WordPress Web Siteniz İçin En İyi 6 Push Bildirim Eklentisi

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 6 Push Bildirim Eklentisi
WordPress Web Siteniz İçin En İyi 6 Push Bildirim Eklentisi

Sayfamızda En İyi WordPress Push Bildirim Eklentisi 2021 içeriği yer almaktadır. İsterseniz hemen konumuza göz atarak ilerlemeye devam edelim. WordPress siteniz için en iyi push bildirim araçlarını arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bir web sitesi oluşturduğunuzda , hedef kitlenizin dikkatini çekmek, içeriğinizi paylaşmak ve aktif katılımı teşvik etmek çok önemlidir. En İyi WordPress Push Bildirim Eklentisi 2021, ticari güncellemelerinize hevesli sadık bir takipçi kazandığınızda, pazarlama hedeflerinize ulaşmak ve markanızı oluşturmak sizler için daha kolay olacaktır.

Bunu yapmanın en kolay yolu ise push bildirimlerini kullanmaktır. Bu nedenle, bugün size WordPress için en iyi push bildirim eklentileri hakkında bilgiler vereceğiz. Ama ilk önce push bildirimlerinin ne olduğunu özetleyelim.

 

Anlık Bildirimler Nedir?

Mobil push bildirimlerine benzer şekilde, web push bildirimleri, web sitenizde olmasalar bile kullanıcıların masaüstü ekranlarında açılır. Kullanıcıların etkinleştirilmeden önce bu bildirimleri almayı kabul etmesi gerekir.

Peki WordPress siteme neden push bildirimleri eklemeliyim? Sorusunu sorabilirsiniz. Bunun cevabını sizlere ayrıntılı bir şekilde vermeye çalışacağız. Bildirimleri doğru kullandığınızda WordPress sitenize push bildirimleri eklemek, işletmeniz ve dönüşüm oranları için harikalar yaratabilir. Potansiyel müşterilerinize bildirim göndermenin çeşitli faydaları vardır.

  1. Sitenize Trafik Çekin

Web push bildirimleri sitenize trafik çekmek için harika bir yöntemdir. Açılır pencere göründüğünde, görmezden gelmek zordur ve kullanıcılar hemen etkileşime girmeye başlarlar. Bildirim alakalıysa, büyük olasılıkla tıklayıp web sitenize göz atarlar.

  1. İlgili Güncellemeleri Gönderin

İnsanlar bildirimlerinizi tercih ettiklerinde, onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için verilerini toplayabilir ve onlara ilgili bilgileri gönderebilirsiniz. Bildiriminiz bir kullanıcıyla ne kadar çok ilgiliyse, onunla etkileşim kurma olasılığı o kadar artar. Ayrıca bu durum izleyicilerinize ne istediklerini bildiğinizi ve sizden neye ihtiyaçları olduğunu anladığınızı gösteren bir tablo olarak karşınıza çıkar.

  1. Kitlenizi Oluşturun

Kullanıcıların anlık bildirimleri etkinleştirmelerini sağlamak daha kolaydır çünkü bilgi alışverişi gerektirmezler. Kullanıcıların, işletmenizin gelen kutularını karıştırması konusunda endişelenmeleri gerekmez ve bunun yerine tarayıcılarının köşesindeki basit bildirimlerle etkileşime geçebilirler. Bu, yalnızca bildirimlerinizden bir kitle oluşturmayı kolaylaştırır, böylece onları ödeme yapan müşterilere dönüştürebilirsiniz.

  1. Potansiyel Müşterileri Müşteriye Dönüştürün

Hedeflenmiş, ilgili mesajlarla, dönüşüm oranınızı iyileştirmek ve potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmek için bildirimleri kullanabilirsiniz. Örneğin, terk edilmiş alışveriş sepeti hatırlatıcıları ve indirimli tekliflerle, bir kullanıcıyı sitenize geri dönmeye ve bir satın alma işlemini gerçekleştirmeye ikna edebilirsiniz.

Artık push bildirimlerinin ne olduğunu ve neden bu kadar yararlı olduklarını bildiğimize göre, WordPress web siteniz için ihtiyaç duyacağınız 6 push bildirim aracına geçelim.

WordPress Web Siteniz İçin En İyi 6 Push Bildirim Eklentisi

1-PushEngage

push engage plugin wordpress

PushEngage, WordPress sitenize push bildirimleri eklemek için en iyi seçeneklerden biridir. Web sitenizle sorunsuz bir şekilde çalışmak ve ziyaretçileri çekmek için WordPress ile kolayca entegre olur.

PushEngage, alışveriş sepetinden vazgeçme ve fiyat düşüşü özellikleriyle e-ticaret işletmeleri için iyi çalışan bir eklentidir. Aboneleri bekleyen sepetleri hakkında güncellenebilir ve en iyi fırsatları yakalayabilmeleri için (ve böylece daha fazla satış yapabilmeniz için) teklifler ve daha düşük fiyatlar hakkında onları bilgilendirebilirsiniz.

Kurulumu yalnızca birkaç dakika süren bu eklenti iyi bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Eklenti, otomatik yanıtlayıcılar, segmentasyon, coğrafi hedefleme ve daha fazlasını içeren güçlü özelliklerle birlikte gelir. Ziyaretçilerinizi, tıklama olasılıklarının daha yüksek olduğu ilgili bildirimler gönderebilmek için bölümlere ayırın. Dönüşüm hunisinde hareket etmeleri için müşterinin işlemlerine dayalı bildirimler göndermek için ise otomasyonu kullanın. En iyi WordPress Push Bildirim Eklentisi yazısı devam ediyor…

2-OneSignal

onesignal push plugin

OneSignal, web sitenize push bildirimleri eklemek için başka bir popüler seçenektir. Kullanıcı dostudur ve teknoloji meraklısı olmayanlar için bile kurulumu kolaydır.

