Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun Kısa

Segiliye Doğum Günü Mesajı Uzun Kısa

Sayfa İçeriği; Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun Kısa 2020, Sevgiliye Doğum Günü Aşk Sözleri ve Cümleleri, Sevgiliye Anlamlı Duygusal, Romantik Doğum Günü Mesajları ve Sözleri, Sevgiliye Güzel Anlamlı Aşk Dolu Doğum Günü Mesajları ve Sözleri, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Duygusal, Romantik, Dini, Çok Uzun, Sevgiliye Doğum Günü Güzel Sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Duası ve Dilekleri, Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, Kız Arkadaşa Doğum Günü Mesajı, En Yeni En Güzel Anlamlı Sevgiliye Doğum Günü Mesajı ve Sözleri

Sevgiliye doğum günü mesajı uzun kısa 2020 hakkında her gün pek çok kişi internette araştırma yapıyor. Özgün ‘sevgiliye doğum günü aşk sözleri ve cümleleri’ bulmak isteyenler için orjinal bir sayfa hazırladık. ‘Sevgiliye anlamlı duygusal, romantik doğum günü mesajları ve sözleri’ konusunda facebook, twitter, instagram kullanıcıları güzel içerikler arıyor. ‘Sevgiliye güzel anlamlı aşk dolu doğum günü mesajları ve sözleri’ duygularınıza tercüman olacak. ‘Sevgiliye doğum günü mesajı duygusal, romantik, dini, çok uzun’ başlıklarında yapılan aramalarınız için hazırız. ‘Sevgiliye etkileyici doğum günü güzel sözleri’ arıyorsanız, ‘uzaktaki sevgiliye doğum günü duası ve dilekleri’ istiyorsanız sayfamız tam size göre. ‘eski sevgiliye doğum günü mesajı’ ya da ‘erkek sevgiliye doğum günü mesajları’ fark etmez, ‘kız arkadaşa doğum günü mesajı’ hepsi bir arada. İşte en yeni en güzel anlamlı sevgiliye doğum günü mesajı uzun kısa;

segiliye doğum günü mesajı uzun kısa
sevgiliye doğum günü mesajı uzun kısa

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun Kısa

Sesin, sonsuzluk gibi. Sesinle geçsin bugünüm de. İyi ki doğdun sevgilim.

Sen olmadan bir yanım hep yarım kalıyor.  Gel de tamam olayım. İyi ki doğdun Sevgilim.

Hayatımın en değerli parçası sensin. Seninle olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun aşkım.

Güneşin yanında erimemek mümkün mü? Benim kalbim de senin yanında öyle eridi işte. İyi ki doğdun baharım.

Bil ki rüyalarım yalnızca ama yalnızca seninle geçiyor ve geçecek. İyi ki doğdun bir güzel sevgilim.

İyi ki doğdun canım, iyi ki vermiş yaradan seni. Bir güneş gibi doğdun, ışığınla mutluyum.

Bir insanın bir hedefi olmalı. Benim en yakın hedefim bugünü seninle geçirmek. İyi ki doğdun canım…

Aşkımı anlatmaya saatler yetmeyeceği için bu kısa bir mesajı atıyorum. İyi ki doğdun Sevgilim. Seni çok seviyorum.

İlkbaharım da sonbaharım da sensin. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Tüm mevsimlerin bir dili var seninle, aşk dili. Bütün günlerin adı aşk, bütün saatler aşkta durmuş. İyi ki doğdun canı özüm.

Hayata gözlerini açtığın bugünü seninle en candan şekilde kutluyorum. Canıma yoldaş olan cananım, nice yaşlara…

Bu masalın prensesi sensin. Nice günlerde yalnızca prensesimle birlikte olmak dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının bundan sonraki en güzel yıllarını, en güzel anılarını daima benimle geçirmen dileğiyle.. İyi ki doğdun hayatım. 

