Sevgiliye Özür Dileme Mesajları

sevgiliden özür dileme mesajları
sevgiliden özür dileme mesajları

Sevgiliye Etkileyici, Anlamlı, Uzun Özür Dileme Mesajları ve Sözleri sayfamıza hoş geldiniz. Hepimizin hayatında sevgilimizden veya arkadaşımızdan özür dilemek zorunda kaldığımız zamanlar olur. Böyle zamanlarda bir çift sözle karşımızdakinin gönlünü almaya çalışırız. Birbirinden farklı güzel ve etkileyici özür mesajları, sevgiliye özür dilerim mesajları ve sözleri böyle zamanlarda imdadımıza yetişiverir. Özür dilemek erdemliğin yanında karşımızdaki insana ne kadar değer verdiğimizin de bir göstergesidir. Sizler için hazırladığımız Sevgiliye Özür Mesajları ve Sözleri editörlerimiz tarafından özenle hazırlanarak oluşturuldu. İşte aşk dünyanıza hitap edecek en güzel etkileyici sevgiliye özür mesajları ve sözleri sizlerle…

özür dileme mesajları 2021
özür dileme mesajları 2021

Sevgiliye Özür Dileme Mesajları ve  Af Dileme Mesajlarınızı ister arkadaşınıza ister sevgilinize Whatsapp, Facebook, Instagram üzerinden kolayca gönderebilir, en anlamlı özür mesajlarını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İşte  Sevgiliye Etkileyici, Anlamlı, Uzun Özür Dileme Mesajları.

Sevgiliden Af Dileme Mesajları Kısa

Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan, ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki. Tutunduğum dalsın. Beni affet. 

Her zaman aptalca hatalar yapmaya eğilimliydim, ama hiç umursamadım. Ama kalbini kırmak kabul edemeyeceğim bir şey. Ben çok üzgünüm.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Hayatım bilmeden kırıverdim o güzel gönlünü. Beni affetmeni istiyorum. Bizi üzecek böyle hadislerin bir daha yaşanmamasını ümit ederim.

Aslında amacım seni kırmak değildi, ne yapayım kırıldın bir kere. Yaptığım bilinçsiz ve düşüncesiz davranışımdan dolayı senden özür diliyorum. Seni seviyorum…

Bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor, ömrümün kadehine sensiz bir gün daha doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim, gelmezsen kahrolurum, yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Söylediğim sözlerle biliyorum ki ruhun zedelendi. Sana çok değer veriyorum ve sen benim için çok değerlisin. Bu yüzden ikimiz biriz, aynı ruh eşiyiz. Ne kadar üzüldüğünün farkındayım. Ben affet yağmurun kızı.

Sen ömrümün bereketi, kendi dünyamda bir yere sığdıramadığım çalıkuşu. Bilirim şu anda yatağında üstüne yorganı çekmiş o güzel gözlerinden yaşlar geliyor. Keşke şu an yanında olup sana sıkı sıkı sarılabilsem. Sana beni affetmen için yalvarabilsem. Beni affet canımın içi. Seni çok ama çok seviyorum.

Merhaba öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim… Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

Beyaz bir güvercin yoIluyorum sana bu mesajIa birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye… Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni

Sevgiliye Özür Dileme Mesajları

Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet.

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Senden çok özür diliyorum, ben böle olmasını istemezdim, ne olur affet beni yalvarırım.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmış.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için. Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni bitanem?

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyi… Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım.

Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı… Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet….

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Dünyada 2 türlü insan vardır bi fiziksel özürlü birde hatalarıyla yaşayan özürlüler (benim gibi) sana yaptığım kabalığı affeder misin? Senden özür dilesem yeniden beni dinler misin?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum! Sevgiliye Etkileyici, Anlamlı, Uzun Özür Dileme Mesajları devam ediyor…

sevgiliye özür dileme mesajları
sevgiliye özür dileme sözleri

Sevgiliye Affettirecek Anlamlı Özür Dileme Mesajı

Sevgilimize ya da arkadaşlarımıza gönderdiğimiz kısa mesajlar ve sözler onları mutlu edebilir. Sevgiliye en güzelinden anlamlı özür dileme mesajlarını sayfamızda bulabileceksiniz. 

Sevgilim, yaptığım tüm hatalar için senden beni affetmeni istiyorum. Bu kalp senin gülüşünle hayat buluyor, seni sevdikçe iyileşiyor, seni mutlu ettikçe güçleniyorum. Aşkım benim çok özür dilerim beni affet.

Sevgilim ne kadar üzülsem de ne kadar ağlasam da yine de senin kırgınlığını hafifletemem. Senin kalbinin kırılmaması için, seni bir daha böylesine üzmemek için bu hayatta ki her şeyi yapabilirim. Beni affet sevgilim, lütfen beni affet.

