UnoMoi 400 Bin Liralık Yatırım Aldı

"Akıllı Alışveriş Modeli" olarak başlatılan ve son zamanlarda dikkat çeken bir girişim olarak karşımıza çıkan UnoMoi 400 bin liralık yatırım aldı. İşte tüm ayrıntılar...

UnoMoi Nedir, Nasıl Abone Olunur
UnoMoi 400 Bin Liralık Yatırım Aldı.

UniMoi 400 bin liralık yatırım aldı. Lüks kıyafet aboneliği sunan ve bir girişim olarak başlatılan UnoMoi 400 bin liralık yatırım aldı. Peki UnoMoi Nedir? UnoMoi Ne Demek? UnoMoi’ ye Nasıl Abone Olunur? İşte Ayrıntılar….

UnoMoi Ne Demek?

Uno farklı dillerde “bir” demek.  Moi ise “Ay” anlamı taşımaktadır. UnoMoi yerli ve yabancı birçok markanın ve tasarımcının ürünlerini, abonelik paket kapsamında bir ay boyunca kiralayabileceğiniz online bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

UnoMoi 400 bin liralık yatırım aldı! İşte Detaylar

Edinilen bilgilere göre UnoMoi’ nin yatırımına Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından ve aynı zamanda yemek sepeti CEO’su Nevzat Aydın, Gizia’ nın kurucusu İsmail Kutlu, Eren Invesment adına Can Eren katıldı. 2020 yılının haziran ayında Gözde Atasoy ve Ayse Kefli tarafından kurulan UnoMoi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

unomoi nedir
unomoi 400 bin liralık yatırım aldı

UnoMoi sistemi gayet basit bir şekilde işliyor. UnoMoi’ nin aboneleri, platformun envanterinden diledikleri 4 ürünü seçip 1 ay boyunca kiralayabilme imkanına sahip. Ürünler, kuru temizleme ve kalite kontrol sürecinin ardından ayrı ayrı paketlenerek tek bir UnoMoi çantası içerisinde kurye ile abonelerin adresine ulaştırılıyor. Peki sonra ne oluyor dersiniz. Yazımızın devamını okumanızı öneririz.

1 aylık kiralama sürecinin tamamlanmasının ardından ürünler yine kurye tarafından teslim alınıyor. Sonrasında ise aboneler bir sonraki ay için 4 ürünü seçiyor ve UnoMoi’ nin abonelik sistemi bu şekilde ilerliyor. UnoMoi’ nin nihai amacı ise kadınlara, “Akıllı Alışveriş Modeli” ile bütçeleri kapsamında satın alamayacakları lüks segment ürünleri kullanım hakkı sunma hedefi ile yola çıkan UnoMoi, kadınlara alışverişte önceliklerinin “kiralama” olması adına ilham vermek.

2021 Kadın Trend Saç Kesim Modelleri

UnoMoi’ nin aylık abone fiyatı ne kadar? UnoMoi aylık aboneliği 549,9 TL’ dir. Belirtilen fiyat içerisinde 4 ürünün kiralanması, kuru temizleme ve kurye masrafları dahil. UnoMoi’nin envanteri içinde genel olarak ulaşılabilir lüks segment olarak tanımlanan ve orijinal mağaza satış fiyatları 2 bin- 3 bin TL arasında olan ürünler bulunuyor.

Bir de şu güzel ayrıntıyı vermeden geçmeyelim. UnoMoi’ den yaptığınız her alışverişte ecording, küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir ve inovatif çevre teknolojileri geliştiren bir sosyal girişim. İşbirliğimiz kapsamında, UnoMoi’den yapacağınız her alışveriş için ecoDrone’lar ile sizin adınıza 5 tohum topu atılacak. UnoMoi’ ye başarılar diliyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
UnoMoi 400 Bin Liralık Yatırım Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!