Sayfa İçeriği: Bir Başkadır Dizisi Sözleri ve Replikleri, Bir Başkadır Dizisinde Geçen Sözler, Netflix Bir Başkadır Dizisi Sözleri ve Alıntılar yer almaktadır. Netflix Platformunda yeni Türk Dizisi olarak yayın hayatına giren “Bir Başkadır” dizisi son günlerde popüler oldu. Ekonomik şartlara ve yaşantılara sahip karakterlerin yaşam hikayelerini başarılı bir şekilde seyirciye yansıtan dizinin yönetmenliğini Berkun Oya yapıyor. Toplam 8 bölümden oluşan Netflix dizisi “Bir Başkadır” 12 Kasım 2020 tarihinde yayınlandı.
Netflix Dizisi “Bir Başkadır” da Öykü Karayel, Alican Yücesoy, Nesrin Cevadzade, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Tülin Özen ve Defne Kayalar gibi birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncular yer alıyor.
Bir Başkadır Dizisi Sözleri ve Replikleri
Gitmek istiyom ben. Ruhiye
Ellerine ne oldu anne, -uff oldu.
Kalkın la oynayak azcık. Meryem
Yok estağfurullah abla kızmak gibi değilde. Meryem
Pazarda limon satsan bile zor, ekmek aslanın ağzında. Meryem
Yüzük seviyom bi de abla ben. Evlenmek istedin mi diye sordun ya. Meryem
Kendi içimize dönüyoruz, tamamen rahat bırakıyoruz kendimizi. Yoga Hocası
Yaşayamadığım duyguları yaşıyormuşum gibi taklit etmekten sıkıldım. Psikiyatrist
İyi insan, kötü insan değil ama normal insan değil abla. (Meryem-Psikiyatrist Konuşması)
Arkadaş olalım mı ooo piskopat gibi sordum di mi? Lezbiyen falan değilim ha öyle bir şey düşünme sakın! Melisa
Şükretmeyi bilen insan değil biliyon mu, abimde perişan! Namaz kılıyor kıbleyi yanlış taraf. (Meryem yengesini anlatıyor)
Abla valla işi biliyorsun sen. Eviryon, çeviryon, lafı çaktırmadan istediğin yere getiryon. Altı sene boşuna okunmuyor demek. Meryem
Doktoru görünce bi sızladı içim. Dedim gitti bu. Sonunda gitti. Zaten gittiydi de dedim temelli gitti ruhiye. Doktorun yanına vardım, adam bir şeyler anlatıyor ama duymuyorum bile. Yasin
Esra Hanım’ı çok seviyorum. Doğum yaptı anneliği de çok yakıştı. Gerçekten çok güzel bir bayan siz de öylesiniz ama maşallah. Rabbim özene bözene yaratmış, ben zaten koyu renkli göz çok severim. Meryem
Ruhiye hasta etme insanı, ağzını açtın bir laf ettin. Sohbet ediyom senle, bir şey soruyom sana, insan yerine koyuyom bir şey soruyom sana. Yasin
35 sene önce, gebe anamın karnına o tekmeyi kim attıysa, bugün de birileri atıyor o tekmeyi. Kim sürüklediyse buraya bizi, yerimizden yurdumuzdan edip 35 sene önce. Atanın yüzü değişiyor, adı değişiyor ama birileri bir yerlerde yiyor o tekmeyi ve sen benim kardeşim, 35 sene önce o tekmeyi yiyen kadının evladı, o içerideki garibin kardeşi. Bugün kim atıyorsa o tekmeyi gidip, ayaklarının altını öpüyorsun. Görmüyor musun? Nasıl bu kadar sağır olabildin? Nasıl dönüştün? Görmüyor musun bizi nasıl birbirimize düşürdüklerini?