Sevgiliye Aşk Mesajları; Anlamlı, Etkileyici ve Romantik

Sevgiliye Aşk Mesajları ve Sözleri
Sevgiliye Aşk Mesajları ve Sözleri

Yaşamınız boyunca sizde hiç âşık olmanın kapısından bir kez de olsa içeriye girdiniz mi? Eğer şimdiye kadar sadece bir kez âşık olduysanız o duygunun nasıl derin ve etkileyici olduğunu çok iyi bilmeniz lazım. Bir kez âşık oldu mu insan, gözünüz o kişiden başkasını görmez bunlar tecrübe ile sabit olaylardır ve herkesin başından mutlaka geçmiştir. Bu sayfada Sevgiliye Aşk Mesajları ve Sözleri Etkileyici, Kız Arkadaşa Aşk Mesajları Romantik, Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri ile aşkı anlatan ve yansıtan en güzel sözlere ulaşacaksınız.

Hatta öyle bir hal alırsınız ki bir süre sonra her yerde ve her zaman ondan bahsetmek durumunda kalırsınız, her daim onu düşünür ve gönderdiği mesajları defaten okursunuz. İşte bu yüzden Sevgiliye Aşk Mesajları ve Sözleri Anlamlı çok önem arz eder. Çünkü âşık olduğunuzda, sevgiliniz yanınızda bulunmadığı zamanlarda telefonunuza gelen güzel mesajlar sizde olumlu enerji vermeye başlar.  Duygusal Aşk Mesajlarını okuyarak ona olan özleminizi giderebilir ve ona olan özleminizi bir nebze dindirebilirsiniz.

Aşk evrenin en güzel hislerinden birisidir. Her zaman ve her yerde yaşayamayacağınız bu his bedeninize girdiği anda kalbinizi ve ruhunuzu kasıp kavurmaya başlar. Onsuz geçen dakikalar, saatler, geceler uzadıkça, Sevgiliye Etkileyici Aşk Mesajları sahneye çıkar ve sizi oyalamak için kelimeler rollerini yerine getirirler. Güzel Sevgiliye Aşk Mesajları Uzun olduğunda telefonunuzu elinizden bırakmak istemezsiniz ve belki de sabaha kadar onu düşünmekten, onu hayal etmekten ve size gönderdiği aşk mesajlarını  okumaktan gözünüze uyku girmez. Boşuna dememişler aşk adamı uykusuz bırakır diye.

İnsan âşık olduğu zaman duygularını açığa çıkarmak ister. Âşık olduğu insana en güzel sözleri söylemek ve en güzel aşk mesajlarını göndermek ister. Çünkü tek amacı vardır âşık olduğu insanı mutlu etmek. Bu gök kubbenin altında kimler aşkları ile anılmamıştır ki zaten Ferhat ile Şirin, Aslı ile Kerem daha niceleri hepsi bu yoldan geçmiş birer yolcudur.

sevgiliye anlamlı etkileyici aşk mesajları

Bizde sizler için duygularınıza tercüman olacak ve âşık olduğunuz kişiyi mutlu edecek en güzel, en anlamlı, en duygusal, en etkileyici sevgiliye aşk mesajları ve sözleri hazırladık. Umarız sözlerimizi beğenir ve sayfamıza destek olmak amacı sosyal medyada paylaşırsınız… Sevgiliye Aşk Mesajları ve Sözleri Etkileyici başlamadan önce eskilerin bir iki sözünü biz de hatırlatmış olalım. “Âşık olan adamdan zarar gelmez. “, “Âşık olana yol sorulur mu hiç.”

Sevgiliye Aşk Mesajları ve Sözleri

Film olsaydın seni defalarca izlerdim.

Gülüşün, hayatımda gördüğüm en şirin şey.

Hayatıma neşe getiren milyonlarca küçük şey yapıyorsun.

Bir öpücük alabilir miyim? Geri vereceğime söz veriyorum.

Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var: Şimdi ve Daima.

Altı kelimelik aşk hikayem: “Sensiz bir hayatı hayal edemiyorum.

Peri masallarının gerçeğe dönüştüğünü biliyorum çünkü sen varsın.

Ne zaman seninle olmak istediğimi sorarsan, cevabım- şimdi ve sonsuza dek olacak.

Sen tanıdığım en güzel kadınsın. Kalbimde aşk dediğim bir çiçek büyüttün sen. Kalbimin en derinine sakladım seni bir daha hiç çıkmayasın diye.