En güzel gülücüklere herkesten fazla çok sahip olmanı isterim. Çünkü sen gülünce dünya gülüyor. İyi ki doğdun bitanecik sevgilim.

Bir insanın hasretleri olmalı, sonra da vuslatları. Sen benim hem hasretimsin, hem de vuslatım. İyi ki doğdun aşkım.

Hayat hayal bile edemeyeceğimiz bir mucize gibi. Benim biricik mucizem ise sensin. Seninle yaşanacak bir hayatın hayali… İyi ki doğdun gün güneşim.

Aslında ben içimdeki duyguları değil onları sadece özetini anlatıyorum sana. Yoksa onu anlatmaya ömür yetmez. İyi ki doğdun canım sevgilim.

sevgiliye doğum günü mesajları duygusal anlamlı romantik
sevgiliye doğum günü aşk sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Aşk Sözleri

Bütün umutların, bütün düşlerin başında senin adın yazıyor. Dilerim bütün dileklerin, duaların kabul olsun. Bu güzel doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bir meleğe mutlu seneler dilemek de abes aslında. Meleğin mutsuz senesi mi olurmuş. Sen her şeyin en güzelini yaşa emi. Seni çok seviyorum…

En içten, en samimi dualarımda seninle geçecek bir ömür var. Aşkım, sen bana Allah’ın bir lütfusun. İyi ki hayattasın ve hayatımdasın. Seni çok seviyorum.

Ve ben senin gölgen gibiyim, senden ayrılamam. Dile benden ne dilersen sevgilim, seninle yürüyelim bütün güneşli yolları.  İyi ki doğdun Sevgilim.

Sesimden sesine bir şarkı mırıldandım. Duy beni. Sana bestelerin en güzelini fısıldıyorum. Seni çok çok çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Bugün senin doğum günün, benim ise şans günüm, bu yüzden bugün çok değerli. Ama şunu unutma seninle geçen her gün bana doğum günü demektir.

Sen yokken yapayılnız olduğumu biliyor musun? Sana tutkun, sana hasret, sana muhtaç olan bu kalbi bırakma sakın. Sen benim nefesimsin. İyi ki doğdun sevgilim.

Seninle yaşanan günlerin değerini tartabilecek bir terazi yok elimde. Sen benim en değerlim, iyi ki doğdun. Gel bugün değeri biçilemez bir gün daha yaşayalım birlikte. 

Hadi gel tut şu kalbimi! Benimle çarpsın senin kalbin de! Benimle yaşlan, benimle yaşa. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte kutlayalım bütün doğum günlerini.

Sen, benim bunmaz hint kumaşımsın. Seni kimselere vermem. Sen benim güzellik kraliçemsin. Sen benim iyilik perimsin. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun aşkım.

Bir insanın ideali nedir? Mutlu olmak değil mi? Öyleyse ben idealime kavuştum. Seninle geçen her bir gün kariyerimin zirvesindeyim demektir. İyi ki doğdun aşkım.

Aşk sevilen kişiye bir mektuptur. Kabul edilip edilmemesinin ne önemi var. Önemli olan duygularımızın ifade edilmesi, sular gibi çağlaması değil m? Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

sevgiliye doğum günü sözleri 2020
sevgiliye romantik doğum günü mesajları

Sevgiliye Anlamlı Duygusal, Romantik Doğum Günü Mesajları

İçim, bir kor alev gibi. Bu alevi tutuşturan sensin. Senin güzel bakışın, güzel niyetlerin, her şeyi seven kalbin. Kötülük bilmeyen fikrin… Doğum günün kutlu olsun hayat çınarım.

Sen benim ilk göz ağrımsın, sana bağlı bütün kalbim. Senden ayrı olamam, her şeyimle hep yanında olmak istiyorum. Birlikte nice güzel yıllarımız geçsin… İyi ki doğdun sevdiceğim.

