En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2023

Sevdiklerinizle, dostlarınızla, eşinizle ve sevgilinizle paylaşabileceğiniz en güzel yeni yıl mesajlarını ve sözlerini sizler için derledik. Yılbaşı kutlaması için en iyi popüler güzel yeni yıl mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2023
En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2023

Sayfamızda En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2023 En Güzel Yılbaşı Mesajları Kısa, Resimli Yılbaşı Mesajları, 2023 Yılına Özel Yılbaşı Mesajları ve Yılbaşı Sözleri yer almaktadır. Sayfamızda içeriğinde sizler için hazırladığımız anlamlı, kısa, tatlı, arkadaşa, eşe, dosta, abiye, ablaya, kız kardeşe, erkek kardeşe, öğretmene en harika yılbaşı mesajları sosyal medya hesaplarınızdan Twitter, Facebook, Instagram, Whatsaap paylaşabilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Yeni yıla girdiğimizde yakınlarımızı ve sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri de Yılbaşı mesajları göndermek.

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2023 yılında sevdiklerinin yeni yılını tebrik etmek isteyen kişiler farklı, anlamlı ve komik mesajları paylaşmayı sürdürüyor. Yeni yılın ilk gününde özellikle sevdiklerimizi düşündüğümüzü, onları özlediğimizi hissettirebileceğimiz yeni yıl mesajları, yakınımızdaki kişilere hislerimizi aktarmamız için güzel fırsatlar oluşturmakta. İşte sizler için özenle hazırlanmış özgün ve yeni anlamlı yeni yıl mesajları ve sözleri.

2022 yılı geride kaldı ancak acısıyla tatlısıyla 2022 yılı bizlere çok şey yaşattı. Artık bunları geride bırakmanın zamanı geldi. Bütün dileğimiz 2023 yılının dünyaya ve bize iyi şeyler getirmesi yönünde. Zira 2022 yılında yorulduk ve yıprandık. 2022 bizim için iyi bir yıl olsun, güzel bir yıl olsun, 2023 yılında güzel günler geçirmek ümidiyle Hoşcakal 2021 Hoşgeldin 2023. 

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2023

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Yeni yılda hayalleriniz uçsun!

Yeni yılda size sağlık ve refah diliyorum.

Yeni yıl sizi sağlık, zenginlik ve mutlulukla getirsin.

Yarın, 365 sayfalık bir kitabın ilk boş sayfası. Güzel bir şey yaz!

Yeni yılda aradığınız her şeyi kendi içinizde keşfedebilirsiniz!

Sevdiklerimizle keyifli, sağlıklı, nice mutlu senelere. Keşke’ler iyi ki olsun.

Kalbinize iyi gelenlerle karşılaşın,2021 siz tüm güzelliklerini versin. Mutlu Yıllar

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl dileriz.

Yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyaya sevgi ve mutluluk getirmesi dileğiyle…

Yeni yılda umarım daha sağlıklı, daha mutlu ve daha başarılı oluruz. Nice güzel zamanlara…

Koca bir yılı geride bıraktık!  2021’de çok güzel günler görmek dileğiyle… Herkese mutlu yıllar!

Yeni yılın tüm insanlık için barış huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

Sağlık ve huzur başta olmak üzere başarılı, mutlu, bol kazançlı bir yıl olsun. Nice Mutlu Yıllara

2022 yılının size ve ailenize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

Çocukların ve kadınların öldürülmediği, hayvana ve doğaya duyarlı; insan olabilmek umuduyla. Mutlu Yıllar…

Gelen gideni aratır diyorlar Allah’ım lütfen 2021, 2022 yılını aratmasın. Bu seferlik gerçek olmasın bu söz tüm dileğim bu…

Yeni yıl İstediklerinize kavuştuğunuz, İstediğiniz mutluluğu söküp aldığınız bir yıl olsun. Sağlık, huzur, başarı hep sizinle olsun…

Bütün hayallerimizi gerçekleştireceğimiz, yeni başlangıçlar yapacağımız ve mutlu olacağımız bir yıl olması dileği ile…Mutlu Yıllar

Umut ettiğimiz, hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz, huzuru ve saf sevgiyi bulduğumuz sağlıklı, mutlu bir Yıl olsun güzel gel 2022.