Seni sevmekte o kadar kayboldum ki, senin için ne hissettiğimi ifade edecek doğru kelimeleri bilmiyorum. Sana olan aşkımı hiçbir kelime tanımlayamaz!

Benimle olduğun için sana teşekkür etmeye sözler yetmez. Sen hayatımı güzelleştiren ve sevdiren en nazik ruhsun.

Seni sevmek bir iş olsaydı, en hak eden, özverili ve nitelikli aday olurdum. Aslında, ücretsiz çalışmaya bile istekli olurdum!

Hayatım hayallerle dolu. Seni düşünmeyi bırakmaya çalıştım ama her seferinde başarısız oldum. Sana ihtiyacım var aşkım. Seni özledim çok özledim bunu bil!

Hayatımı bir sevgi ve mutluluk yolculuğuna çevirdin. Seninle geçirdiğim her saniye; sana daha da âşık oluyorum!

Kalbinde hakikat ve gözlerinde tutku olan insanlara rastlamak zordur. Seni bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Aşkım seni çok seviyorum!

Gözlerimin içine her baktığında, kalbimi eritiyorsun ve beni yeniden aşık ediyorsun. Seni hayat boyu sevmek benim en büyük mutluluk canımın içi.

Stop lambası olsaydım, her geçtiğinde kırmızıya dönerdim, böylece sana biraz daha uzun süre bakabilme imkânı yakalardım.

Seni her gördüğümde sana âşık oluyorum. O sihre sahipsin. Kalbimin sihirli kutusunda her zaman beni sevmekle meşgul olman dileğiyle.

Artık üzüntülerden korkmuyorum çünkü aşkının kalbimi anında iyileştireceğini biliyorum. Seninle birlikte olmak işte böyle bir şey sevgilim…

Gökyüzündeki yıldızları saymayı bitirebilirsin ama sana olan sevgimi saymayı asla bitiremezsin. Çünkü kalbim senin için sonsuz aşkla dolu!

Bu dünyada kaybetmekten korktuğum bir şey varsa o da sensin. Sana o kadar aşığım ki, seni kaybetmeyi göze alamam!

Artık kalbimi benden çaldığına göre, umarım içinde sadece sana olan sevgimi ve kalbimde senden başka hiç kimsenin olmadığını öğrenmişsindir.

Hayatta sana bir şey verebilseydim eğer, sana kendini benim gözlerimle görme yeteneği verirdim, ancak o zaman benim için ne kadar özel olduğunu anlardın sevgilim. Bir tanemsin sen.

Her zaman ve sonsuza kadar seninle olmak istiyorum. Bu dünyadaki hiçbir şey kalbimde senin yerini alamaz. Seni bugün, her gün ve sonsuza kadar seviyorum!

Hayatıma senin gibi bir melek gönderdiği için her gün Allah’a dua ediyorum. Sen benim için çok özel birisin. Seni çok seviyorum.

“Şanslı” kelimesi bana ancak sen hayatıma girdikten sonra anlamlı geldi. Sen benim en güzel şansım, en güzel meleğimsin. Bir ömür beraber olalım, mutlu kalalım.

Bana geldiğin günü hiç unutmuyorum sevgilim. Saçların rüzgârda dalgalanışı bir an olsun çıkmıyor aklımdan. Bütün kapılarım açık ardına kadar sana. Sonbahar da geldi. Hadi yine gel, dalgalansın saçların ve ben yeniden sana âşık olayım sana.

Senin yerini alacak kimsenin olmadığını bilmeni istiyorum. Görünüşün, ne düşündüğümü her zaman bilme şeklin, en çok ihtiyacım olduğunda bana sarılman ve beni dinleme şeklin paha biçilemez. Bana yapabileceğini düşündüğümden daha derinden dokundun. Seni seviyorum.

Sana çok aşığım biriciğim. Seni düşünmek için uyanıyorum ve seni rüyalarımda görmek için uyuyorum. Seninle tanıştığımdan beri her gün bir nimet gibi geliyor bana. Sana tüm kalbimle âşık olduğum için kendimi çok şanslı ve onurlu hissediyorum. Aşkını benimle paylaştığın için teşekkür ederim. Bu bana bugüne kadar verilmiş en güzel hediye…

Bazen seni ilk gördüğüm zamandan beri düşünüyorum. O anda inanılmaz ve benim için imkânsız birini bulduğumu biliyordum. O andan beri tek istediğim seninle olmaktı. Günüm ne kadar karanlık olursa olsun, seni görmek her zaman günümü aydınlatıyor ve iyi ki de benim olduğun için çok mutlu oluyorum. Kalbin o kadar saf ve o kadar affedici ki, hayatımda başka ne olursa olsun, her zaman dikkatimin merkezinde sen olacaksın. Seni ömür boyu sevmek istiyorum, ömür boyu benim ol istiyorum sevgilim.