Başımda kavak yelleri estiren sevgilim, seninle kalbim yeşerdi benim. Senin başarılı ve mutlu bir yıl getirmesini diliyorum. İçimde çarpan sevgiyle doğum gününü kutluyorum aşkım.

Bugün senin güneş gibi doğuşunu kutluyorum. Seninle ısındı bu kalp bu hayat. Sen benim batmayan güneşimsin.  Gülüşün baki olsun gözlerinde. Bana senin bir tatlı bakışın kalsın.

Bugün tek isteğim aşkımın bütün dileklerinin gerçek olması. Bir sihirli değneğim olsa keşke. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en güzel yerinden sana sesleniyorum. İyi ki doğmuşsun canım…

Bu dünyada dilediğim tek dilek senin bakışlarınla geçecek günler. Senden başka kimseyle mutlu olamıyorum artık.  İyi ki varsın biriciğim, iyi ki doğdun ve Allah seni benim karşıma çıkardı.

Kalbimi sana teslim ettim, onu ister sakla, ister saklama. Ama bil nereye giderse gitsin yüreğim hep adını sayıklayacak. Rüyalarımdaki cennet gibisin. Canım Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Seninle hayattaki iyiye, güzele dair ne varsa yaşıyorum. Hayatın bütün neşesi içime doluyor. Senin kalbinin saflığı her şeye kendi rengini veriyor. – İyi ki varsın cananım, iyi ki doğdun sevgilim…

Bugün günlerin en güzeli, güzelimin doğum günü. Hayattaki şansımsın sen… Sana benim hayatımda olduğun için kaç kez teşekkür etsem az gelir. Sen benim hayat pınarımsın. Varlığımın hediyesisin, doğum günün kutlu olsun.

Seninle öyle bütünleşmiş ki ruhum… Kendimi senden, seni de benden ayırt edemiyorum. O yüzden bugün ikimizin de doğum günü sayılır. Gel de ikimiz bunu en güzel şekilde kutlayalım. Bütün yıldızlar şahit olsun. İyi ki doğdun birtanem.

Sevgiliye Doğum Günü Güzel Sözleri

Aşk bahçem soluduğum her nefeste ve yürüdüğüm her adımda seninle birlikteyim. Bunu hiç unutma. Sen bana seslen yeter, ben seni duyarım. Bütün doğum günlerinde birlikte olmak dileğiyle, seni çok sevdiğimi bir kere daha söylememe gerek var mı…

Ömrümün devamında senden ayrı bir günüm olmasın. Ve bu hayattaki tüm kötülükler senden uzak dursun. Üzüntüler sana gelemeden erisin gitsin. En güzel mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun can.

Sen benim bu talihsiz ömrümde başıma gelen en güzel şeysin. Bundan sonraki bütün planlarımı seninle yapıyorum, haberin olsun. Seninle dünyayı keşfedeceğiz. Seninle mutluluğun patikalarında gezeceğiz. İyi ki doğdun, nice senelere sevgilim, seni seviyorum.

Ben sana mecburum şiirini sanki ben yazmışım sana. Öyle aşığım ki… Hatta bu şiirler bile anlatmakta aciz. Ama sen onu gözlerimden görebilirsin. Bana bu mutluluğu yaşattığın için teşekkür ederim canım. İyi ki doğdun.

Senden önce sanki bir hayal alemindeydim, seninle doğmuş gibiyim, iyi ki varsın, iyi ki seni bulmuşum, nice beraber mutlu yıllara, seni seviyorum aşkım.

Bütün seneleri bir günde içebilirim seninle. Senin doğduğun gün kadar beni mutlu edebilecek kaç gün var ki şu hayatta. Sen benim bahar bayramımsın. Bütün yıllarımı senin gözlerinde harcamak istiyorum. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle canımmm.

Sen kalbime cemre diye düştükten sonra benim mevsimlerim değişti? Çiçek açtım, ısındım, yeşerdim… Sen benim bereketimsin. Nice nice yıllara güzel melek.
Tanıdığım kimseye benzemeyen, ışıltısını yıldızlardan alan sevgilim, doğum günün kutlu olsun.

