Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Sözleri

Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Sözleri
Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Sözleri

Dünya Kadınlar Günü Sözleri, Süper Lig’de 20 Eylül 2011’de Manisaspor ile sahasında sadece kadın taraftarlar önünde oynadığı günü, “Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü” olarak kutlanıyor. Her yıl Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü etiketi de sosyal medya da trend topicler arasına giriyor. Maçın üzerinden tam 9 yıl geçti. O gün Şükrü Saracoğlu Stadı’nı dolduran Fenerbahçeli kadın taraftarlar, Fenerbahçe’nin büyüklüğünü dayanışma içinde tüm dünyaya göstererek futbol tarihinin yapraklarına eşi görülmemiş bir not düştü. Sizlere hazırladığımız içirikte Dünya Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları bulacaksınız.

Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Sözleri ve Mesajları

20 Eylül Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü kutlu olsun!

Başımızın tacı dünyanın en güzel taraftarları gününüz kutlu olsun.

Her başarılı bir kulübün arkasında ona gönülden bağlı kadınlar vardır.

Fenerbahçeli Kadınlar Günümüz kutlu olsun. Her zaman her yer de en büyük Fenerbahçe

Bugün Günlerden Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Tüm Fenerbahçeli Kadınlarımızın Günü Kutlu Olsun.

Fenerbahçe yalnız değil, biz hep beraberiz. Erkeklerimiz giremiyorsa kadınlarımız onların yerlerini doldurur.

İyi ki varsınız, inşallah herk beraber daha iyi yerler daha büyük hedeflere…Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü kutlu olsun.

Ülkemize güzel zaferler kazandıran tüm Fenerbahçeli kadın oyuncularımızın Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu olsun…

Fenerbahçe aşkını her türlü zorlu hava koşullarında hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm kadın taraftarlarımızın Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu olsun.

Varlıkları ve sevgileriyle kulübümüzün kaderini değiştiren, yarınlara iz bırakan Fenerbahçeli Kadınlar… İyi ki varsınız! Gururla, saygıyla; Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

41.663 kadın ve çocuk seyirciyle; Türk Futbol Tarihi’nde bir ilk ve belki de Dünya Futbol Tarihi’nde ise bir rekora imza atılan Fenerbahçe-Manisa spor maçını unutmak ne mümkün. İyi ki varsın Fenerbahçe, iyi ki varsınız kadınlarımız.

20 Eylül 2011… O gün bir stadyum dolusu binlerce kadın çocuk, Fenerbahçe’li olmanın en zor ve ağır olduğu bir dönemde, taraftarlığın, dayanışmanın, ayakta kalmanın ne olduğunu omuz omuza gösterdiler. Fenerbahçeli kadınlara selam olsun

Ey Kahraman Türk Kadını; Sen yerde sürüklenmeye değil, Omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun, Mutlu Olsun, Tüm Emekleriniz, Varlığınız İçin Sonsuz Teşekkürler.

Kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla, Fenerbahçe ne kadar büyük bir camia olduğunu defalarca gösterdi. Ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluk, adı konulamaz bir sevda. Ne mutlu hayatı sarı lacivert yaşayanlara Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü kutlu olsun.

Kulübümüzün kuruluş tarihinden bu yana pek çok kez ilklere imza atıldı, pek çok gurura birlikte erişildi. 20 Eylül’de de kadın taraftarlarımızca gösterilen birliktelik ve dayanışma, bir dönüm noktasıydı ve bir milattı ama kesinlikle bir maçtan fazlasıydı. Bu gururu camiamıza yaşatan binlerce kadın taraftarımıza bir kez daha teşekkür ederiz. Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!