Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları

Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları
Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları

Sayfamızda Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları ve Sözleri Sağlık Çalışanlarımıza Teşekkür Mesajları bulunmaktadır. Özellikle pandemi döneminde toplum sağılığı yararına büyük fedakârlıklar gösteren sağlık çalışanlarımız büyük bir övgüyü hak ediyor. Gece gündüz yoğun mesai harcayan tüm sağlık çalışanlarımızı motive edecek güzel sözler derledik. İşte Sağlık Çalışanlarımıza Destek Mesajları ve Sözleri…

sağlık çalışanlarına teşekkür mesajları ve sözleri
sağlık çalışanlarına teşekkür mesajları ve sözleri

Sizlerde sosyal medya hesaplarınızdan sağlık çalışanlarımıza destek mesajı gönderebilir ya da bu sayfanın altına yorum kısmından  sağlık çalışanlarına övgü sözleri ekleyerek tüm sağlık personellerine teşekkür edebilirsiniz…

Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları

Hepinize minnettarız…

Yürekten sonsuz teşekkürler…

Sizler bizim kıymetlimizsiniz…

Verdiğiniz mücadele takdire şayan. Teşekkürler.

Önünüzde saygı ile eğilmemek Mümkün mü iyi ki varsınız.

İyi ki varsınız, çabanıza, özverinize ve mücadelenize minnettarız.

Milletimiz ve devletimiz sizlerle. Hepinize teker teker teşekkürler…

Sizler ve sağlık çalışanı ablalarımız, abilerimiz çok yoruldu. Hepinize minnettarız.

Ellerinize emeklerinize sağlık, sizlerle gurur duyuyoruz, iyi ki varsınız ve hepiniz çok güzelsiniz.

Bayram, seyran, özel gün fark etmeksizin bizim için çalışan sağlık çalışanlarımıza yürekten teşekkürler.

Bu zorlu süreçte gecesini gündüzüne katan değerli sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hepimizin sağlığı için özveriyle çalışan tüm doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Kendi hayatından vazgeçmiş, 24 saatini ayakta hastalarına adamış sağlık neferleri ile gurur duyuyorum.

COVID- 19 Salgını ile mücadelede üstün gayret ve özveri ile görev yapan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Her zaman alkışlanması ve saygı duyulması gereken insanları, sadece zor durumlarda hatırlamak çok kötü!

Sağlık çalışanlarımızın hakkını ödemek mümkün değil. Onlara büyük bir teşekkür borçluyuz. 2021 sağlık çalışanları yılıdır.

En başta sağlık bakanımız olmak üzere pandemi sürecinde emekleri geçen bütün sağlık teşkilatı mensuplarına teşekkürler.

Bu süreçte gecelerini gündüzlerine katarak bir canı daha kurtarabilme gayretinde bulunan tüm sağlık çalışanlarımıza çok şey borçluyuz.

Dünya genelinde yaygınlaşan bu asrın belasına karşı en iyi şekilde canları pahasına bizler için gece gündüz demeden çalışan sağlıkçılarımıza minnettarız.

Küresel salgının dünyada ilk göründüğü günden beri gece gündüz demeden çalışan, ailesinden sevdiklerinden ayrı kalan sağlık çalışanlarımıza minnettarız. 

Pandemi döneminin ilk başından itibaren canla başla çalışarak mesailerini olağanüstü şartlarda gerçekleştiren tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.  

İnsan üstü çaba ile, gecesi gündüzü olmadan coronavirüse karşı olağanüstü bir mücadele sergileyen tüm sağlık çalışanlarımıza kocaman sevgilerimi yolluyorum.

Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere polis, asker, zabıta ve pandemi süreçlerinde yer alan diğer kurum personelleri olmak üzere herkese çok çok çok teşekkürler. Hepiniz bu zorlu sürecin kahramanlarısınız…

Gece gündüz demeden vatandaşımıza hizmet eden tüm hastane çalışanlarına, doktorlarımıza, hemşirelerimize, sağlık ekiplerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hakkınızı ödeyemeyiz iyi ki varsınız.

Bu mücadelenin başkahramanları sizlersiniz. İnsanların hayatlarını kurtarmak için gösterdiğiniz özverinin bir tanımı yok. Ancak şunu bilin, bu millet size minnettar. Bu zorlu süreçte yaptıklarınız ve gösterdiğiniz fedakârlık hiçbir zaman unutulmayacak. 

Vaka sayısı azalıyor. Entube sayısı azalıyor. Yoğun bakım azalıyor. Koranavirüs ile mücadelede güzel şeyler oluyor. Ancak tehlike geçmiş değil. Temas etmemeye, sosyal mesafeye ve kararlı önlemlere devam edilmeli. Rehavet bizi bitirir…

Covid testimin pozitif çıktığı andan itibaren beni devamlı arayan soran, her gün halimi hatırımı sorup bana moral veren başta aile sağlığı doktorum olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına ve bu pandemide görev almış diğer kurum görevlilerine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…

Sağlık çalışanlarımızın koronavirüs salgınında en ön cephede canları pahasına fedakârca mücadele ettiğine şahit olduk. En kısa zamanda bu zorlu sürecin bitmesi ve tekrardan sağlıklı günlere kavuşma dileğiyle bütün sağlık çalışanlarımıza güzel ve sağlıklı günler diliyorum.

Oyun henüz bitmiş değil. Düdüğe riayet edeceğiz. Maç bitmeden sahaya inmeyeceğiz. Bu bir takım oyunu ve bu takım oyununu bozmayalım. Yetkililerin, ilgili bakanlarımızın talimatlarına uyarak Türkiye’yi kısa bir süre sonra sağlıklı bir şekilde özgürlüğüne kavuşturacağımıza inanıyorum.

Sağlık çalışanlarımız pandeminin ilk günlerinden itibaren koronavirüse karşı yürütülen mücadelenin en ön safında adeta virüsün izini sürüp, onu yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Belki herkesin virüs bana bulaşır mı endişesiyle dışarıya çıkmaya, markete gitmeye çekindiği günlerde onlar, her gün virüsle yüz yüze gelerek, bizi virüsten korumak için hayatlarını ortaya koyuyorlar. Onlara ne kadar teşekkür etsek, övgü dolu sözler sarf etsek az gelecektir. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!