Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri
Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

21 Mart Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlu Olsun! Geleceğimize yön veren yazılımcılarımız ve bilgisayar mühendislerimiz takdire şayan çalışmalar yapıyor. İlmek ilmek kod yazarak bizlerin hayatını kolaylaştıran Bilgisayar Mühendisleri ve Yazılımcılar hakkında sosyal medyada paylaşacağınız ya da sevdiklerinize göndereceğiniz en anlamlı 21 Mart Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri Burada! Hadi sende sayfamızda bulunan Sözleri Bilgisayar Mühendisi ve Yazılımcılar için Paylaş!

Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlama Mesajları

Bilgisayar Mühendisleri Geleceğimizdir!

21Mart Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlu Olsun.

Bilim bilmekle ilgilidir; mühendislik yapmakla ilgilidir. – Henry Petroski

Bilgisayar Mühendisleri, dünyayı elleri ve beyinleriyle keşfeden kişilerdir.

Yazılım, sanat ve mühendisliğin harika bir birleşimidir. – Bill Gates, Microsoft’un kurucu ortağı

Ben bir Mühendisim. İnsanlığa hayalleri gerçekleştirerek hizmet ediyorum. Mühendisler Günü Kutlu Olsun!

Bilgisayarı ilmek ilmek dokuyarak harikalar yaratan tüm Bilgisayar Mühendislerinin bu özel günü kutlu olsun.

Bilgisayar Mühendisleri zoru başaran kahramanlarımızdır. Günlük hayatta kullandığımız birçok şeyin arkasında onlar vardır!

Canım kardeşim, Dünya Bilgisayar Mühendisleri Gününü tebrik ederim. Başarılar daima seninle olsun. Seninle gurur duyuyorum.

Temelinde mühendislik, yaratıcı, pratik çözümler bulmak için bilimi kullanmakla ilgilidir. Asil bir meslektir. Mühendisler Günü Kutlu Olsun!

İnsanlık ve bilim yolunda yeteneklerini elleri vasata ile sanata dönüştüren tüm Bilgisayar Mühendislerinin 21 Mart Bilgisayar Mühendisler Günü Kutlu Olsun!

Kodlama zor bir iştir, özveri gerektirir. Bir bilgisayar ekranına bakarak uzun geceler boyunca özveriyle çalışan tüm Bilgisayar Mühendisi kardeşlerimin günü kutlu olsun.

Bilgisayar Mühendisliği alanı, 20. yüzyılın ortalarından beri modern tarihte tanık olunan teknolojik ve toplumsal ilerlemenin ana itici güçlerinden biri olmuştur. 

Bilgisayar mühendisliği, donanım ve yazılım ürünlerini bir arada geliştirmek için mühendislik, matematik ve bilgisayar bilimleri alanlarını bütünleştiren bir disiplindir. 

Tüm Bilgisayar Mühendisi ve yazılımcı kadınların günü kutlu olsun. Her alanda olduğu gibi yazılım alanında da kendini gösteren ve başarılara imza atan tüm kadınlar iyi ki varsınız!

Hata ayıklama, ilk etapta kodu yazmaktan iki kat daha zordur. Bu nedenle, kodu olabildiğince akıllıca yazarsanız, tanımı gereği hata ayıklamak için yeterince akıllı değilsinizdir. -Brian W. Kernighan

Bilgisayar Mühendisliği; günümüzün modern bilgisayar yazılım, donanım ve bilgi sistemlerini yaratıcı bir şekilde tasarlayabilecek, gerçekleştirebilecek ve iyileştirebilecek bir donanıma sahip geleceğimizin en popüler mesleğidir.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Dünya Bilgisayar Mühendisleri Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Bu güzel sözler ve bilgilendirmeler için teşekkürler

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!