Dilerim ki bütün kötülükler senden uzak olsun. Mutluluk senin nişanın olsun. Bütün kederler seni görünce uzaklara kaçsın. Sana gülmek yakışır çünkü. İyi ki doğmuşsun bitanem…

Bu kalbe sensizlik yok olmaktan beter bir acı verir. Sen bir refah soluk gibisin bana. Senin kıymetini kelimelere dökemem. Senin yokluğunu düşünmek bile nefesimi boğuyor. Biz hiç ayrılmayalım… İyi ki doğdun her şeyim.

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Duası ve Dilekleri

Sendeki o iyi niyeti, o hoşgörüyü kime nasıl anlatayım. Zaten anlatmak da istemem. Bize nazar değer diye korkarım. Senin doğum günün kadar içimde çiçekler açtıran bir gün olabilir mi… Seni hayatımın son gününe kadar sıkılmadan, hep aynı heyecanla saracak bu kalp. İyi ki doğdun biricik sevgilim.

Sen geldin bu ömre yağmurlar yağdı, kalbimde çiçekler yeşerdi. Sen gelince ben o arayıp da bulamadığım huzura kavuştum. Sen gelince hiç iyileşemeyecek sandığım yaralarım kayboldu. Bütün umutsuzluklarım bitti. Senin sesinle duruldum ben. Ya gelmeseydin diye düşünmek bile istemem. İyi ki doğdun Sevgilim.

Dünyada tarifsiz bir aşk varsa o da yüreğinde saklıdır. Yaşamının her bir anında o kalbin yanında olmak istiyorum. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım aşkım.
Yeni yaşın çiçeklendiyse gel de birlikte sevinelim. Çünkü ben senden başka mutluluk sebebi bulamaz oldum.  Talihin sana tüm şansların kapısını açacağı bir sene olsun.

Bütün dünyanın buz tuttuğu bir yer olacaksa, orada sen olmayacaksın demektir. Çünkü senin olduğun yerde mevsim hep yaz. İyi ki doğmuş benim güzelliğim…

Biricik aşkım doğum günün kutlu olsun. Ailene nasıl teşekkür etsem azdır, senin gibi bir insanı yetiştirdikleri için. Ve ne kadar şükretsem yetmez, seni bulduğum için.

Sen yanımda ol, ben hiçbir zorluğa hiçbir üzüntüye aldırmam. Senin varlığın bana bir dayanak bir teselli olur. Sen benim başımın tacı, gönlümün sahibisin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere canım…

Sen gelecek umudum, sen en güzel hayalimsin. Bütün anılarım seninle olsun, bütün düşlerim seninle bitsin. Sevgilim, seninle ben her yerde yaşarım. Kucak dolusu sevgilerimi al ve sarıl onlara. Doğum günün kutlu olsun…

Bugün senin yanında olmak çok anlamlı. Seninle geçen bir sene değil bir ömür için hayal kurmak gibisi yok. Her şeyin en güzelini diliyorum senin için. Çünkü hayat, bir yıldızı hep parlatır. Biliyorum sen de bir ömür parlayacaksın. İyi ki doğdun. Seni seviyorum.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Romantik

Seni kimselere anlatamıyorum, susup kalıyorum, Çünkü bu mutluluğa nazar değmesinden çok ama çok korkuyorum. Ellerimi hiç bırakma, ben gülümsemeyi seninle öğrendim. İyi ki doğdun bebeğim.

İnsan içine düşen sevdayı nasıl olur da dile döker, hangi hediye, hangi sürpriz bunu ifade edebilir. Seni çok seviyorumdan başka kısa ve öz, ama samimi bir şey yok bence. İyi ki doğdun canım sevgilim.

