Rusça Dünya Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları

Rusça Dünya Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları
Rusça Dünya Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları

Sayfamızda Rusça Dünya Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları Yer Almaktadır. En Güzel Etkileyici 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile İlgili Rusça Mesajları ve sözleri sevdiklerinle hemen paylaş! Uluslararası Dünya Kadınlar Günü her ülkede kutlanıyor. Tüm Dünyada kadınlar hakkında güzel sözler ve mesajlar paylaşılıyor. İşte Rusça Kadınlara Söylenecek En Güzel Sözler ve Mesajlar, Rusça Uluslararası Kadın Günü Tebrikleri, Cümleleri, Şiirleri 2022…

Rusça Dünya Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları

1-счастливого международного женского дня красивая женщина. (Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun Güzel Kadın)

2-Сегодня день такой красивый. Улыбками согретый город. И за окном народ счастливый И в марте не такой, уж холод. Сегодня снег белей обычного. (Bugün çok güzel bir gün. Şehir gülümsemelerle ısındı. Ve insanlar pencerenin dışında mutlu ve mart ayında çok soğuk değil. Bugün kar her zamankinden daha beyaz.)

3-Восьмое марта, самый непредсказуемый день… день разочарований и при солнце тень, или неожиданно среди мглы и туч, промелькнет любимый, долгожданный луч! (Sekizinci Mart, en öngörülemeyen gün … hayal kırıklığı ve güneşin gölgesi ile bir gün veya beklenmedik bir şekilde pus ve bulutlar arasında, sevilen, uzun zamandır beklenen bir ışın parlayacak!)

4-С 8 марта, Международным женским днем. Сегодня твой день, и ты прекрасен. Вы созданы для любви. (8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun. (Bugün sizin gününüz ve siz harikasınız. Siz Aşk için yaratılmışsınız.)

5-Я преклоняю перед женщиной колено, Снимаю шляпу перед женщиною я. Все в этом мире или временно, иль тленно, И только женщина – константа бытия. (Bir kadının önünde diz çöküyorum, şapkamı bir kadına çıkarıyorum. Bu dünyadaki her şey ya geçicidir ya da geçicidir ve sadece bir kadın varlığın bir değişmezidir.)

6-Желаю счастья и любви. Они дороже всех подарков. И пусть все сбудутся мечты В прекрасный день- 8 МАРТА! (Sana mutluluk ve sevgi dilerim. Kadınlar tüm hediyelerden daha değerlidirler. Bu güzel günde tüm hayaller gerçek olabilir. 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.)

7-В этот чудесный и нежный женский праздник хочется пожелать только положительных эмоций, бескрайнего счастья и крепкого здоровья. Пусть невзгоды обходят стороной, а каждый день будет поводом для новой радости. (Bu harika ve nazik kadın bayramında sadece olumlu duygular, sonsuz mutluluk ve sağlık diliyorum. Zorluğun geçmesine izin verin ve her gün yeni bir sevinç için bir fırsat olsun.)

8-Пусть теплый весенний ветер 8-го марта принесет Вам на своих крыльях радостное настроение, любовь и удачу. (8 Mart’taki ılık bahar rüzgârı size neşeli bir ruh hali, aşk ve kanatlarında bol şans getirsin.)

rusça dünya kadınlar günü sözleri ve mesajları
rusça dünya kadınlar günü sözleri ve mesajları

9-С праздником бабушки, мамы, сестренки, Тети, подружки и просто девчонки! Я вам желаю всегда быть счастливыми, Сильными, добрыми, очень красивыми! Солнышко пусть вам всегда улыбается! Ваши мечты пусть скорее сбываются! (Mutlu büyükanneler, anneler, kız kardeşler, teyzeler, kız arkadaşlar ve sadece kızlar! Her zaman mutlu olmanı diliyorum, Güçlü, nazik, çok güzel! Güneş sana her zaman gülümseyebilir! Hayalleriniz yakında gerçekleşsin!)

8
mutlu
Mutlu
9
_zg_n
Üzgün
7
sinirli
Sinirli
12
_a_rm_
Şaşırmış
7
harika
Harika
Rusça Dünya Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları
Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!