OneSignal ile, en iyi sonuç için A / B testi bildirimlerini kişiselleştirmenize, otomatikleştirmenize ve A / B testi bildirimlerine izin veren özel abonelik seçeneği açılır pencereleri oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize mümkün olan en iyi zamanda ulaşmak için bildirimlerinizi ileri bir tarihe planlayabilirsiniz.

OneSignal, kullanıcıların siz gönderirken bildirimlerinize nasıl yanıt verdiğini görmek için gerçek zamanlı analizleri görüntülemenizi sağlar. Yazılım ayrıca, kullanıcıları davranışlarına ve daha önce görüntülenen içeriğe göre otomatik olarak hedefler, böylece ziyaretçilerinizin ilgilendiklerini gönderebilirsiniz.

3-Beamer

beamer wordpress push plugin

Beamer , kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde ekranda normal bir bildirim veya bir kenar çubuğu açılır penceresi olarak görünen bir WordPress eklentisidir. Bu, bildirimlerinize videolar, resimler ve GIF’ler eklemenize ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekmenize olanak tanır.

Beamer ile, şu anda sitenize göz atmayan kullanıcılara yine de bildirim gönderebilirsiniz. Tıklayacakları ilgili bildirimleri onlara göndermek için kullanıcıları konum, profil, davranış, dil, ürün ve çok daha fazlasına göre bölümlere ayırabilirsiniz.

Beamer, kullanıcılara marka logonuzu ve tasarımınızı görüntüleyen özel bir optin istemi göstermenize olanak tanır, böylece kullanıcılar kiminle uğraştıklarını hemen bilir. En iyi bölüm, optimum kullanım için eklentiyi tam olarak kurup kullanmaya başlamanın 5 dakikadan az sürmesidir.

4-Push Notifications for WordPress

push wordpress plugin 2020

WordPress için Push Bildirimleri , hedef kitlelerini bilgilendirmenin uygun maliyetli bir yolunu arayanlar için ücretsiz bir seçenektir. Bu eklenti, web sitenizden içerik alarak ve bunu müşterileriniz için mükemmel şekilde uygun bildirimlere dönüştürerek kullanışlı hale gelir.

Bu eklenti, analitiği doğrudan WordPress panonuzdan görüntüler, böylece dönüşümlerinize göz kulak olmak kolaydır. Abone listenizi bölümlere ayırmak ve yalnızca en alakalı içeriği göndermek için kullanıcı grupları da oluşturabilirsiniz.

WordPress için Push Bildirimleri ayrıca, kullanıcılara ne tür bildirimleri almak istediklerini seçme seçeneği sunar, böylece gelecekte devre dışı bırakma olasılıkları daha düşüktür. Ziyaretçilerinize gönderdiğiniz içerik üzerinde daha fazla kontrol vermek, onları markanıza yaklaştırır ve harekete geçme olasılıklarını artırır.

5-iZooto

izatoo push eklenti wordpress

İZooto’nun farklı işletme türleri için seçenekleri olsa da öncelikle blog yazarlarına ve içerik oluşturucuların hedef kitlelerini oluşturmalarına yardımcı olur.

Bu eklenti, doğrudan gönderi düzenleyiciden bildirim oluşturmanıza ve göndermenize olanak tanır, böylece hedef kitlenizi markanızla güncel tutmak kolaydır. Ayrıca, nerede olurlarsa olsunlar kullanıcılara alakalı içerik göndermek için coğrafi hedeflemeyi kullanır.

iZooto, özel istemlerle birlikte gelir, böylece bildirimleriniz rakiplerinin arasından sıyrılır. Müşterilerinizin dikkatini çekmek ve onları harekete geçmeye teşvik etmek için CTA’lar, simgeler, rozetler, afiş resimleri ve emojiler ekleyebilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmek için son etkinlik ve davranışa göre kişiselleştirilmiş bildirimler gönderebilirsiniz.

6-WonderPush

wonderpush plugin wordpress

WonderPush , ortalama 15 dakikalık kurulum süresi ile kullanıcılarına sınırsız push bildirimleri sunar. WordPress ile entegre edildiğinde otomasyon, segmentasyon ve gerçek zamanlı analiz gibi kullanışlı özellikler sunar.

Sonuçları WordPress panonuzda görebildiğinizde bildirimlerinizi ve etkinliklerini izlemek kolaydır. WonderPush’ın gerçek zamanlı analitiği, dönüşümlerinizde iyileşme görmek için ihtiyacınız olan gerekli değişiklikleri yapmanıza yardımcı olmak için kullanışlıdır.

Terk edilmiş arabaları kurtarmak ve kullanıcıları sitenize tekrar tıklamaya teşvik eden alakalı teklifler göndermek için WonderPush kullanın. A / B testi, coğrafi hedefleme, bildirim planlaması ve daha fazlasıyla birlikte gelir, böylece bildirimleri istediğiniz şekilde gönderebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Ve bu kadar! En iyi WordPress Push Bildirim Eklentisi yazısı bitti. Bunlar, WordPress web siteniz için en iyi web push bildirim araçlarıdır.

Bu makaleyi beğendiyseniz aşağı kısımda bulunan bir cevap yaz bölümünden yorum ve düşüncelerinizi lütfen bizimle paylaşın! Başarılar…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
WordPress Web Siteniz İçin En İyi 6 Push Bildirim Eklentisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!