Sevgiliye Seni Özledim Mesajları ve Sözleri

sevgiliye seni özledim mesajları ve sözleri
sevgiliye seni özledim mesajları ve sözleri

Sevgilinize doğru kelimeleri kullanarak onu özlediğinizi söylemek, aşkınızı yansıtmanın en güzel yoludur. Birlikte geçirdiğiniz zamana ne kadar değer verdiğinizi sevgilinizi ya da kız arkadaşınızı özlediğinizi göstermek için içten seni özledim mesajları ve sözleri göndermeyi ihmal etmeyin. Bu yolla sevginizi ifade edin ve onu mutlu edin. İşte sevgiliye en derin duygularınızı ifade etmek için gönderebileceğiniz en tatlı, içten sevgiliye seni özledim mesajları ve sözleri.

sevgiliye özledim mesajları
sevgiliye özledim mesajları

Sevgiliye Seni Özledim Mesajları ve Sözleri

Sen hayatım için bir nimetsin ve artık senden ayrı olmak istemiyorum.

Birbirimize bundan sonra asla veda etmeyeceğimize dair söz verelim.

Bütün düşüncelerimde sen varsın. En kısa zamanda yine görüşmek dileğiyle.

Keşke burada olsaydın ve tüm bu harika şeylerin tadını birlikte çıkarabilseydik.

Sen benim ruh eşimsin ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum.

Benden çok uzaktasın ama gözlerimi kapatıyorum ve tam burada benimle olduğunuzu hissediyorum.

Dünya sensiz çok boş geliyor ve ben bir an önce aramızdaki mesafeyi kapatabileceğimiz günü bekliyorum.

Kilometrelerin ve mesafelerin benim için hiçbir önemi yok. Sana tek söylemek istediğim şey, seni günün her anında özlüyorum.

Bana seni hatırlatan her şey, seni her zamankinden biraz daha fazla özlememe neden oluyor. Umarım seni özlediğim gibi beni özlersin.

Seni özlemek tıpkı havayı solumak gibi, onsuz yaşayamazsın, onsuz yapamazsın. Ben kendimi sensiz hayal edemiyorum aşkım. Seni özledim.

Seni özlemek ve seni görememek şimdiye kadarki en kötü duygu. Çabuk geçsin zaman ben sana öyle kavuşayım ki bir daha ayrılık girmesin aramıza.

Bir türlü anlamıyorum. Sen yanımdayken zaman uçuyor, sen yanımda yokken zaman duruyor. En tatlı özlenen sevgilim, biriciğim seni şimdiden çok özledim.

Yanımda olmadığın için büyük bir parçamın eksik olduğunu hissediyorum. Seninle tekrar bir araya gelebilmek için sabırsızlanıyorum. Seni çok seviyorum…

Belki kilometrelerce uzakta yaşıyoruz ama her zaman birbirimizin kalbinde yaşıyoruz. Ve en önemlisi birbirimizi deliler gibi seviyoruz. Seni Özledim aşkım.

Gurbet içimde bir ok her şey bana yabancı. Hayat öyle bir han ki acı içinde hancı. Sevmek korkulu rüya yalnızlık büyük acı. Hangi kapıyı çalsam karşımda buruk acı.

Seni özlemenin en kötü yanı ne biliyor musun? Kendime seni özlemeyi bırakmamı söylemeye çalıştığım her seferinde, sadece seni daha çok özlüyorum. Dün seni özledim ve bugün seni daha çok özledim.

Her özlediğimde resimlerimize bakarak avunuyorum. O tatlı gülüşün, sabah uyandığımda benim motivasyon kaynağım. Güne iyi başlamam için en güzel sebebimsin sen benim. Sıcaklığını, ellerini özledim.

sevgiliye romantik, etkileyici, i̇çten özledim mesajları
sevgiliye romantik, etkileyici, i̇çten özledim mesajları

Sevgiliye Romantik, Etkileyici Seni Özledim Mesajları

Bir kıza nasıl sevimli şeyler söyleyeceğini bilmek, bir erkek olarak senin için bir artı. Birbirinizden uzakta olduğunuzda onu sevdiğinizi ve onu özlediğinizi söylemek için sevimli mesajlar göndermek, ilişkinizi canlı tutmanın harika bir yoludur.

