Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajı 2023

Gece yatmadan sevgilizle, eşinizle, flörtünüzle ya da erkek arkadaşınızla duygularınızı paylaşmak mı istiyorsunuz? Aşk dolu bir sayfa da olduğunuzdan emin olabilirsiniz. İçeriğimizde birbirinden güzel ve etkileyici iyi geceler mesajları sizleri bekliyor.

Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajı 2023
Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajı 2023

Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajı 2023 içeriğinde gelmiş geçmiş en güzel romantik uzun iyi geceler mesajı ve sözleri çok beğeneceksiniz. Etkileyici İyi Geceler Mesajları’ nı sevdiklerinize resimli ya da sözlü olarak da paylaşabilmeniz için yazı içerisine harika görseller ekledik. İyi geceler mesajı sevgiliye gönderirken sayfamızda bulunan birbirinden güzel ve eşsiz sözleri dilediğiniz gibi paylaşbilirsiniz. Duygu dünyanızı çoşturacak bu güzel sözlerin yer aldığı sayfamızı beğenmeyi unutmayın. 

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları sayfasında yer alan bazı içten, tatlı ve gülümseten iyi geceler mesajlarını arkadaşlarınızla, partnerinizle ve sevdiklerinizle paylaşın ve sevdiklerinizin gecelerini çok daha özel hale getirmeye yardımcı olun. İster birlikte ister ayrı, ister dünyanın öbür tarafında, ister diğer odada olsanız bile sevdiklerinize iyi geceler demek düşünceli bir mesaj göndermek, duygularınızı ifade etmek ve kendilerini harika hissetmelerine yardımcı olmak, sizler için harika bir yol olacak. Sevgiliye aşk dolu, romantik, etkileyici, erkek arkadaşa duygusal, kız arkadaşa resimli, öğretmene en güzel, partnerine romantik, kardeşe anlamlı, güzel, okul arkadaşına komik iyi geceler mesajı, iyi geceler sözleri, dilekleri, lafları, cümleleri, lafları, uzun ve kısa haliyle hemen paylaş! 

Sevgilinize, Kız Arkadaşınıza, Erkek Arkadaşınıza, Dostunuza ya da aşkınıza iyi geceler mesajımı arıyorsunuz? Sizler için detaylı ve özgün olarak hazırladığımız sevgiliye iyi geceler mesajı sayfamızda yer alan anlamlı, kısa, uzun, güzel, romantik, kısa iyi geceler mesajları’ nda hem en çok beğenilen hem de en popüler iyi geceler bir arada bulabilirsiniz. 

Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajı 2023

İyi geceler öpsün seni bu geceler.

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Keşke şu an sesini duyabilsem. Yanında uyuyabilsem. Canımda Ötem…

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum canım sevgilim. İyi geceler Sultanım…

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Kalbimin derinliklerinden gelen en güzel duygularla uykuya dalıyorum. Rüyalarda buluşmak dileğiyle. İyi geceler Aşk…

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Her gece, birlikte yapabileceğimiz her şeyi hayal eder ve hayaller kurarım. Sonsuza dek seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler Kraliçem.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler.

Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.

Senden ayrı kalmanın bana verilecek en büyük ceza olacağını biliyorum, bu cezaya mahkûm olmamak için seni asla bırakmayacağım. Bir duaya, bir hasrete, bir geceye nasıl tutunuyorsam sana da öyle tutunuyorum sevgilim.

Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

Yanımda olmadığın zamanlarda seni aklımdan çıkarmadan her an düşünüyorum. İnsan nasıl muhtaçsa nefes almaya, nasıl muhtaçsa her gecenin sabahı güneşi görmeye, ben de sana o kadar muhtacım her şeyim.

Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

Yüreğin doğan güneşi değil batan Güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki Güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Birileri iyi geceler demediği için kötü sevgiliye iyi geceler mesajları giden geceler vardır ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi.

Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Şu an gece oldu güneş battı ve gökyüzünde yıldızlar belirdi. Biliyor musun yıldızların dili vardı. İstersen dışarı çık yıldızlara bak ve onların ne söylediklerini anlamaya çalış. Anlamadıysan ben söyleyeyim diyorlar ki “lan manyak gecenin kaçı olmuş yat zıbar. İyi Geceler…

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin. Sevgiliye İyi Geceler Mesajları 

Sevgiliye Romantik Uzun Kısa İyi Geceler Mesajı

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler…

Gece olması sorun değil de yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum… Uzatmaları da yok.

