Yeni Hayırlı Bayramlar Mesajları 2022

Yeni Hayırlı Bayramlar Mesajları 2022
Yeni Hayırlı Bayramlar Mesajları 2022

Sayfamız içeriğinde Yeni Hayırlı Bayramlar Mesajları 2022, Aileye Hayırlı Bayramlar Mesajları, Eşe Dosta Hayırlı Bayramlar Mesajları, En Güzel Hayırlı Bayramlar Mesajları Kısa, Anlamlı ve Dualı Hayırlı Bayramlar Mesajları eve Eşe Dosta İyi Bayramlar Mesajları bulunmaktadır.

İdrak edeceğimiz bu Ramazan Bayramı ya da Kurban Bayramını en içten duygularla hazırlanmış sözler ve masajlarla kutlamak ister misiniz? Sizin için özenle hazırlanan Yeni Hayırlı Bayramlar Mesajları’ nı dilediğiniz gibi sevdiklerinizle paylaşarak harika bir bir bayram kutlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Hayırlı Bayramlar Mesajları 2022

En güzel günlere kavuşmak ümidiyle bayramınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlik dilerim.

Mübarek Ramazan Bayramınızı En İçten Dileklerimle kutlar, sağlık, sıhhat ve esenlikler dilerim.

Ramazan’a kavuştuk, bayrama eriştik. Kavuşturana da eriştirene de şükürler olsun. Bayramınız mübarek olsun.

En kısa sürede normal hayatımıza döner, özlediğimiz o eski günlere kavuşuruz. Bayramınız mübarek olsun.

Bayram gönülde de yaşanır, sen yeter ki yürekten sev. Her şeyin güzel olması dileğiyle Bayramınız Kutlu Olsun.

yeni hayırlı bayramlar mesajları 2020

Hayatta saadeti yapan şeyler çok küçük parçalardır. Bir iyilik, Bir gülümseme, tatlı bir bakış, iyi bir dilek. Aslında mutlu olanlar, bu küçük şeylerin huzuruna varmış olanlardır.

Gelende bayram, giden de bayram, hiç olur mu ayrı gayrı yardan, bu bayram başka bayram evde kalanlara selam olsun. Hayırlı Bayramlar

Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlar, en kısa zamanda özlediğimiz güzel günlere kavuşmamızı yüce Allah’tan niyaz ederim.

Allah’ı m şu dünyanın üzerinde dolaşan kara bulutları üstümüzden kaldırıver, bu bayram böyle oldu kurbana kavuşturuver. Bayramınız mübarek olsun.

Toprağın, Kuşların, Börtülerin, Böceklerin, tüm cümle canlı mahlukatın bayramı mübarek olsun. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun…

İhlas ile yoğrulan ibadetlerimizin kabul olması dileğiyle Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutlar, sağlık, esenlik ve mutluluk dilerim.

Bu bayram, Ayrı olsa da bedenlerimiz… Kalplerimizin, özlemlerimizin bir olduğunu ve seni sevenlerin yine seni çok sevdiğini sakın unutmaman dileğiyle. Hayırlı Bayramlar.

Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun Bayramınız kutlu olsun. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli Bayramlar dileğiyle.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının sonuna geldik. Önümüzde ki yıl da Ramazan’a ve bayramlara sağlık ve ağız tadıyla kavuşmak duasıyla Bayramınız Mübarek Olsun…

Bu bayram gelemedik ziyaretlere, öpemedik anamızın babamızın mübarek ellerinden, çocuklarımıza şeker ikram edemedik, sabah bayram namazından gelende bir tas çorba içemedik. Bu hüzünlü bayram mübarek ola…

Canım Annem, Canım Babam, belki bu bayram mübarek ellerinizi öpmek kısmet olmadı ama bilin ki gönlümde ve aklımdasınız. Her daim sizi düşünür sağlığınız için dua etmekteyim. Sizleri çok seviyorum. Allaha emanet olun. Hayırlı Bayramlar.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Yeni Hayırlı Bayramlar Mesajları 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!