Babaanneye Anneanneye Anneler Günü Sözleri ve Mesajları

babaanneye anneanneye en güzel anneler günü sözleri ve mesajları
Babaanneye Anneanneye Anneler Günü Sözleri ve Mesajları

Bu sayfamızda babaanneye, anneanneye anneler günü sözleri  ve mesajları, babaanneye, anneanneye duygusal anneler günü sözleri uzun, babaanneye anneanneye anlamlı anneler günü sözleri, ölmüş babanneye anneanneye anneler günü mesajları duygusal sizler için oluşturulmuştur.

Babaanneye, anneanneye anneler günü sözleri ve mesajları,  babaanneye, anneanneye duygusal anneler günü mesajları, babaanneye anneanneye anlamlı anneler günü sözleri, ölmüş babanneye anneanneye anneler günü mesajlarını sevdiklerinizle paylaşabilir ve annelerinizin kalbini kazanabilirsiz. Anneler gününde babaannesini ve anneannesini mutlu etmek isteyenler için içten ve anlamlı babaanneye, anneanneye anneler günü sözleri ve mesajları hazırladık.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

İyi ki varsın ve iyi ki bizim yanımızdasın canımın içi babaannem. Anneler günü kutlu olsun.

Babaannelerin en iyi niyetlisi, en hoşgörülüsü, en beceriklisi, en güler yüzlüsü ve tatlısı… Anneler günün kutlu olsun…

Baldan tatlım, dünyamın güneşi babaanneciğim, Allah seni başımızdan eksi k etmesin. Gül yüzlüm benim, anneler günün kutlu olsun.

Sana ne hediye alırsak alalım, yetmez, çiçek bahçesini getirsek bile senin yanında hiç kalır, anneler günü kutlu olsun melek babaannem.

Dünyanın en en en en güzel, en en en pamuk babaannesi benimki. Anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim babaannemsin. Seni çok seviyorum.

Bebekliğimden bu yaşıma kadar yürüdüğüm yollarda bana yön veren, bana ikinci bir anne olan babaanneciğim. Anneler günün kutlu olsun…

Senin başının tatlı belası torununun olarak seni sadece bu mayısta değil her zaman çok seviyorum, güzel babaanneciğim benim. Anneler günü kutlu olsun.

Pamuk yüzünden tebessümler hiçbir an eksilmesin güzel babaannem. Senin doğduğum günden beriki emeklerin karşısında hakkını nasıl öderim ki… Anneler günün kutlu olsun.

Her sıkıntımda gelip bana nasihat eden, hadsiz sevgi ve sabır gösteren güzel babaannem, ellerinden öperim, sana her şey için çok teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

Yavrularının rahatı için çektiği her sıkıntıyı içine gömerek gülümseyen her anne bir cennet kapısı demektir. O kapıdan girmek nasip olsun bize de. Anneler günün kutlu olsun bitanecik babannem.

Babaanneye Anlamlı Duygusal Anneler Günü Mesajları

Bir dakikada kalbimi okuyan güzel babaaannem, anneler günün kutlu olsun. Her sıkıntıyı bir çırpıda çözen ve beni hiç yalnız bırakmayan canım babaannem. Sen olmasan her şey çok daha zor olurdu bu hayatta.

Benim hayat ustam, yaş aldıkça ve olgunlaştıkça seni daha iyi anlıyor ve sana olan sevgimin de saygımın da kat ve kat çoğaldığını hissediyorum. Allah sana güzel ve sağlıklı günler versin babannecim. Anneler günün kutlu olsun.

Bu anneler gününde aramıza mesafeler girmiş olsa da kalplerimiz bir atıyor. İnşallah birlikte geçireceğimiz ve hiç ayrılmayacağımız güzel günler de gelecek.  Sen bize bir alo desen yeter. Anneler günün kutlu olsun.

Allah’ın katında bile en yüce sevgiler arasında gösterilir anne sevgisi, çünkü bir anneyi sevmek cennet kapısına doğru yürümek gibidir. Sen benim ikinci annem, biricik babaannemsin. Anneler günün kutlu olsun…

Senin o hayatın çemberinden geçmiş tecrübe ve sevgi dolu bir gülüşüne, şefkatle bakan gözlerine, güzel yüreğine, bana candan yavrum deyişine ölürüm. Anneler Günün Kutlu Olsun canım babaanneciğim benim.