Sevgili uyku; ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön…

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin. Sevgiliye İyi Geceler Mesajları 

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Eşe, Flörte, Partnere İyi Geceler Mesajı

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

Prensesim, bu gece güzel bir uyku uyumanı diliyorum. Seni seviyorum Sevgilim.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

En güzel sabahlar, en tatlı uykular senin olsun, sabah görüşmek üzere, iyi geceler…

Halimi bir anlasan seni nasıl arzuladığımı bir görsen belki rüyalarına sokardın beni…

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…Bir nefes sen olsan yanımda birde işte o zaman bana sıkıntı yok…

Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o işte o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

romantik i̇yi geceler mesajı sevgiliye
romantik i̇yi geceler mesajı sevgiliye

En Güzel İyi Geceler Yazıları ve Sözleri

Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler her şeyim.!

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Etkileyici İyi Geceler Mesajları Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler aşkıma…

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun. 

İyi Geceler Aşkım Mesajları ve Sözleri

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Sevgiliye iyi geceler mesajı yollamak mı istiyorsunuz? İşte birbirinden güzel iyi geceler sözleri…

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten sevgiliye iyi geceler mesajları uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, Etkileyici İyi Geceler Mesajları sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Kalbimin en derinine koydum seni hiç çıkmayasın diye, bırakma beni sevgilim. Sensiz bir hayat düşünemem ki, yalnız bir düşüm olmaz ki benim. Hayatımın parçası, papatyam seni seviyorum. İyi geceler.

Komik Esprili İyi Geceler Mesajları

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var? İyi geceler!

Ayrıca, iyi geceler mesajına” sana da” diyen öküzler ölsün. Haydi, iyi geceler.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler…

Sayın rüya tur yolcuları rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir. Lütfen yataklarınıza giriniz.

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap webgundemi.com tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bir uyku tutmaz.

Sebebi ziyaretimiz belli. Bu saatte kız isteyeceğimiz yok… “İyi Geceler” deyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın tatlı alamadık. Eee malum kriz… Siz tatlıyı rüyanızda görürsünüz.

Elveda arkadaşlar. Bu sizlere son satırlarım. Artık veda vakti geldi. Yaptığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum. Hayata gözlerimi kapatmanın zamanı geldi… İyi geceler.

aşk dolu i̇yi geceler mesajı sevgiliye
aşk dolu i̇yi geceler mesajı sevgiliye

Kız Arkadaşa Harika İyi Geceler Mesajları

Gözlerini kapatıp en iyi rüyalara sahip ol ve en parlak rüyalarla uyan. İyi geceler sonsuz aşkım…

Dünyadaki en güzel kadına! Hayallerimiz en güzel düşüncelerimizle dolu olsun. Seni seviyorum bitanem…

Hayatım senin kokun ve pozitif enerjinle dolu. Seninle tanışmasaydım varlığımın ne kadar anlamsız olacağını merak ediyorum. İyi geceler meleğim.

Gece karanlığı sana olan sevgimi asla gölgede bırakamaz ve günün parlaklığı seni ne kadar sevdiğimi ortaya çıkaracak kadar güçlü değildir. İyi geceler.

Gerçekten ölümden sonra yaşam varsa, sonsuza dek senin olmanı umuyorum. Bir hayat sana olan sevgimi kanıtlamak için çok kısa. İyi geceler.

Dünya sana sırtını döndürebilir, ama bana inan, dünya hayır demiş olsa bile sana her zaman evet diyeceğim. Kollarım tamamen açık, kucaklamaya hazır. İyi geceler.

İnsanlar sevginin sahte olduğunu söyler ama senin yüzünden aşkı farklı bir bakış açısıyla anladım. Seni seviyorum, inanılmaz prensesim. İyi geceler.

Kalbimin kraliçesi, uyandığımda ilk düşündüğüm ve uyurken aklımdan geçen son şey sensin. Kendimi çok özel ve şanslı hissettirdiğin için teşekkür ederim. İyi geceler ve beni hayal et.

Senin gibi nadir bir mücevher yarattığı için Allah’a şükrediyorum. Aşkın yıllar boyunca beni aydınlattı ve bana bir bütünlük duygusu verdi. Hayatımın geri sevgiliye iyi geceler mesajları kalanını seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum sevgilim. İyi geceler.

