Babaanneye Kurban Bayramı Mesajları

Teyzeye, Babaanneye, Annenneye Kurban Bayramı Mesajları
Babaanneye Kurban Bayramı Mesajları

Sayfa İçeriği; Babaanneye Kurban Bayramı Mesajları 2022, Teyzeye, Anneanneye Kurban Bayramı Mesajları, Teyzeye En Güzel Bayram Mesajları, Aile Büyüklerine Bayram Mesajları, Babaanneye Kurban Bayramı Mesajı, Anneleri Mutlu Edecek Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri bu sayfada sizleri bekliyor. Sayfamızı beğenmeyi unutmayın. 

Kurban Bayramının gelmesi ile vatandaşlar aile büyüklerine bayram mesajları göndermeye başladı. İnternette özellikle Teyzeye, Babaanneye, Anneanneye Bayram Mesajları çokça aratılıyor. Bu yüzden sizlere  Teyzeye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri, Anneanneye Bayram Mesajları ve Sözleri, Babaanneye Bayram Mesajı, Teyzeye En Güzel Bayram Mesajları, Huzurevi Sakinlerine Bayram Tebrik Mesajı, Aile Büyüklerine Bayram Mesajları hazırladık. İşte Teyzeye, Babaanneye, Anneanneye Bayram Mesajları.

Babaanneye Kurban Bayramı Mesajları 2022

İyi ki varsın, iyi ki bizim bitanemizsin canımın içi babaannem. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Babaannelerin en iyi niyetlisi, en hoşgörülüsü, en beceriklisi, en güler yüzlüsü ve tatlısı… Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Baldan tatlım, dünyamın biriciği babaanneciğim benim Allah seni başımızdan eksik etmesin. Gül yüzlüm benim, anneler günün kutlu olsun.

Sana ne hediye alırsak alalım hakkını ödeyemeyiz. Çiçek bahçesini getirsek bile senin yanında soluk kalır. Bayramın kutlu olsun melek babaannem.

Dünyanın en en en en tatlı, en en en pamuk babaannesi benimki. Bayramın kutlu olsun. İyi ki benim babaannemsin. Seni canımdan çok seviyorum.

Bebekliğimden bu yaşıma kadar yürüdüğüm yollarda bana yön veren, bana herkesten kıymetli olan babaanneciğim. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Senin başının tatlı belası torununun olarak seni sadece bayramlarda değil her zaman çok seviyorum, güzel babaanneciğim. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Pamuk yüzünden tebessümler hiçbir an eksilmesin biricik babaannem. Senin doğduğum günden beriki emeklerin karşısında hakkını ödeyemem. Kurbann Bayramın Mübarek Olsun.

Her sıkıntımda gelip bana nasihat eden, sınırsız sevgi ve sabır gösteren güzel babaannem, ellerinden öperim, sana her şey için çok teşekkür ederim. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Yavrularının rahatı için çektiği her derdi içine gömerek gülümseyen anneler bir cennet kapısı demektir. O kapıdan girmek nasip olsun bize de. Kurban Bayramın kutlu olsun bitanecik babannem.

Anneanneye Kurban Bayramı Mesajları 2022

Bir dakikada kalbimi okuyan güzel anneannem benim. Kurban Bayramın kutlu olsun. Her sıkıntıyı bir çırpıda çözen ve beni hiç yalnız bırakmayan canım anneannem. Sen olmasan her şey çok daha zor olurdu bu hayatta.

Benim hayat ustam, yaş aldıkça ve büyüdükçe seni daha iyi anlıyor ve sana olan sevgimin de saygımın da kat ve kat arttığını hissediyorum. Allah sana güzel ve sağlıklı günler versin anneanneciğim. Bayramın kutlu olsun.

Bu Kurban Bayramında aramıza mesafeler girmiş olsa da kalplerimiz hep beraberdir. İnşallah birlikte geçireceğimiz ve hiç ayrılmayacağımız güzel günler de gelecek anneanneciğim. Sen bize bir alo desen yeter. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Anne sevgisi, Allah’ın katında bile en yüce sevgiler arasında gösterilir, çünkü bir anneyi sevmek cennete doğru yürümek gibidir. Sen benim ikinci annem, biricik anneannemsin. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Senin o hayatın çemberinden geçmiş tecrübe ve sevgi dolu bir gülüşüne, şefkatle bakan gözlerine, güzel yüreğine, bana candan yavrum deyişine biterim ben. Kurban Bayramın Mübarek Olsun canım anneanneciğim benim.

Senin yanında öğrendim her şeyi. O acemi işi yemeklerimi beğenmese de hiç belli etmeden aferin, eline sağlık kızım diyerek yiyen nazik anneanneciğim benim…Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Torununun hamarat ve eli çabuk anneannesi. Sen benim yaşam idolümsün. Hep yanımda olmanı istiyorum. Senin torunun olduğum için ne kadar nasipliyim. Beni her zaman koruyup kolladığın için sana çok teşekkür ederim. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Teyzeye Kurban Bayramı Mesajları 2022

Kraliçem, anne yarım benim. Bir yıldız gibi bizim hayatımızı güzelleştiriyorsun. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Ayrı da olsak kalplerimiz hep birlikte atıyor güzel teyzem, buna şüphen olmasın. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Sen hepimizin, evimizin meleğisin, başımızın tacısın. Sana alınacak hiçbir hediye layık olamaz. Bayramın kutlu olsun canım teyzem benim.

Canım teyzem senin öngörülerin, senin tecrübelerinle büyüdüm ben. Bana bütün nasihat edişlerin için çok teşekkür ederim. Bayramın kutlu olsun.

Her şey yolunda giderken karşıma çıkan en umulmadık sıkıntılar karşısında bile dik duruşu ile bana örnek olan canım teyzem, Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Nereye gidersem gideyim bana yol gösterdin. Bu güvenle geçen her günüm için sana minnettarım canımın içi teyzem.  Seni seviyorum, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Dünyaya gözümü açtığımdan beri senden öğrendiğim sayısız hayat dersi ile büyüdüm, dünyam genişledi. Bana hem iyiliğin, sevginin hem de başarının yolunu gösteren güzel teyzem, ne kadar teşekkür etsem azdır sana.  Kurban Bayramın kutlu olsun benim akıl küpü teyzem.

Gözünden sakınarak büyüttüğün tatlı belan olarak seni çok seviyorum. Bu anlamlı bayram gününde yanında olmayı çok isterdim, ama olmadı, nasip işte. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Senin başının tatlı belası olarak dünyaya geldim Kurban Bayramın Mübarek Olsun canım teyzem.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Babaanneye Kurban Bayramı Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!