Sevgiliye Etkileyici Aşk Mesajları

Sen benim denizimin en güzel kıyısısın.

Sevmek bir renkse, gel gökkuşağım ol.

Bir rüyaysan eğer, asla uyunmak istemiyorum.

Sensiz geçen günlerimin telafisi yok sevgilim.

En güzeli değil, hayırlısı bizim olsun yeter sevgilim.

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm.

Öyle güzel bakıyorsun ki, bütün dünya kör olsun istiyorum.

Aşk, iki bedende yaşayan tek bir ruhtan oluşur. -Aristo

Kalbimin anahtarını tutuyorsun. Bir ömür sende kalsın ben razıyım.

Fısıldadığın kulaklarım değil kalbimdi, öptüğün dudaklarım değil ruhumdu.

Şiir gibi gülüşün var, mısra mısra öpmek istiyorum.

Sen benim başımda esen en güzel bahar meltemisin sevgilim.

Bir bozuk saattir yüreğimi her zaman sende durur. -Turgut Uyar

Seni çok seviyorum, bu öylesine bir cümle değil, ölesiye bir cümle.

Yemin ederim kokundan anlamıştım, benim için herhangi biri olmadığını.

Elleri ellerime, gözleri gözlerime, saçları saçlarıma karışan bir sen olsan…

Yağmur gibi sev beni bir tanem, kaçmak mümkün olmasın. Aşkınla sırılsıklam ıslanayım.

Aşk; gözyaşıyla dolan bir havuzdur bazen, siz ağladıkça aşkınızın seviyesi artar…

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlâna)

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma AŞIK olurdun… (Elif Şafak)

Öyle bir gülüşün var ki, gülüşün yıldızları kıskandıracak kadar güzel ve anlamlı.

Aşkım, gözlerine baktığımda ruhunun bir yansımasını görüyorum. Aşkın ve sevgin harika. Sana olan aşkım sonsuza dek sürecek buna emin olabilirsin.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Hayatta ihtiyacım olan tek şey senin gülümsediğini görmek; kalbimin prensesisin. Seni seviyorum aşkım…

Hayatın ne anlama geldiğini sen benim hayatıma girince anladım, dolu dolu ve aşkla yaşa. Ben sana aşığım tatlı kız.

Seni kaybetmek bu hayatta hiç aklıma getirmeyeceğim bir düşünce. Ben sadece seni ve seninle birlikte olmayı hayal ediyorum. Gönlümün baharında açan en güzel çiçeğim, prensesim.

Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda bırakılsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım sevgilim.

Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

Aşkın kör olduğunu söylüyorlar ama aslında gözlerimi açtı ve beni daha iyi hale getirdi. Sayende artık gerçek aşkın ne olduğunu biliyorum.

Ruhun uzay gibi: çok büyük ve çok gizemli. Gerçek aşkın iki ruhun özel bir bağlantısı olduğuna inanıyorum ve sakladığınız tüm sırları keşfedecek astronot olmayı o kadar çok isterim ki!

Aşk acıtır. Ama sebebi sensen sorun değil. Benimle olduğun sürece, her türlü acıyı ve duyguyu yaşamaya hazırım. Senin için her şeyi yaparım bebeğim. Ben seni sonsuza kadar seviyorum.

Seni olduğun gibi seviyorum Kimsenin mükemmel olmadığını biliyorum. Ne sen ne ben, ama senin her özelliğini seviyorum. Ve eğer bir gün değişirsen, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, çünkü özün benim için hala aynı olacak.

Sen benim mutluluğa köprüsün. Sen beni cennete yükselten kulemsin. Sen beni üzüntülerden koruyan şatomsun. Sen beni karanlıkta yönümü kaybettiğimde bana yolumu gösterecek ay ışığımsın. Seni çok seviyorum.

