Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları
Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları sayfamızda sizlere şanlı tarihimizin en büyük zaferlerinden birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları derledik. Sayfamız içeriği: Zafer Bayramı Kutlama Mesajları, Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları, Uzun, Kısa 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları ve Sözleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı Tebrik Mesajları, 30 Ağustos Kutlama Mesajları 2021.

Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları sayfamızda sizlere şanlı tarihimizin en büyük zaferlerinden birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları için en orijinal tebrik ve kutlama mesajlarını hazırladık. Siz de  Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları ve Sözlerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İşte Zafer Bayramı Kutlama Mesajları. Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları, Uzun, Kısa 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları ve Sözleri. 30 Ağustos Zafer Bayramı Tebrik Mesajları, 30 Ağustos Kutlama Mesajları 2021.  İşte Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları…

Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Özgürlük ve bağımsızlığın simgesi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Yaşasın Cumhuriyet.

Kadim tarihimizin en önemli zaferlerinden birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

“Elbet bir gün beni unutturmaya çalışanlar olacaktır ama Türk gençliği buna izin vermeyecektir”-Mustafa Kemal Atatürk

Ulusun bağımsızlığını, yine ulusun kesin kararı ve direnişi kurtaracaktır. -Mustafa Kemal Atatürk

Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak adına başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan için canını feda etmiş yiğitlerimize, komutanlarımıza minnettarız.

“Hattı Müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. Bu satıh bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı vatandaş kanıyla sulanmadıkça vatan terk olunamaz.” – Mustafa Kemal Atatürk

Büyük liderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve dava arkadaşları ile şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum…

Türk tarihinin dönüm noktasında kazanılan ve Türkiye Cumhuriyetinin temellerini sağlamlaştıran Büyük 30 Ağustos Zaferinin 98.inci yıl dönümünü gururla kutlamanın heyecanı içindeyiz. Bu vesileyle Zafer Bayramınız kutlu olsun!

Yüz yıllar önce büyük bir birlik ruhuyla ve ölümüne sahiplenme edasıyla; -26 Ağustos Malazgirt Zaferi, -30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum Canıyla. Malıyla uğrunda savaşanların ruhları Şad olsun. Rabbim bu zaferleri kazandıran o birliği yeniden versin.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız uğruna canını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, şehit aileleri ve yakınlarına sabır ve metanet dileklerimizle 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyorum.

30 Ağustos Zaferinin 98’inci yıl dönümünde, Milli Kurtuluş Savaşı’mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. -Mustafa Kemal Atatürk

Kısa 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Tüm Vatansever Canların Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum… Atama ve bu yolda ona yardım eden tüm Vatanseverlere minnetimi sunuyorum.

30 Ağustos her safhası tek tek düşünülerek hazırlanan bu zafer, aziz yurduna ve bağımsızlığına kasteden işgal kuvvetleri karşısında Türk Ordusunun ortaya koyduğu eşsiz bir eserdir.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 92. yıl dönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

“Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmetle anıyor, şanlı ordumuzun tüm mensuplarının Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

Şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış bu topraklarda yaşarken mes’uliyetimizin ne kadar ağır olduğunu hatırlatmak isterim. Biz şehitlerimize ve ülkemize çok şey borçluyuz bunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayalım. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Vatan ve Millet kavramlarının ne demek olduğunu daha iyi idrak edebilmemizi sağlayan 30 Ağustos ruhunu hiç kaybetmememiz dileğiyle 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar. Başta Mutafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimize rahmet dilerim.

Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN liderliğinde Türkiye Cumhuriyetinin temelinin atıldığı ve tam bağımsız bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere silah arkadaşları ve vatanı uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi saygıyla anıyorum.

Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak basmasıyla başlayan İstiklal Savaşımızın en önemli dönüm noktalarından biri olan 26 Ağustos 1922 tarihinde başlayan Büyük Taarruzun ve Atatürk’ün bizzat komuta ettiği Başkomutanlık Meydan Muharebesinin neticesinde 30 Ağustos günü elden edilen nihai başarı kurtuluş mücadelemizi zaferle taçlandırmıştır.

Bu yıl da Zafer Bayramı vesilesi ile milletimizin istiklali, birliği ve güvenliği uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Zafer Bayramı Tebrik Mesajları ve Sözleri

Dünyanın en köklü, en muzaffer topluluklarından biri olan aziz milletimizin kahraman ordumuzla bütünleşerek emperyalist devletlere karşı verdiği emsalsiz mücadelenin 86’ncı yıl dönümünü büyük bir onur, mutluluk ve heyecanla idrak ediyoruz. Türk milletinin 1. Dünya Savaşının sona ermesiyle birlikte varlığını sürdürme mücadelesi içerisinde adım adım kazanılan büyük başarı ve zaferlerin en son ve birleştirici halkası olan 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutlar, aziz şehitlerimizi minnetle yad ederim.

Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında belki gayelere tamamen erişemediğimizi, fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir. Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel eksen üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar.

Geçmişi nice şanlı zaferlerle dolu olan milletimizin  için en kutlu günlerden birindeyiz. Ecdadımızın tarihe altın harflerle kaydettiği iftihar tablolarından biri de Başkomutanlık meydan muharebesinin kazanıldığı 30 Ağustos 1922 tarihidir. En önemli milli bayramlarımızdan biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı her yıl aynı heyecanla kutlamaya devam ediyoruz. Milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan Zafer Bayramımızı tebrik ederim.

Tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren Kurtuluş Savaşı, Türk Milletinin, ordusu ile birlikte Yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanıdır. 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmış, milletimiz hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur. Bu toprakları kanlarıyla sulayan vatan evlatlarına layık olmanın inancı ve gayreti ile milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum.

Zafer Bayramı Kutlama Mesajları

Uluslar kendi kaderlerini kendileri yazar ellerinden kalemleri alınsa bile.  30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım…

Tanrı Dağından, Nur Dağı’na uzanan bu kutsal yolda mübarek kanlarıyla Bedir’den Çanakkale’ye kadar iman ve hürriyet aşkıyla yaşayan milletimin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Milletimize bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en kalbi dileklerimle kutluyorum.

Esareti kabul etmeyen ve kanının son damlasına kadar savaşarak bu zaferi bize armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyorum. Zafer Bayramı kutlu olsun…

Kutlu zaferin bu mutlu yıl dönümünde, ülkemizin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi anıyoruz. Kahraman ecdatlarımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyoruz. Bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum. Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin bekası ve selameti uğruna mücadele veren kahraman şehitlerimizi  saygıyla anıyorum.  Ahirete irtihal etmiş gazilerimizi bir kere daha rahmet ve minnetle yad ediyorum.

Tarih boyunca milletimiz zorlu ve meşakkatli zamanlardan geçmiştir. Ancak her zaman birliğimizi ve bütünlüğümüzü koruyarak tarihte 30 Ağustos gibi unutulması mümkün olmayan zaferler kazandık. Bilimin ışığında Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, irfanın yoğrulduğu coğrafyayla biz biriz…30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!