Thermove Krem Nedir, Nasıl Kullanılır?

Thermove Krem Nedir
Thermove Krem Nedir

Genellikle kas-iskelet sistemine ait yumuşak dokuların uzun süreli romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılan ve yalnızca uzmanlar tarafından önerilmesiyle kullanılabilecek olan Thermove krem hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazımızda bulabileceksiniz. Thermove Nedir? Thermove krem ne işe yarıyor?  Thermove Fiyatı Ne Kadar? Thermove ne için kullanılır?

Thermove Krem Nedir?

Uzmanların romatizmal hastalıklar için piyasaya sürdüğü Thermove krem, içerisinde 100 mg etofetamat, 10 mg benzil nikotinat, yardımcı madde olarak da benzil alkol, izopropil miristat, gliserol monostearat polioksietilen 100 stearat, setil alkol, sodyum sitrat, deiyonize su bulunduran sadece eczanelerde satılan anti-romatik bir kremdir.

İçerisinde bulunan etken maddeleri sayesinde meydana gelen romatizmal ağrıları ortadan kaldırıyor. Thermove krem kas romatizması, donmuş omuz ile birlikte görülen kas sertliği, bel ağrısı, siyatik siniri hastası, eklem çevresindeki yumuşak dokunun iltihabı hastalıkları, omurga ve eklemlerde aşırı zorlanmaya ve erozyona bağlı olarak gelişen hastalıklar (eklemlerde kireçlenme) gibi sorunların tedavisinde kullanılır. Etkisini thermove krem nedir yalnızca düzenli kullanımda ortaya çıkaran Thermove krem, hem anti-romatik hem de güçlü bir içeriğe sahip olduğundan dolayı uzman doktorunuzun mutlaka belirlediği sürelerde kullanılması tavsiye edilir.

Sosyal medya ve kadın platformlarında kullanımı yaygınlaşan Thermove krem’in tüm ilaçlar gibi içerisinde bulunan maddelere duyarlı kişilerde yan etkileri olabilir. Thermove geniş cilt yüzey alanlarına ve uzun süre uygulanırsa etofenamat içeren ilaçların sistemik kullanımlarından sonra görüldüğü gibi spesifik organ sistemlerini veya tüm vücudu etkileyebilecek yan etkilerin gelişmesi olasıdır.

thermove krem ne i̇şe yarar?
thermove krem ne i̇şe yarar?

Thermove Krem Ne İşe Yarar?

Aşağıdaki noktalarda bu ilacı kullanabilirsiniz. Kullanım alanı dışında kullanmayın çünkü olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Kas romatizmasının iyileşmesini sağlar.

Bel ağrıları (lumbago, siyatik) tedavisinde tercih edilir.

Omuz ağrısını iyileştirmek için kullanılır.

Eklemlerde ağrılı şişlikleri iyileştirmek için kullanılır.

Kasları gevşetmek için kullanılır.

Kas gerginliği ile beraber görülen omuz tutulması tedavisinde kullanılır.

Sırt ağrısı, ayak ağrısı, kol ağrısı gibi ağrılarda ortadan kaldırır.

Kas ve iskelet sistemine ait yumuşak dokuların subakut ve kronik romatizmal hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik etkenleri azaltır.

Boyun ağrısı ve boyun tutulması tedavisinde kullanılır.

Tendinit, bursit gibi eklem çevresindeki yumuşak doku iltihaplarına bağlı ağrıları giderir.

Spor ve kaza sonucu ortaya çıkan şişlik, ağrı, iltihap, burkulma, incinme, ezilme sorunlarını tedavi eder.

Omurga ve eklemlerde aşırı zorlanmaya ve erezyona bağlı olarak gelişen hastalıkları (spondiloz, artroz, kireçlenme) tedavi eder.

Thermove Krem Nasıl Kullanılır?

Thermove sadece derinize uygulamak için üretilmiş bir kremdir. Thermove kremi uygularken kremin üst bölgesinde bulunan masaj başlığını kullanmanız ve masaj başlığını hafifçe bastırarak, dairesel hareketlerle kremi deri içerisine yedirerek sürülmesi tavsiye edilir.

Thermove krem’in içinde bulunan etken maddelere alerjiniz varsa, hamileliğin geç evresinde yani 6. Aydan sonra iseniz, çocuk emziriyorsanız ya da 18 yaşından küçükseniz kremi kullanmanız önerilmez.

Bu kremi çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın. Listelenen bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa bu kremi kullanmayın. Önerilen dozu aşmayın. Bu kremi ağır tahriş olmuş, hasar görmüş veya egzamalı ciltte kullanmayın. Gözler ve dudaklar dahil mukus zarlarının üzerinde veya yakınında kullanmayın. Bu krem sadece harici kullanım içindir.

Thermove Krem Güncel Fiyatı 2021

Thermove krem 2021 güncel fiyatı eczanelerde en yüksek 26,87 TL, en düşük 22,42 TL olarak satılmaktadır. (Fiyalar devamlı olarak güncellenmektedir)

14
mutlu
Mutlu
4
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
4
_a_rm_
Şaşırmış
2
harika
Harika
Thermove Krem Nedir, Nasıl Kullanılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!