30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Sosyal medyada bugüne özel paylaşılan en güzel mesajları ve sözleri sizler için derledik. Direksiyon başında mesai harcayan tüm şoförlere için kutlama mesajları gönderilmeye başlandı. Peki Dünya Şoförler Günü mesajları nelerdir? İşte en güzel ve anlamlı 30 Kasım Dünya Şoförler Günü mesajları ve sözleri...

30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri
30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Sayfa İçeriği; 30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri, Şoför Sevgiliye Dünya Şoförler Günü Mesajı Romantik, Şoför Babaya, Dayıya, Abiye, Dedeye Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajı, Şoförlerle İlgili Güzel Sözler, İETT Şoförüne Güzel Sözler.

Dünya Şoförler Günü Kutlu Olsun! Sayfamızda Şoförler Günü için özenle hazırlanmış resimli 30 Kasım Dünya Şoförler Günü Mesajları ve Sözleri yer almaktadır. Şoför babaya şoförler günü mesajları, şoför abiye şoförler günü mesajları ve şoför eşe şoförler günü mesajları ile ilgili en güzel kutlama ve tebrik mesajları, kısa, resimli, uzun işte burada! Hadi hemen Paylaş!

30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Türk şoförü en asil duyguların insanıdır.

30 Kasım Dünya Şoförler Gününüzü tebrik ederim.

Yoların fatihi şoför kardeşlerimin dünya şoförler gününü tebrik ederim.

30 Kasım Dünya Şoförler Günüymüş. Tüm şoförlerin günü kutlu olsun.

Tüm şoförlerin 30 Kasım Dünya Şoförler Gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Şoförlük mesleğini icra eden tüm emekçi esnafımızın Şoförler gününü kutlarım.

Bizleri sağ salim sevdiklerimize kavuşturan bütün şoförlerin Dünya Şoförler Günü Kutlarım.

Otobüste, takside, tırda ve diğer tüm ulaşım araçlarında şoförlük yapan meslektaşlarımın günü kutlu olsun.

Tüm şoför camiamızın, esnaflarımızın Dünya Şoförler Günü’nü, tüm kalbi duygularımla kutluyorum.

Hayatlarının uzun bir zamanını yollarda geçiren şoförlerimizin 30 Kasım Dünya Şoförler Gününü Kutlarım.

Doğumdan ölüme, hayatımızın her evresinde var olan şoförlerimizin “30 Kasım Dünya Şoförler Günü” kutlu olsun.

Bugün 30 Kasım Dünya Şoförler Günü. Direksiyon başında mesai harcayan tüm şoförlerine özel gününü kutlarım.

Tüm şoför esnafı arkadaşlarımın dünya şoförler gününü kutluyor hayırlı ve helalinden kazançlar diliyorum.

Dünya şoförler günü sebebiyle evlatlarımızı emanet ettiğimiz tüm servisçi esnafımıza kazasız belasız günler diliyoruz.

Hayatın durduğu yerde durmayanların hikayesini paylaşan tüm şoförlerimizin 30 Kasım dünya şoförler gününü kutlarım.

Hayatlarını yola adamış tüm emekçi kardeşlerimin bu özel gününü kutlar kazasız belasız bir yaşam sürmelerini temenni ederim.

Her türlü zor şartlar altında mesleğini ifa etmeye çalışan tüm meslektaşlarımın dünya şoförler gününü kutluyorum. Allah kaza bela göstermesin.

Aldıkları emaneti salim salim bir şekilde teslim etmek için trafik kurallarına uyarak en iyi şekilde bir yol deneyimi yaşatan bütün şoförlere selam olsun!

Başta emekli şoförlerimiz olmak üzere tüm şoförlerimizin Dünya Şoförler Günü’nü kutluyorum. Tüm şoförlerimizin trafik kurallarına uymalarını rica eder kendilerine kazasız, belasız ve cezasız yolculuklar dilerim.

Dünyanın en sorumluluk gerektiren işlerinden birini yapan şoförlerimizin böyle bir günün olması sevindiricidir. Hem kendi canı hem de taşıdıkları canların sorumluluklarının farkında olan cefakâr, çilekeş kardeşlerimin günü kutluyorum.

30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri sevdiklerinizle paylaşabilir, sayfamızda bulunan en anlamlı, duygusal, etkileyici, şoförler günü tebrik mesajlarını sosyal medya hesaplarınızdan resimli ya da sözlü olarak paylaşabilirsiniz.

Gece gündüz demeden araca yüklediği yükü, gideceği yere kadar her türlü zor şartlar altında emek harcayarak ulaştırmaya çalışan şoförlerimizin 30 Kasım Dünya Şoförler Gününü kutlarım. Kazasız belasız, hayırlı yolculuklar ve bereketli işler dilerim.

Artık bugünün bilinen ve hatırlanan bir gün olmasını ayrıca temenni ediyorum. Şoförlük; bir sanat, bir ihtiyaç, bir fedakârlık, sevgi, saygı ve elbette ki özveri ister. Ayrılıkları sona erdiren, aşıkları buluşturan, baba ile oğlu, anne ile kızı, dede ile torunu kavuşturan, uzaklıkları yakın eden kutsal bir meslektir.

4 teker üzerinde rızıklarının peşinde olan, ailesi, çocukları ve yuvası kullandığı araçlar olan, gecesi gündüzü her türlü tehlikeyi göze alarak yollarda geçen, kazandığı her kuruşu anasının ak sütü gibi helal olan, çilekeş, vefakâr, cefakâr tüm tırcı, kamyoncu, otobüsçü, servisçi, minibüsçü ve taksici şoför esnafımızın, 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü kutlarım.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!