Senin yanında bir şeyin ustası olmayı öğrendim. Bir aşçıbaşı olarak benim yaptığım o acemi işi yemekleri beğenmese de hiç belli etmeden aferin, eline sağlık kızım diyerek yiyen nazik babannecim benim… Anneler günün kutlu olsun…

Torununun hamarat ve pratiklik abidesi babaannesi. Sen benim hayat idolümsün. Hep yanımda ol. Senin torunun olduğum için ne kadar şanslıyım. Beni her zaman koruyup kolladığın için çok teşekkür ederim.  Anneler günün kutlu olsun.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları Uzun

Her şey yolunda giderken karşıma çıkan en beklenmedik sıkıntılar karşısında bile dik duruşu ile bana örnek olan canım babaannem, senin öngörülerin, senin tecrübelerinle bugünlere geldim. Bana bütün nasihat edişlerin için çok teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

Kraliçem, valide sultanım benim. Bir yıldız gibi bizim hayatımızı güzelleştiriyorsun. Hepimiz biliyoruz ki sen hepimizin, evimizin melek kraliçesi, başımızın tacısın. Sana alınacak hiçbir hediye sana layık olamaz. Anneler günün kutlu olsun canım babaanneciğim benim.

Dünyaya gözümü açtığımdan beri senden öğrendiğim sayısız hayat dersi ile olgunlaştım, büyüdüm. Bana hem iyiliğin, sevginin hem de başarının yolunu gösteren güzel babannem, ne kadar teşekkür etsem azdır sana.  Anneler günün kutlu olsun benim akıl küpü babaannem.

Gözünden sakınarak büyüttüğün torunların olarak seni çok seviyoruz. Bu anlamlı anneler gününde yanında olmayı çok isterdim, ama olmadı, nasip işte. Ayrı da olsak kalplerimiz hep birlikte atıyor güzel babaannem, buna şüphen olmasın. Anneler günün kutlu olsun…

Senin başının tatlı belası olarak dünyaya geldiğim günden beri sen benim hayatımda kutup yıldızı gibi parladın. Nereye gidersem gideyim beni takip ettin, yol gösterdin. Bu güvenle geçen her günüm için sana teşekkür ederim canımın içi babaannem.  Seni seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

Anneanneye Anneler Günü Mesajları

Her nefesimde şükür sebebimsin canım anneannem, anneler günün kutlu olsun.

Benim candan tatlım, hayat öğretmenim, pamuk anneannem seni çok seviyorum. Anneler günü kutlu olsun.

Evimizin neşesi, bereketi, vazgeçilmezim anneannem, anneler günün kutlu olsun.

Gözümün nuru, pamuğum, yaşam pınarım, ciğerimin köşesi anneannem. Anneler günün kutlu olsun.

Benim için her türlü sıkıntıyı göze alan, beni bir anne gibi büyüten,  her zorluğa katlanan anneannem. Anneler günün kutlu olsun…

Bir gece geç gelsem pencerelerde yolumu bekleyen pamuk anneannem. Senin hakkını ölsem ödeyemem, sen benim başımın tacısın. Anneler günün kutlu olsun.

Herkesin yeri başkadır insanda. Benim olmazsa olmazım anneannem. Cennet kokan biriciğim. Seni çok seviyorum. Ellerimi hiç bırakma. Anneler günü kutlu olsun.

Bir konuda haksız bile olsam kıyamayıp herkese her şeye karşı hep beni tutan, beni koruyan anneannem, sen benim birtanemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Benim azıcık canım yansa kendi daha çok acıyan, bana ancak ben üzülmeyeyim diye kızan ve herkese karşı beni kollayan melek anneannem. Anneler günün kutlu olsun…

Bilirim bu dünya da her anne bir kanat gibidir, bizi sarıp sarmalar, hayat yolunda onlar sayesinde uçarız. Sen benim kanatlarımsın melek anneannem. Anneler günün kutlu olsun.