Herkes zamanda yolculuk yapıyor aslında. Anılarıyla geçmişe, hayalleriyle geleceğe, Hayallerin gerçek olması dileğiyle. Nice Yıllara

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yılın ülkemize, tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyoruz. 2022 ülkemize bereketiyle, güzellikleriyle gelsin.

Yeni yıl bir başlangıçtır. Bu yeni yılda da kötülerin 2021 de kalması ve 2022 yılında iyiliklerin ve iyi insanların olduğu güzel bir yıl olmasını dilerim.

Önemli olan hayatınızda ki “Yıllar” değil, Yıllarınızda ki “Hayat” tır…! Huzurlu, Mutlu, Keyif Dolu, Her Şeyin Gönlünüzce Olduğu, Mutlu bir Yıl Dilerim.

2022 Hepimize; Sağlık, Mutluluk, Hayırlı Kazanç, Hayırlı İş Kapısı, Ev, Çocuk, Yuva Gönlünüzde olan tüm Güzel dileklerinizin gerçekleşmesi dileğimle.

2022 yılının Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Milletine hayırlar getirmesini, Türk Asrına giden yolda en önemli kilometre taşı olmasını temenni ederim.

Sokakların, sokaklarda hayata tutunan emekçilerin, hayatın güzelliklerinin ve insanlığımızın unutulmadığı huzur, sağlık ve barış dolu nice mutlu yıllar…

2021 yılı bizlere hem çok şey yaşattı hem de çok şey öğretti. İnşallah yeni yıl tüm dünyaya umut getirir, iyilik getirir. Hoş geldin 2022 güle güle 2021…

Tüm kötülerin iyiye evrildiği, tüm kötülüklerin geride kaldığı, huzur, sağlık ve mutlulukla dolu bir yıl olsun 2022. Mutlu Yıllar güzel ülkem dostlarım ve sevdiklerim.

Yeni umutlar ve heyecanlarla karşıladığımız 2022 yılının ülkemize, aziz milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum.

Yeni yılınızı en kalbî duygularımla tebrik eder; ülkemize, milletimize ve tüm İslam Âlemine barış, huzur ve esenlikler getirmesini Cenab-ı Allah (c.c.)’tan niyaz ederim.

Aklımızı kullandığımız, meseleleri de aklımızla irdelediğimiz, hoşgörü ve beraberliğin olduğu, Daha adaletli, anlayışlı, huzurlu, mutlu, liyakatli yıllar olması dileğiyle…

2022 yılının sevginin, saygının, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu, acıların ve hüzünlerin değil, güzelliklerin paylaşıldığı bir yıl olmasını diliyorum. Yeni Yılınız Kutlu Olsun…

2022 yılının ülkemiz, bölgemiz ve bütün dünya için barış, refah huzur, mutluluk ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, aziz milletimizin yeni yılını kutluyorum.

Hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın ve gönül coğrafyamızda bulunan kardeşlerimizin yeni yılını tebrik eder, huzura ve barışa vesile olmasını dilerim. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

2021 yılı bize çok özel deneyimler yaşattı. 2022 yılının adalet, vicdan, barış dolu, sevgi ile sarıp sarmalandığımız, dayanışmanın, farkındalığın, insani duyguların yüksek olduğu bir yıl olmasını diliyorum.

Yeni Yıl Hepimize Umut, Sevinç, Mutluluk ve Huzur getirsin. Sağlığımız yerinde, Kazancımız Bereketli, Kalan Ömrümüz geçen Ömrümüzden Hayırlı ve Güzel olsun. Sağlıklı ve Mutlu Yıllar diliyorum.

Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bıraktık. 2022 yılının vatanımıza, milletimize, devletimize ve Türk İslam alemine hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Herkese iyi yıllar diliyorum.

İnsanların dünya görüşlerini ve çizgilerini yermek yerine her bir bireye saygı duyurarak 2022 yılı içerisinde İnsanlığa ve ülkemize neler katabileceğimizi muhakeme etmemiz temennisiyle.

2021′ i geride bırakıyor, yeni yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. Yeni yılın başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere tüm dünyaya; sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Yeni yılda savaşsız, sömürüsüz ve tüm halkların barış içerisinde kimsenin kimseyi ötekileştirmediği, eşit koşullarda insan gibi yaşayabileceği bir yıl geçmesi dileğiyle herkesin yeni yılını kutluyorum.

en güzel yeni yıl mesajları resimli
en güzel yeni yıl mesajları resimli

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!