Hatalarımın farkına vardım artık. Bir daha seni kıracak tek bir cümle bile söylemem. Bilseydim böyle olacağını asla yapmazdım. Canım sevgilim seni her şeyden çok seviyorum. Sen benim diğer yarımsın beni eksik bırakma affet beni.

Seni kırdığımı bilmenin duygusu bu hayatta yaşayabileceğim en kötü duyguymuş. Bu duygu hatamı anlamamda bana yardımcı olan en büyük etken oldu. Öyle zor ki seni kırmış olmamın bana yaşattığı duyguları tarif etmek. Beni affet sevgilim.

Belki yaptıklarım kabul edilemeyecek bir şey, belki bir daha affı olmayacak bir şey ama şunu bil istiyorum. Sevgilim, eğer beni affedersen dünyada ki bütün mutluluklar benimle olur. Bir daha asla böyle bir durum tekrarlanmayacak çok ama çok özür dilerim.

Ne yöne dönsem hep hatalarım. Sevgilim, yüzüne bakmaya utanıyorum ama seni çok sevdiğimi bil. Ben seni her şeyden çok seviyorum. Böyle bir hata nasıl yaptım bilmiyorum ama ben sana aşığım. Ne olur beni affet, hadi bir mesajınla umut dolsun yüreğim.

Senden gelecek olan bir mesaja bile hasretim. Gönül bağım seninle benim, seni kırmış olmak bana kendimi kötü hissettiriyor. Kalbimin sahibi hadi el ele olalım aynı eski günlerde ki gibi affet beni.

Sana olan sevgimi anlatmaya kelimelerim cümlelerim yetmez. Hadi gel yeniden gül yüzüme, bakışların ısıtsın benim içimi, kalbim neşe dolsun, sabahlarım aydınlık olsun. Sevgilim sen yokken ben hep karanlıktayım hadi gel kurtar beni. Yaptığım hatalar için özür dilerim. Seni seviyorum!

etkileyici özür dileme mesajı
etkileyici özür dileme mesajı

Etkileyici Özür Dileme Mesajları

Tatlı hayat ve senli huzur kaplasın her yanımı. Özür dilerim sevdiceğim.

On kere, Bin kere, Yüz kere özür. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Tek dileğim beni affetmen. Seni seviyorum.

Gözlerinde ki saklı cennette olmaktan ben gayet memnunum. Çok seviyorum seni. Beni cennetinden çıkarma ne olur affet. Seni Seviyorum balım.

Biraz abarttım farkındayım, hatamı biliyorum. İnşallah bir daha tekrar etmemek adına elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Saygılar. Seni seviyorum.

Sen benim hayatıma doğan bir güneşsin. Ne olur beni yüksek aşk ışınlarından maruz bırakma. Hayat kaynağım sensin çünkü. Ben sensiz nasıl yaşarım.

Bu hafta yaşadığımız sıkıntılar için özür dilemesi gereken tek kişi benim biliyorum. Üzgünüm ve umarım dünyadaki en mutlu çift olmaya geri dönebiliriz, tabi sen istersen. Seni seviyorum.

Ne ağlarsın benim gül yüzlü meleğim. Bak sen bu haldeyken ben duramıyorum. Ne olur bir kez sesini duysam düzelecek her şey. Haklısın çok üstüne geldim ama sevdiğimden be gülüm sevdiğimden anla artık. Sensiz nefes alamıyorum.

Zambaklar en ıssız vadilerde açar ve vardır her vahşi çiçekte bir gurur. Bir mumun ardından üfleyen rüzgâr ışıksız ruhumu sallarda durur. Sana duygularımı Sezai Karakoç’un şiirinden bir alıntı yaparak anlatmaya çalıştım. Canımın en güzel köşesi beni affet.

Bir sevda düşledim ben seninle bu sevdanın içinde kırgınlıklar dargınlıklar elbette olacak. Ancak senin üzülmene ve ağlamana kıyamam. Sen üzgün oldukça ben solar giderim. Beni canlandırman için beni affetmen gerekecek. Bekliyorum o güzel tınılı sesini aşkım…

Şu kısacık ömrümüze kırgınlıklar, üzülmeler, ağlamalar, sığdırmayalım. Seninle hayaller kurup gerçekleştirmek için elimizden ne gelirse yapalım. Ben seninle mutluyum bitanem. Sen varsan gülüyorum, sen varsan nefes alıyorum. Ne olur beni kendinden mahrum bırakma. Sana ihtiyacım var.

23
mutlu
Mutlu
10
_zg_n
Üzgün
5
sinirli
Sinirli
8
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Sevgiliye Özür Dileme Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!