizlerin seveceği en güzel sözlerle donatıldı. İşte birbirinden güzel Öğretmenler Günü ile ilgili sözler ve mesajlar.

Öğretmen Sevgiliyi Mutluluktan Uçuracak Sözler

Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun.

Öğretmenler günün kutlu olsun bana sevgiyi aşkı öğreten kadın!

Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim.

Hayatımda tanıdığım en güzel öğretmenin, öğretmenler günü kutlu olsun.

Hayatım, bu ilk Öğretmenler günün, sağlık ve başarı ile daha nice Öğretmenler Gününe erişmen dileğiyle…

Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla.

Sevgilim Öğretmenler gününü kutlar, böyle bir kutsal bir vazifeyi icra ettiğin için seninle gurur duyuyorum.

Bana sevmeyi sevip de sabır etmeyi öğreten sensin. Bu yüzden Öğretmenlik mesleği sana çok ama çok yakışıyor.

Öğretim, içgüdüsel bir sanattır ve sen bu sanatı gerçekten çok iyi icra ediyorsun. Bütün güzel başarılar seninle olsun aşkım.

Böylesi zor ve meşakkatli bir görev üstlenmek herkese nasip olmaz. 24 Kasım öğretmenler gününü tebrik ederim. İyi ki varsın.

 

öğretmen sevgiliye güzel sözler
öğretmen sevgiliye güzel sözler

İyi bir eğitim herkesi değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi değiştirebilir. Hayatlara dokunan özel insan. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

Sen işini çok iyi yapan, öğrencilerini severek bilgiyi aktaran ve onları koruyup kollayan bir meleksin. Bu özel günde her şeyin gönlünce olması dileğiyle başarı ve esenlik dilerim.

Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

İdeallerin ile çıktığın bu yolda başarı sağlayarak çok güzel yerlere geldin. Çocuklara olan sevgini bilgi ile yoğurarak geleceğe ışık oldun ne mutlu sana ne mutlu öğrencilerine! Öğretmenler Günün Kutlu Olsun. Nice 24 Kasımlara…

Önüne çok güzel fırsatlar çıkmana rağmen sen öğrencilerini seçtin, onların yolculuğunda bir ışık olmak istedin. Yaşadığın zor şartlarda bile bir an olsun ideallerinden ve hayallerinden vazgeçmedin. Seni ayakta alkışlıyorum dünyanın en güzel ve en iyi öğretmeni. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

8
mutlu
Mutlu
4
_zg_n
Üzgün
3
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Öğretmen Sevgiliyi Mutluluktan Uçuracak Sözler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!