Yeni yılda sevdiklerinizle beraber huzurlu, sağlıklı, afiyette olmanızı; her sene umduğunuz fakat gerçekleşmeyen hayırlı dileklerinizin gerçekleşmesini; yerden ve gökten gelecek afetlerin sizlere uğramamasını diliyorum.

2022 yılının özellikle sağlık alanında herkese güzellikler getirmesini dilerim. Bu vesile ile 2021 yılında koronavirüs’ den dolayı hayatlarını kaybetmiş olan tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dileyerek ailelerine sabır dilerim. 2022 hayırlara vesile olsun inşallah…

Yeni yıl Türk-İslam Âlemine, milletimize, memleketimize, coğrafyamıza ve bütün insanlığa hayırlar getirsin. Kötülük yerle yeksan olsun, İyilik var olsun. Aziz milletimize ve arkadaşlarıma Cenabi-ı Hak’tan sağlık, sıhhat, afiyet, mutluluk, huzur ve bereket diliyorum.

Kardeşe, Arkadaşa, Sevgiliye, Öğretmene Yeni Yıl Mesajları

Ne çıkarsa bahtıma 2022 fazla söze gerek yok…

Sen bana yeni yılsın her dakika… Sezai Karakoç

Mutlu, huzurlu ve en önemlisi sağlıklı bir yıl geçirmek dileği ile… Yeni yılınız kutlu olsun.

Bu yıl hemen hemen bütün bir yılı pandemi ile geçirdik. Artık 2022 yılı kavuşma yılı olsun hem de en güzelinden…

Elleri tetikte bekleyen Asker- Polis ve görev başında bulunan tüm kolluk kuvvetlerine Mutlu Yıllar dileriz. Allah yardımcınız olsun.

Canım Öğretmenim. Öncellikle yen yılınızı kutlar aileniz ile birlikte daha nice güzel yeni yıllara erişmenizi yüce Allah’tan niyaz ederim.

Yeni yılda herkese istinasız ayrım yapmadan herkese sağlık diliyorum. Çünkü sağlık olmazsa hiçbir şeyin tadı olmuyor… Yeni yılınız kutlu olsun…

Özlemimiz …sevdiklerimize sarılmak… Yeniden buluşabildiğimizde öylesine değil, gerçekten hissederek sarılacağız bütün “Memleket” olarak birbirimize…

Sevgili babacığım bu yeni yılda sana sağlıklı huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum. İnşallah 2022 yılı sana uğurlu gelir ve tüm dileklerin gerçek olur. Seni seven oğlun-kızın…

Aziz Milletimizin yeni yılını tebrik ediyor, bütün vatandaşlarımız için sağlık, huzur, bereket ve tükenmek bilmeyen bir umut vesilesi olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Öyle bir yıl geçirdik ki o kadar olay yaşandı ki kimileri için belki güzel bir yıl oldu, kimileri içinse çok kötü bir yıl. Artık geride kaldın 2021. Hoş geldin 2022… Bize lütfen umut getir, sağlık getir, huzur getir, neşe getir çünkü bizim bunlara ihtiyacımız var.

Güzel günlerin yakın olduğu, yeniden bir arada, aynı masanın etrafında sıcak gülüşlerimizle buluştuğumuz bir yıl olması temennisiyle. Yeni yılın bizlere sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini Cenabı Allah’tan dilerim.

Sağlık ve Huzur eksik olmasın hayatımızdan Sevgiye dair yaşanması gereken ne varsa en Güzelini yaşamak nasip olsun Bol Bol Mutluluklar yaşayalım ve bunları paylaşmak isteyeceklerimiz bizimle olsun. İyi yıllar sevgiye değer tüm Dostlarım.

Yıl sonu geldi mi tatlı hayaller kurarız gelecek adına, birbirimize resimli yeni yıl mesajları, resimli tebrik mesajları göndeririz ve öyle güzel yılbaşı sözleri ararız ki layık olsun isteriz gideceği insana. İşte sen sözlerin en güzeline layıksın. Yeni yılın kutlu olsun canım kardeşim.

1
mutlu
Mutlu
2
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
harika
Harika
En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!