Yüzümü aydınlık yanı sensin, günsüzüm sensin, ışığım sensin, tesellim sensin. Sen olmasan ben ne yaparım… Düşüncesi bile bir kâbus. İyi ki hayatımda, iyi ki canımdasın.  İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Dünyada eşi benzeri olmayan bir hazine buldum, o da sensin. Kalbinde yatan bütün dileklerin, ne varsa yeni yaşında seninle olsun. İyi ki benim canımsın Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun

Kelimelerin suskun ve kifayetsiz kaldığını seninle öğrendim canım. Gökkuşağı gibisin bana. Önceleri hayat siyah beyaz bir sahneymiş. Hayatıma renk, kalbime güneş oldun aşkım… İyi ki doğdun…

Bugün beni herkesten daha iyi anlayan, beni her halimle seven ve seçen biriciğimin doğum günü.  Bana karşı olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Kalbimin sahibi olduğun için çok mutlu ve şanslıyım… İyi ki doğdun canım.

Sen azalan umutlarıma can suyu gibi girdin hayatıma.  İçimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen bereket damlaları gibisin. Sen Sevgilim, sevdiğim, gülüm, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun birtanem.

Gülmek senin en güzel halin. Yıldızlar geceyi süslüyor, gülüşlerin de seni. Mutluluk sadece senin başında taç olsun. O kadar mutlu ol ki bir kere bile ağlama şu hayatta. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Doğum günün kutlu olsun canım. Sen bu hayattaki en güzel şeylere layıksın. Sana güzel günler yaşatmak için her şeyi yaparım.

Sevgiliye doğum günü mesajı uzun kısa duygusal anlamlı devam ediyor…

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Aşkım, bugün senenin en anlamlı günü. Çünkü o altın kalbinle sen dünyaya geldin ve bugün benim kaderime yazıldın. Yıllar geçecek ve ben her doğum gününü bu heyecanla kutlayacağım. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Senin aşkın bana söz oldu, mani oldu, saz oldu… Bütün besteler sana yapılmış gibi. Kutlu olsun doğum günün can özüm, nice mutlu senelere.

Aşkım, seni seviyorum; kalbini kalbimin üzerinde hissettiğim biriciğimsin. Bütün acılarımı alıp onların yerine bugüne kadar tatmadığım mutluluklar yerleştirsen sensin. Senin hakkını nasıl öderim.  Doğum günün kutlu olsun ışığım.

Ne hayal ettiysem bil ki sende bin katını buldum. Senden öncesini unuttum, seninle var olmuş gibiyim. Sende bütün hayaller, sende bütün duygular. Beni kendimde bulmaya çalışma, ben artık sana karıştım. Doğum günün kutlu olsun güzel sevgilim.

Sen hayata ne kadar güvenirsen o da sana o kadar güvenilecek bir eş çıkarıyor. Ben güveni de sadakati de sende buldum. İyi ki doğdun aşkım.

Güzellikle, aşkla, umutla ve sağlıkla dolu bir yeni yaşın olmasını diliyorum. Seninle neler yaşayacağız daha kimbilir. Hangi güzellikler bizi bekliyor diye meraktayım, güzel bir filmin ikinci yarısı bekler gibi. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun hayatım.

Bana yaşattığın güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut dolu. Kalbin bir çocuğunki gibi tertemiz. Ben bu kirlenmiş dünyada senin temiz kalbine tutundum. İyi ki doğmuşsun beyaz meleğim.

Bu güzel doğum gününde umutların seni huzurla doldursun, içinden bütün kederler sökülüp gitsin. Doğum günün kutlu olsun canımın içi. İyi ki varsın, iyi ki hayatımın merkezinde ve iyi ki yanımdasın…

Benim günlerim, senin gülüşün ve sesinle renklenir. Bunun yerini başka hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle huzur bulduğum zamanlarda bunu daha da iyi hissediyorum. Şimdi uzanıp sana sesleneyim, kelimelerimle yanına geleyim. İyi ki doğdun Sevgilim.