Kıymetli anneanneciğim benim, yerin başımın üstünde, kalbimin başköşesindedir. Bu hayatta sen bir yana dünya bir yana, benim canım anneannem … Anneler günün kutlu olsun…

Herkesi sınırsız bir sevgi ve merhametle seven canım anneannem. Beni kolarına sar ve hiç bırakma. Çünkü ben hep senin sevgine layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Canımın parçası anneanneciğim, inşallah öğrettiklerini hayata geçirip bana gösterdiğin sınırsız sevgi ve sabrın karşılığını sana en güzel şekilde verebilme şansım olur… Anneler günün kutlu olsun.

Bir ömür başımda taşısam senin hakkın gene de ödenmez. Hele benim anneannemi sevmeye yıllar az gelir. Bütün dünyayı verseler sana değişmem gül yüzlü anneannem, Anneler günün kutlu olsun.

Anneanneye Duygusal Anlamlı Anneler Günü Mesajları

Hayattaki en büyük nimetlerimden biri olan anneanneciğim, sen benim bir günümde değil bütün bir hayatımdasın. Her zorlukta yanımda olan can parçam anneannem, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun…

Pamuk şekerim anneannem, nice zamandır hasret kaldım kokuna, sarılışına, hasret kaldım bakışına, dokunuşuna, hasret kaldım yavrum diyen sözlerine. Seni dünyalar kadar çok seviyorum canım anneannem. Anneler günün kutlu olsun.

Biri bana fedakârlık, alçakgönüllülük, sabır ve merhamet ne demek diye sorsa, tek cevabım anneannem demek olur herhalde. Seni sevmek için bir değil bin ömrüm olsa bile az gelir pamuğum. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun…

Bir gün bile bana sitem etmeyen canım anneannem, nasıl burnumda tüttün bilsen. Bu anneler gününde yanında olabildiğim için çok mutluyum. Sana kanatlanıp geliyorum canımın için anneannem. Kollarını aç. Seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun…

Biliyorum, ben kaç yaşıma gelirsem geleyim, her zaman senin bebeğin olarak kalacağım. Ne güzel değil mi… Ben hiç büyümeyeyim, sen beni hep bir bebek gibi sev melek anneannem. Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler günün kutlu olsun.

Anneanneye Anneler Günü Sözleri Uzun

Ah benim gönlü ayrı yüzü ayrı güzel anneannem, bugün anneler günü ve ben sana uzaklardan kalbimi ve çiçeklerimi yolluyorum. Ama çiçeklerin arasında canımı da gönderdiğimi bil canım annem. Seni o kadar özledim ki, keşke yanında olabilsem.  Anneler günün kutlu olsun…

Beni kollarına aldığında senin çirkin bebeğindim, senin kollarında büyüdüm, serpildim, senin huyun suyunla güzelleştim. Senin kokuna, şefkatine, muhtaçtım. Bana bir hayat verdin, bana bir kalp verdin. Hakkın ödenmez, benim fedakâr anneannem. Anneler günün kutlu olsun benim gül anneannem…

Hayatımdaki insanların en güzeli ve anlamlısı olan anneannem benim, seni tarif edilemeyecek kadar çok seviyorum… Benim için yılın en anlamlı günü bugün. Yanında olamasam da kalbim seninle atıyor, bunu sakın unutma. Anneler günün kutlu olsun…

Yanında olmayı en çok istediğim gündür anneler günü, fakat olmadı işte.  Bu anlamlı günde seni hiç özlemediğim kadar çok özledim canım anneannem… Sen benim cennet kokan meleğimsin. Seni ne çok özledim bilsen. Bu günler de geçecek ve hep beraber olacağız, merak etme. Anneler günün kutlu olsun…

Evladı için yaşayan bütün anneler güldür, ama benim anneannem gülden de güzel, gülden de mis kokuludur. Bütün hayatım boyunca elimi hiç bırakma, nice güzel günler yaşayalım birlikte. Sen bu dünyanın en güzel anneannesisin, ben de en şanslı torunuyum, anneler günün kutlu olsun.

15
mutlu
Mutlu
5
_zg_n
Üzgün
7
sinirli
Sinirli
7
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Babaanneye Anneanneye Anneler Günü Sözleri ve Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. çok güzel

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!