Sevgilim, gidersen tüm dünya duracak. Kuşlar şarkı söylemeyi bırakacak ve güneş parlamayı bırakacak. Ve bunu düzeltebilecek tek kişi sensin. Umarım asla ayrılmayız, çünkü sana olan aşkım sonsuzdur.

Her gün Duam; Ey kalbim öyle sev ki onu bir daha hiç üzülmesin, gülen yüzü hiç solmasın. Öyle yaşasın ki benimle hayatı, birlikte olduğumuza hiç pişman olmasın. Hep huzurlu ve mutlu olsun benimle. Onu ömür boyu seveyim. O benim eşim olsun. Âmin

Tüm yaralarını iyileştirmek ve seni mutlu etmek için buradayım. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım ya da ağlatmayacağım. Güven bana. Ve eğer gitmemi istersen, ben giderim. Çünkü önemli olan tek şey senin iyiliğin. Sadece bunu bil yeter.

Çok farklıyız ama yine de birbirimizi seviyoruz. Neyin geleceğini asla bilemeyiz, ancak birlikte her türlü zorluğun üstesinden geleceğiz ve her türlü üzüntüyle mücadele edeceğiz. Birbirimizi gerçekten ve tamamen seversek, hiçbir şey bize zarar vermez.

Aşka sarılmak denilince, aşk duygusu değil de sen geliyorsun aklıma hemen. Âşık olduğuma değil de sana âşık olduğum için seviniyorum. İnsanın sadece kendisi için değil de iki kişi için yaşaması demekmiş aşk. İkimiz adına yaşamak demekmiş aşk. Ben senin yüreğine giden yolun kadim yolcusuyum. Sana varmak için gece gündüz yürümeye razıyım.

Aşka dokunmak denilince, aşk duygusunun kendisi değil de sen geliyorsun aklıma. Âşık olduğuma değil de sana âşık olduğuma seviniyorum. İnsanın sadece kendisi için değil de iki kişi için yaşaması demekmiş aşk. İkimiz için yaşamak demekmiş aşk. Ben senin kalbine giden yolun en eski yolcusuyum. Burada seninle olmaktan çok mutluyum…

Aşk ayrıntıda gizlidir, ama aynı zamanda başarılar ve büyük anlaşmalarla da ilgilidir. Aşk gürültülüdür, ancak bazen sessizliğe ihtiyaç duyar. Aşk, iki insanı birbirine bağlayan ve birbirlerinden uzak olduklarında bile kalplerini ısıtan şeydir. Aşk o kadar çok yönlüdür ki aynı zamanda istikrarlı ve güvenlidir. Aşk bizim yaşadığımız en güzel duygudur. Bu duygunun hiçbir zaman kaybolmaması dileğiyle.

Aşkın tarifi öyle çok zordur ki, bugüne kadar tam anlamını yansıtacak bir tanım söylenmemiştir. Herkes aşkı farklı yorumlamalıdır çünkü. Mesela benim aşk tanımım; sana olan güven ve sadakatimle, her zerrene âşık olmak, gözlerine baktığımda doyamamak, ellerini tuttuğumda bırakmamak, her gece yanımda seninle birlikte uyumak, senle gülmek ve seninle ağlamak, seni mutlu edebilmek anlamlarını ifade eder. Seni sevmeye, mutlu etmeye, ilk gün ki gibi hayat boyu âşık olmaya hazırım sevgilim.

Sevgiliye Aşk Mesajları Uzun

Sevmek adına ne varsa sende buldum.

Bir gün beyazlar giyip benim olsana sevgilim.

Seni ne kadar çok tanırsam o kadar çok seni seviyorum.

O kadar güzel gülüyorsun ki tamam diyorum bu kadarı kâfi.

En güzel kitaplarda bile yazılamayan bir roman gibisin sevgilim.

Sen benim okunması en güzel romanım, söylemesi en tatlı şiirimsin.

Aşkına kurban olduğum, gözlerine hayran olduğum seviyorum seni.

Artık yalnız gecelerin olmayacağı günü hayal ediyorum. Seni özledim!

İlk bakışın, ilk öpüşün beni karanlıktan aydınlığa çıkaran en güzel olaydı.

Dünyadaki en sevdiğim yer kollarında yatmak ve güzel gözlerine bakmak.

İçimde hatıralar gözlerimde sen. Sen ki en tatlı şarkısın dudaklarımda her an.

