Squid Game Dizisi Sözleri ve Alıntıları

Squid Game'den en sevdiğiniz sözleri ve alıntıları kaçırdıysanız üzülmeyin! Sizler için Squid Game dizisinde yer alan oyunculardan unutulmaz replikler ve sözler derledik. İşte Squid Game dizisinin efsane unutulmaz alıntıları. Hemen Keşfet!

Squid Game Sözleri ve Alıntıları
Squid Game Sözleri ve Alıntıları

Sayfa İçeriği; Squid Game Dizisi Sözleri ve Alıntıları, Squid Game Netflix Show’dan En İyi Alıntılar, Squid Game Karakterlerinin Sözleri, Squid Game Sözleri Resimli, Squid Game Sözleri Kısa.

Netflix’ de yayınlanan Güney Kore dizisi Squid Game, kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesine erişerek tüm dünyada izlenme rekorlarına ulaştı. Squid Game, büyük miktarda borçları olan bir grup insanın belirli kişiler tarafından bulunması ve bir oyuna yönlendirilmesini ele alıyor. Güney Kore’nin unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarını oynayarak belli bir para ödülünü kazanmaya çalışan 450’den fazla kişi ilk oyuna kadar durumun ciddiyetini fark etmiyor. Sizler için Squid Game Sözleri hazırladık. İşte Squid Game dizisinden harika ve unutulmaz replikler.

Squid Game Dizisi Sözleri ve Alıntıları

İyi yağmur düşmek için en iyi zamanı bilir. VIP

Seçtiğiniz şekil, parçalamanız gereken şekildir.

Yapamadıklarım dışında her şeyde iyiyim. Mi-Nyeo

Bunu şimdi bitirmek için çok fazla geldik. Sang-Woo

Benden borçlu olabileceğimden fazlasını aldın. – Kang Sae

Bu cehennemdir. Cehennemde kural yoktur. – Jang Deok-su

Bu yerden ayrılmak için bir nedenin var ama benim yok. Ji Yeong

İnsanlara hala güveniyor musun? Yaşadıklarından sonra bile mi? 

Hayattayım çünkü hayatta kalmak için elimden geleni yaptım. Cho Sang-woo

Ne kadar sert olursanız olun, kendi başınıza kazanamayacaksınız. – Jang Deok-Su

Geri dönecek bir evim yok. Burada en az bir şansım var. Ama dışarıda? Dışarıda hiçbir şeyim yok.  Oyuncu 322

Birimiz burada öleceğiz, bu yüzden birbirimize ne söylediğimizin önemi yok. Artık kimse gerçekten utanamaz. – Ji-yeong

Parası olmayan birinin çok parası olan biriyle ortak neye sahip olduğunu biliyor musunuz? Yaşamak onlar için eğlenceli değil! -İl-Nam

squid game sözleri resimli quotes
squid game sözleri resimli

Hayat bir oyun gibidir, birçok oyuncusu vardır. Onlarla oynamazsan, seninle oynayacaklar.

İnsanlara güvenilebileceği için güvenmiyorsunuz. Güvenecek başka bir şeyiniz olmadığı için yapıyorsunuz. – Seong Gi-hun

Oyunun kurallarını çiğnedikleri için elendiler. Kurallara uyarsanız söz verdiğimiz parayla buradan güvenle ayrılabilirsiniz.

‘O’ bağırdığında ilerlemenize izin verilir, ‘Yeşil Işık’, ‘Kırmızı Işık’ diye bağırdığında durur. Daha sonra hareketiniz tespit edilirse elenirsiniz.

Yaşanan adaletsizliklere karşı çözümsüz bir kırgınlık duygusu, karşı karşıya olunan ezici olasılıklar nedeniyle çaresizlik duygusu, kişinin bağırsaklarında ve bağırsaklarında keskin bir ağrı hissi, tüm vücudunu kıvrandırması ve kıvranması ve inatçı bir intikam alma ve intikam alma dürtüsü. Doğru yanlış- bunların hepsi birleşti.

Benim kasabamda “Kalamar Oyunu” adında bir oyunumuz vardı. Kalamar şeklinde bir sahada oynandığı için böyle adlandırdık. Kurallar basit. Çocuklar hücum ve defans olarak ikiye ayrılır. Oyun başladıktan sonra, savunma iki ayak üzerinde koşabilirken, çizgilerin dışındaki hücum sadece bir ayak üzerinde zıplayabilir. Ancak bir saldırgan, savunmayı geçen kalamarın belini keserse, iki ayağını kullanma özgürlüğü verilir. Müfettiş kraliyet. Sebep ne olursa olsun, buna müfettiş kraliyet dedik. Kazanmak için, saldırganlar ayaklarıyla kalamarın kafasındaki küçük kapalı alana dokunmalıdır. Ama savunmadaki biri sizi mürekkepbalığının sınırlarının dışına itmeyi başarırsa, ölürsünüz. Kalamarın kafasına dokunduğunuzda kazanır ve “Zafer” diye bağırırsınız. O anda!

Umarım bu Squid Game Dizisi Sözleri ve alıntıları yazımızı beğenmişsinizdir. Bu tarz içeriklerin devamı için lütfen yazımızı beğenmeyi ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın!

7
mutlu
Mutlu
5
_zg_n
Üzgün
7
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Squid Game Dizisi Sözleri ve Alıntıları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!