Sevgiliye En Güzel ve En Yeni Doğum Günü Mesajları

Kalp mi bu sen diye çarpan?  Yalnızlığımı seninle unuttum, seninle bir kalbim olduğunu hissettim. Sevginin gerçek anlamını bana sen öğrettin. Senin koşulsuz, çıkarsız sevginle mutluyum ben. Başka hiçbir şeyde gözüm yok. Tek dileğim seni hep gülümserken görmek. Doğum günün kutlu olsun canım.

Gözlerimde tutuyorum hayalini, dünyam renkleniyor. Kalbime hapsettim sesini, her atışı adınla. Dilimdeki en tatlı şarkı sensin. Memleket kokum sen. Yanımdaki yoldaş, içimdeki dost, hepsi sensin. İyi ki doğdun canımdan kıymetlim benim.

Senden önce ben bir boşlukta yaşıyormuşum. Yalnız ve umutsuz bir insanmışım. Issız, soğuk ve çaresiz. Sen bu soluk hayatıma baharı getirdin. Hayatım neşe buldu. Anladım ki sen yokken ben bir yabancı gibi yaşamışım insanlar arasında.  İyi ki girdin hayatıma ve iyi ki doğdun bu dünyaya sevgilim.

Sen içimdeki mutluluğun yıldızısın. Kalbim seninle güzelleşti benim. Gri bir dünyadan gökkuşaklarının alemine getirdin beni. Sana öyle bağlandım ki… Doğum günün kutlu olsun. Her günün bir bahar güzelliğinde geçsin. Sağlık ve şans hep yanında olsun. Bitanem, seni çok seviyorum.

Canım aşkım benim iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın hayatımda. Seni her zerremde hissediyorum. Şu an yanında olamıyorum belki ama bil ki kalbim de aklım da seninle birlikte. Umarım bu son ayrı doğum günü olur. 

Sevgiliye Aşk Dolu Doğum Günü Cümleleri

Yaşanacak öyle çok güzellik var ki seninle. Bir ömre sığar mı bilemiyorum. Umut ışığımı seninle buldum ve kaybetmeye de niyetim yok. Sen her zaman benim canımda ol, ben aşkımız için her şeyi yapmaya hazırım. Biriciğim iyi ki doğdun. Seni çok seviyorum.

Elini ver de seninle hayal bahçelerinde gezelim. Bütün kır çiçeklerini saçlarına taç yapayım. Yaşadığın bütün acıları sana unutturmak için iste Kaf dağını aşayım. Yeter ki gül yüzün asılmasın, gözlerin hiç yaşarmasın. Sen bu hayatta sen güzel şeyleri hak ediyorsun. Bunun için yanındayım, sana mutlu bir gelecek vermek için.  İyi ki doğdun, iyi ki hayatımsın ve iyi ki benimlesin. Doğum günün kutlu olsun canım.

Ayrılık kısa olunca sabrediliyor da uzayınca çekilmez oluyor. Dilerim bundan sonra hiç ayrılmayız. Bütün doğum günlerinde yanında olurum. Senden ayrılmak ne kadar zor bilsen. Rüzgar olup sana esmek istiyorum. Mesafeler ancak rüyalarda siliniyor. Ne yapalım bu sene de doğum günün ayrı geçirmek varmış. Hayat uzun ve bizi çok güzel günler bekliyor. Buna inanalım yeter. Seni çok seviyorum biriciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Benim için verdiğin onca emek ve sevginin karşılığını veremem sana. Ama kalbim bir ömür senin. Yaptığın şeyler için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum. Umutsuz hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendime kızdığımda beni avuttun.  Durup çocuk gibi ağladığımda beni güldürdün. Sen benim ilacımsın… Mutlu yıllar aşkım, hep yanımda ol.

12
mutlu
Mutlu
5
_zg_n
Üzgün
8
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun Kısa

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!