Sen oradan bir canım dersin. Benim kalbim kaburgamın altına sığmaz burada…

Sen yeşil bir denizsin uzayıp giden, en güzel emelsin içimde tüten. Seni seviyorum.

Seni severken haddimi hudumu aşmak istiyorum. Öylesine sonsuz. Öylesine soluksuz. Nefesimi keser gibi.

Çaresiz ve ümitsiz olduğum anlarda hep seni düşünürüm. Çünkü varlığın bana cesaret verir. İyi ki varsın sevgilim.

Ne söylersem söyleyeyim ve ne yaparsam yapayım, seni düşünmediğim tek bir an bile yok. Seni gerçekten özledim.

Gerçek aşk ebedi kalbe ve ruha dayanır. Bu nedenle ne zaman ne de mesafe ona zarar veremez veya onu bitiremez.

Tüm dünyanın beni sevmesine ihtiyacım yok. Sadece bir kişinin beni sevmesine ihtiyacım var. Ve o kişi de sensin.

Gerçekten savaşmaya değer tek şey aşktır. Bana sevginin ne olduğunu gösterdiğin ve benim için savaştığın için teşekkür ederim.

Aşka hiçbir zaman inanmıyordum. Bir peri masalı gibiydi ama sonra seninle tanıştım. Şimdi sevginin ve aşkın ne olduğunu sende anlıyorum ve sana minnettarım sevgilim.

Hayat stresli hale geldiğinde, hala çok şanslı hissediyorum çünkü sana sahibim. Paylaştığımız aşk, hayatın zorluklarına ve engellerine katlanmayı çok daha kolay hale getiriyor.

Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum aşkım…

Hayatımın geri kalanını whatsapp’tan mesaj atarak geçirmek istemiyorum. Sana bakmak, dokunmak ve aynı yerde ve aynı saat diliminde adımı fısıldadığını duymak istiyorum…

Söylemek istesem gönlümden geçenleri, dilime dolanan aşkın olur. Yazsaydım ben sana olan sevgimin bir tekini, ciltlere sığmayan bir kitap olur.

Toprağın altında, sarmaş dolaş köklerle, bağlanmışız birbirimize. Cennet gibi, bir yerlerde, kader varsa benimki bu olsun, aşk masalsa, gerçek olsun. Seni çok ama çok seviyorum…

Evimin içinde ayak seslerini duymak istiyorum. Sabahın bir vakti uyanınca daha gözlerimi açmamışken nefesin yüzme değsin istiyorum.

Hasretinle yana yana hiç kül olmaya razı değilim. Biliyorum sensiz yapamam. Hayatın sensiz bana anlamsız geleceğini adım gibi eminim. O yüzden özletme yar, gel çektirme şu ıstırabı bana.

Aramızda bu kadar çok mesafe olması adil değil. Sana sarılmak yerine yastığına sarılmak zorunda olmam adil değil. Soğuk cep telefonu ekranında sadece yüzüne dokunabilmem adil değil. Seni özledim. Seni Seviyorum…

Kollarında olmak, bana sonsuza dek eşsiz bir mutluluk yağmuru altında gerçekten cennetteymişim gibi hissettiriyor. Sen benim cennetimsin. Sen benim canımın ta içisin.

Belki seni sevdiğimi söylemek için çok erken ama bunu sır olarak saklayamam. Hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim ve nedeninin sen olduğunu bilmeni istedim.

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

Aşk; her iki bedende birbirine sıkı sıkı kopmaz bağlarla bağlanan duygunun ve hazzın her iki tarafın etkileşimiyle ortaya çıkan bir his yoğunluğudur.

Geceye ay düşer, aklıma gözlerin. Bu nasıl özlemek. Özlemek ne demek. Ucu bucağı yok, dibi sonu, yok koyusundan özledim. Fırtınalar koparıyor gözlerim ve gözlerin aklıma mühür. Özlemek ne demek?

Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği… Ben seni oraya hapsettim. Seni hapsettim kırık bir aşk şarkısı eşliğinde. Hüzne buladım seni. Deniz meltemlerini okşayan saçlarını hapsettim kalbimin kıvrımlarına. Ordasın artık. Oradasın ve ne kadar olman gerekiyorsa.

Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzel ve mükemmeliz.

Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir duygu veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim…

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim…

Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

11
mutlu
Mutlu
6
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
4
_a_rm_
Şaşırmış
1
harika
Harika
Sevgiliye Aşk Mesajları; Anlamlı, Etkileyici ve Romantik

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!