Almanca Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri

Almanca Dünya Kadınlar Günü Mesajları
Almanca Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Sayfamızda Almanca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri Yer Almaktadır. En Güzel Almanca Kısa Etkileyici 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile İlgili Mesajlar, Alıntılar ve Sözler haberimizde. Haydi! Almanca-Türkçe Uluslararası Dünya Kadınlar Günü Sözleri’ ni sevdiklerinle paylaşarak tüm dünyadaki kadınların sesi ol!  

Almanca Dünya Kadınlar Günü Sözler ve Mesajları

Frauen sind Liebe. (Kadınlar Aşk’tır)

Frauen sind Leben. (Kadınlar Hayat’tır)

Frauen sind Blumen. (Kadınlar Çiçek’tir)

Alles Gute zum Weltfrauentag! (Uluslararası Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.)

Stoppen Sie die Gewalt gegen Frauen auf der ganzen Welt! (Tüm Dünyada Kadınlara Yapılan Şiddet Dursun)

Alles auf der Welt ist ein Werk von Frauen. Mustafa Kemal Atatürk (Dünyadaki her şey kadının eseridir.)

Ich hoffe, die Stimme von Frauen auf der ganzen Welt zu sein. (Tüm dünyadaki kadınların sesi olmak dileğiyle.)

Feminine Welt existiert nicht. Zukunft in unseren Händen. (Dunya kadinsiz varolamaz. Gelecek bizim elimizde.)

Alle Frauen sind schön und stark. Nicht manuell entfernen. (Bütün kadınlar güzeldir, güçlüdür. Sakın onlara el kaldırma.)

Wir wünschen allen Frauen einen schönen internationalen Frauentag. (Tüm kadınların Dünya kadınlar Günü kutlu olsun.)

Intelligente Frau ist ein Schatz. Es ist schwierig, schöne und intelligente Frau. (Zeki bir kadın hazinedir. Güzel ve zeki bir kadın güçtür)

Als Frau habe ich keine Stadt. Als Frau ist meine Stadt die ganze Welt. Virginia Woolf (Bir kadın olarak şehrim yok. Bir kadın olarak şehrim tüm dünya)

Es hat keinen Sinn, mit Männern zu streiten, sie haben ja doch immer unrecht. Zsa Zsa Gabor (Erkeklerle tartışmanın bir anlamı yok, onlar her zaman yanılıyorlar.)

Ich hoffe, es wird ein Jahr, in dem Frauen frei sein und Frauen respektieren können… Glücklicher Frauentag. (Kadınların özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle… Kadınlar Gününüz kutlu olsun.)

Ohne Frauen wäre nichts auf der Welt von Bedeutung. Happy International Women’s Day, das wertvollste Wesen der Frauen. ( Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.)

Es sind Frauen, die das Leben schön und perfekt machen. Respektieren Sie sie, indem Sie ihnen die Möglichkeit geben, an allen Geschäften in der Gemeinde teilzunehmen. Wir wünschen allen unseren Frauen einen schönen Frauentag! (Hayatı güzelleştiren ve mükemmel kılan kadınlardır. Onlara toplumdaki tüm işlere katılma fırsatı vererek saygı gösterin. Tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!)

Meine Welt ist dank einer großartigen Frau wie Ihnen schön geworden. Deshalb möchte ich den Rest meines Lebens damit verbringen, dich zu lieben. Ich werde dich ewig lieben! Alles Gute zum Tag der Frauen! ( Benim dünyam senin gibi muhteşem bir kadın sayesinde güzelleşti. Bu yüzden hayatımın geri kalanını seni sevmek için harcamak istiyorum. Seni sonsuza dek seveceğim! Kadınlar Günün kutlu olsun!)

Sie sind eine schöne Frau, eine wundervolle Freundin und vor allem eine wundervolle Mutter. Ich bin so glücklich und stolz, eine Mutter wie dich zu haben. Die erstaunlichste Frau in meinem Leben, Happy Women’s Day! (Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve en önemlisi de muhteşem bir annesin. Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Hayatımdaki en muhteşem kadın, Kadınlar Günün kutlu olsun!)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Almanca Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!