Kalbim bir kuş olsaydı, nerede olursan ol oraya uçar ve gün doğumuna kadar seninle kalırdı.

Bu kalpsiz yastıklarda uyumaktan bıktım. Ben senin kollarında, omuzlarında uyumayı istiyorum ve seni çok özledim.

Ev sadece bir alandır, aşk varsa ev olur. Sen benim evimsin sevgilim, gittiğinden beri evsiz kaldım. Seni her şeyden çok özledim.

Nasıl ki bir balık yüzgeçler olmadan yaşayamaz, ben de sensiz yaşayamam. Seni özledim sevgilim, lütfen eve çabuk gel.

Bana “Seni özledim” sendromu teşhisi kondu ve şimdi seni her zaman özlemenin geri döndürülemez yan etkisiyle, mücadele ediyorum.

Sen gittiğinden beri gecelerim soğuk ve yalnız. Günlerim ise sensiz berbat geçiyor. Son Durum; Seni özlemekten başka yaptığım bir şey yok.

Bu sesi duyabiliyor musun? Bu ritmi hissediyor musun? Bu benim kalbim senin için hep atıyor. Keşke yanımda olsaydın. Seni seviyorum ve çok seni özledim.

Sosyal medyada ne kadar konuşursak konuşalım, hiçbir şey senin yanımda olma hissiyle kıyaslanamaz. Seni kelimelerin açıklayabileceğinden daha çok özledim.

Senden uzakta geçirdiğin her saniye, sıcak bir çölde susuz bir gün geçirmek gibi geliyor… umutsuzca senin kollarıma geri döndüğün serapına bakmak gibi. Seni özledim.

Yakalandığım bu “seni özlüyorum” hastalığı için doktora gittim. Senden günde üç kez bana iki kucaklama ve bir öpücük önerdi. Bana bu ilacı bulur musun? Seni özledim.

Elimden geldiğince denedim, kalbimde senin yerini tutacak başka kimse yok. Kalbimi benden çalmayı nasıl başardın bilmiyorum, ama sonuç şu ki, içimdeki her şeyle seni özlüyorum.

Benimle birlikteyken hayatım, canlı bir gökkuşağı ile süslenmiş berrak mavi bir gökyüzünün görüntüsü gibi geliyor. Benden uzaklaştığınızda hayatım kapkaranlık bir gecenin korkunç sessizliği gibi geliyor. Seni özledim.

Sen gittiğinden beri hayat kalbimde boş delikler açıyor. Konuşamıyorum, yürüyemiyorum, yemek yiyemiyorum ve hatta nefes alamıyorum. Ben sadece bunun bitmesini istiyorum. Geri dönmeni istiyorum sevgilim.

Gözlerimi kapatıyorum ve güzel gülüşünü görüyorum, tatlı melodik sesini duyuyorum, hoş aromanı kokluyorum… duyularım yükseliyor ve kalbim daha hızlı atıyor. Yalnız dünyayla tekrar yüzleşmek için gözlerimi açmak istemiyorum. Evet sensiz çok yalnızım seni çaresizce özledim.

Sevdiklerimize güzel mesajlar göndermenin en güzel tarafı iç dünyanızı yansıtacak sözleri ınstagram, whatsapp, facebook gibi sosyal medya araçları ile gönderdiğinizde karışışınızdakini birazcık tebessüm ettirmeyi başarabilirsiniz. Sizlere özel hazırlayıp derlediğimiz sevgiliye özledim mesajları ve sözleri bu duygularınıza tercüman olacaktır. Sevgiliye Özledim Mesajları ve Sözleri sayfamız devamlı olarak yeni sözler eklenerek güncellenecektir.

25
mutlu
Mutlu
11
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
11
_a_rm_
Şaşırmış
1
harika
Harika
Sevgiliye Seni Özledim Mesajları ve Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!