En Güzel Yılbaşı Mesajları

Sayfamızda En Güzel Yılbaşı Mesajları, En Güzel Yeni Yıl Mesajları, Resimli Yılbaşı Mesajları, 2020 Yılına Özel Yılbaşı Mesajları ve Yılbaşı Sözleri yer almaktadır. Sayfamızda bulunan mesajları ve sözleri sosyal medya hesaplarınız dan (Twitter-Facebook-İnstagram-Whatsaap Durum) paylaşabilirsiniz.

En Güzel Yılbaşı Mesajları

En Güzel Yılbaşı Mesajları

En Güzel Yılbaşı Mesajları

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl dileriz.

Sevdiklerimizle keyifli, sağlıklı, nice mutlu senelere. Keşke’ler iyi ki olsun.

Kalbinize iyi gelenlerle karşılaşın,2020 siz tüm güzelliklerini versin. Mutlu Yıllar

Sağlık ve huzur başta olmak üzere başarılı, mutlu, bol kazançlı bir yıl olsun. Nice Mutlu Yıllara

2020 yılının size ve ailenize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda umarım daha sağlıklı, daha mutlu ve daha başarılı oluruz. Nice güzel zamanlara…

Yeni yılın tüm insanlık için barış huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle. Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyaya sevgi ve mutluluk getirmesi dileğiyle…

Bütün hayallerimizi gerçekleştireceğimiz, yeni başlangıçlar yapacağımız ve mutlu olacağımız bir yıl olması dileği ile…Mutlu Yıllar

Koca bir yılı geride bıraktık!  2020’de çok güzel günler görmek dileğiyle… Herkese mutlu yıllar!

Çocukların ve kadınların öldürülmediği, hayvana ve doğaya duyarlı; insan olabilmek umuduyla. Mutlu Yıllar…

Yeni yılda savaşsız, sömürüsüz ve tüm halkların barış içerisinde kimsenin kimseyi ötekileştirmediği, eşit koşullarda insan gibi yaşayabileceği bir yıl geçmesi dileğiyle herkesin yeni yılını kutluyorum.

Umut ettiğimiz, hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz, huzuru ve saf sevgiyi bulduğumuz sağlıklı, mutlu bir YIL olsun güzel gel 2020.

Yeni yılın ülkemize, tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyoruz. 2020 ülkemize bereketiyle, güzellikleriyle gelsin.

Herkes zamanda yolculuk yapıyor aslında. Anılarıyla geçmişe, hayalleriyle geleceğe, Hayallerin gerçek olması dileğiyle. Nice Yıllara

2020 yılının Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Milletine hayırlar getirmesini, Türk Asrına giden yolda en önemli kilometre taşı olmasını temenni ederim…

Yeni Yıl Hepimize Umut, Sevinç, Mutluluk ve Huzur getirsin. Sağlığımız yerinde, Kazancımız Bereketli, Kalan Ömrümüz geçen Ömrümüzden Hayırlı ve Güzel olsun. Sağlıklı ve Mutlu Yıllar diliyorum.

Yeni yıl bir başlangıçtır. Bu yeni yılda da kötülerin 2019 kalması ve 2020 yılında iyiliklerin ve iyi insanların olduğu güzel bir yıl olmasını dilerim.

Önemli olan hayatınızda ki “Yıllar” değil, Yıllarınızda ki “Hayat” tır…! Huzurlu, Mutlu, Keyif Dolu, Her Şeyin Gönlünüzce Olduğu, Mutlu bir Yıl Dilerim.

2020 yılının sevginin, saygının, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu, acıların ve hüzünlerin değil, güzelliklerin paylaşıldığı bir yıl olmasını diliyorum. Yeni Yılınız Kutlu Olsun…

Yeni umutlar ve heyecanlarla karşıladığımız 2020 yılının ülkemize, aziz milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum.

İnsanların dünya görüşlerini ve çizgilerini yermek yerine her bir bireye saygı duyurarak 2020 yılı içerisinde İnsanlığa ve ülkemize neler katabileceğimizi muhakeme etmemiz temennisiyle.

Sokakların, sokaklarda hayata tutunan emekçilerin, hayatın güzelliklerinin ve insanlığımızın unutulmadığı huzur, sağlık ve barış dolu nice mutlu yıllar…

Yeni yılda sevdiklerinizle beraber huzurlu, sağlıklı, afiyette olmanızı; her sene umduğunuz fakat gerçekleşmeyen hayırlı dileklerinizin gerçekleşmesini; yerden ve gökten gelecek afetlerin sizlere uğramamasını diliyorum.

Mutlu Yıllar

Mutlu Yıllar

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!

Yeni yılınızı en kalbî duygularımla tebrik eder; ülkemize, milletimize ve tüm İslam Âlemine barış, huzur ve esenlikler getirmesini Cenab-ı Allah (c.c.)’tan niyaz ederim.

2020 yılının ülkemiz, bölgemiz ve bütün dünya için barış, refah huzur, mutluluk ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, aziz milletimizin yeni yılını kutluyorum.

Tüm kötülerin iyiye evrildiği, tüm kötülüklerin geride kaldığı, huzur, sağlık ve mutlulukla dolu bir yıl olsun 2020 Mutlu Yıllar güzel ülkem dostlarım ve sevdiklerim.

Aklımızı kullandığımız, meseleleri de aklımızla irdelediğimiz, hoşgörü ve beraberliğin olduğu, Daha adaletli, anlayışlı, huzurlu, mutlu, liyakatli yıllar olması dileğiyle…

Hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın ve gönül coğrafyamızda bulunan kardeşlerimizin yeni yılını tebrik eder, huzura ve barışa vesile olmasını dilerim. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

Yeni yıl İstediklerinize kavuştuğunuz, İstediğiniz mutluluğu söküp aldığınız bir yıl olsun. Sağlık, huzur, başarı hep sizinle olsun…

2019 yılı bize çok özel deneyimler yaşattı. 2020 yılının adalet, vicdan, barış dolu, sevgi ile sarıp sarmalandığımız, dayanışmanın, farkındalığın, insani duyguların yüksek olduğu bir yıl olmasını diliyorum…

Acısıyla tatlısıyla 2019 yılını geride bıraktık. 2020 yılının vatanımıza, milletimize, devletimize ve Türk İslam alemine hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Herkese iyi yıllar dliyorum.

2019’u geride bırakıyor, yeni yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. Yeni yılın başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere tüm dünyaya; sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Yeni yıl Türk-İslam Âlemine, milletimize, memleketimize, coğrafyamıza ve bütün insanlığa hayırlar getirsin. Kötülük yerle yeksan olsun, İyilik var olsun. Aziz milletimize ve arkadaşlarıma Cenâb-ı Hakk’tan sağlık, sıhhat, afiyet, mutluluk, huzur ve bereket diliyorum.

2020 Hepimize; Sağlık,Mutluluk,Hayırlı Kazanç,Hayırlı İş Kapısı,Ev,Çocuk,Yuva Gönlünüzde olan tüm Güzel dileklerinizin gerçekleşmesi dileğimle…

Tüm webgundemi.com ziyaretçilerine Mutlu Yıllar dileriz…

Şunlarda Hoşunuza Gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.