Beni benden alan güzelliğin karşısında ne desem kelimeler yetersiz kalır, ellerini tutarken hissettiğim duyguyu hiçbir şeye değişmem sevgilim. Öyle içimdesin ki, öyle benimsin ki doyamam gül yüzüne baktığım zaman. Gülen yüzün hiç solmasın can yoldaşım. İyi geceler sevgilim.

romantik ve etkileyici i̇yi geceler mesajı resimli
romantik ve etkileyici i̇yi geceler mesajı resimli

Ateşli İyi Geceler Mesajı Sevgiliye

Şimdi kollarımda olmanı hayal ediyorum. Sadece hayal ediyorum işte.

Senin nefesinle uyumak, sana sarılmak en çok istediğim hayalim…

Öyle derin bakıyorsun ki ve sen öyle baktığın zaman öyle öpesim geliyor ki.

Sen ol yanımda, sen doldur yanı başımı, sen sevgiliye iyi geceler mesajları öp dudaklarımı, sen tut ellerimi senden başkası bakmasın bu gözlere. Seni çok özledim kokunu, öpüşünü her şeyini…

Karalar bağlamadın beni anlayamazsın o kalp sende oldukça gülüm ağlayamazsın.

İçimden geldiği gibi söylüyorum seni çok seviyorum dünyalar bir tanesi iyi geceler…

Geceyi seviyorum. Karanlık olmasaydı, yıldızları asla göremezdik. – Stephenie Meyer

İyi geceler dünyanın iyi yürekli insanları. Hepinize iyi uykular. -Serenad, Zülfü Livaneli

Müzik aşktır, aşk müziktir, müzik hayattır ve hayatımı seviyorum. Teşekkürler ve iyi geceler. – AJ McLean

İyi geceler bay araştırmacı! Kafanızı fazla eşelemeyin, içine düşebilirsiniz! Uyku İmparatorluğu, Henri Frederic Blanc-Konuşmak için uykusuz kaldığınız insanın “Ben yatıyorum iyi geceler” demesi kadar bencildir hayat.  -Yaratıcılık, Osho

Sevdiğin kişiye asla iyi geceler dilememelisin. Uykunun aranıza gireceğini düşündürürsün. -Cehennem Çiçeği, Alper Canıgüz

Ruhumun en ince gülü, sana gelmek senin olmak şimdilik hayal olsa da öyle bir kavuşacağım ki sana öyle sarılacağım ki içten deli gibi. İyi geceler aşkım…

Çaresizlik nedir bilirmisin? Kalbin kanatlanıp gittiği yere Bedenin gidememesidir. İyi Geceler. -Hikayeler, Franz Kafka

Aman dikkat edin, benim mutsuzluğum pek dengesizdir, dokunanın üzerine çöküverir. Bu nedenle, iyi geceler! -Bir Savaşın Tasviri, Franz Kafka

Hayallare dalmak bazen çok iyi gelir. Ama her zaman değil. Hele insanın düşünmesi gereken önemli şeyler varsa. -Beyaz Geceler- Uysal Kız, Dostoyevski

Güzel bakışlım, bu gece de sensiz bir o kadar hüzünlü, yoksun yine yoksun yanımda. Düşlerimde misafir olmanı değil yanı başımda omzumda uyumanı istiyorum. İyi geceler.

İyi geceler!” dedim ve yatağıma gittim. Kâğıt tomarını incelemeye başladım ama beni en çok Einstein konusu ilgilendiriyordu. İzafiyet teorisiyle uğraşan fizikçinin Atatürk’le ne ilgisi olabilirdi? Hele Wagner’le. Okumaya başladım. Okudukça gözlerim fal taşı gibi açıldı. -Serenad Zülfü Livaneli

İyi geceler mesajları aşkına, sevdiğine, duygusal bir o kadar da romantik, komik, tatlı, sempatik, edebi, ağır, esprili, iyi geceler mesajları ve sözleri, dilekleri, sloganları, whatsapp, facebook, ınstagram, twitter gibi sosyal medya hesaplarınızdan resimli ya da sözlü olarak paylaşın! sevgiliye iyi geceler mesajları bitti. Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajı burada sona erdi. 

10
mutlu
Mutlu
6
_zg_n
Üzgün
3
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajı 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Sana iyi geceler aşkım demeyi yüzüne bir öpücük kondurarak söylemek isterdim. (Bu da benden olsun)

  Cevapla
 2. Muhteşem çok beğendim.
  Devamını bekliyoruz.

  Cevapla
 3. Ne güzel bir site aradığım sözlerin hepsi var yapanin ellerine sağlık

  Cevapla
 4. Sizi dikkatle takip ediyorum çok guzel yazilar bulabiliyorum sitenizde devamini bekliyorum sizlerden

  Cevapla
Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!