Ruh Eşinizle Tanıştığınızı Nasıl Anlarsınız

Ruh Eşinizle Tanıştığınızı Nasıl Anlarsınız?
Ruh Eşinizle Tanıştığınızı Nasıl Anlarsınız?

Ruh Eşinizle Tanıştığınızı Nasıl Anlarsınız? Bir ruh eşiyle tanışmak, ömür boyu bir kez olacak şeydir. Böyle durumlarda kalbiniz size ruh eşinizi bulduğunuz konusunda sinyaller verecektir. Bu kişi ile ilk tanıştığınızda daha önceden tanıyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Ancak bazı zamanlar özellikle sevgiye ihtiyaç duyduğunuz zamanlar karşınıza çıkan kişiyi ruh eşiniz zannedebilirsiniz. Bu kişi kısa sürede sizi mutlu edebilir ama daha sonrasında aslında bu kişinin ruh eşiniz olmadığını anlarsınız. Gerçek ruh eşiniz sizleri kısa ve uzun vadede toparlayacak, sizleri mutlu edecek ve size iyi gelecek bir hayat döngüsü içine sokacaktır.

Ruh Eşinizle Tanıştığınızı Nasıl Anlarsınız?

1-Bu Kişi ile Her Şey Size Doğal Geliyor

Bunun en önemli göstergesi Onun kollarındayken olmak isteyeceğin başka bir yer yokmuş gibi hissetmen. İlişkilerde Ruh ikizi olmak da zaten yapmacılıktan uzak samimi duyguların ön plana çıkmasını gerektirir.

2-Hayatınızda Her Şey İyiye Gitmeye Başladı

Ruh eşinizle tanıştığınızda sadece aşk hayatınızdan değil, genel olarak hayatın diğer alanlarından da memnun kaldığınızı anlayacaksınız. Bu ruh ikizinizi bulmadığınız zaman hayatınızın kötüleşeceği manasına gelmez. Ancak onunla tanıştığınızda sonunda huzuru bulacaksınız. Burada önemli olan, onu hayatımıza kabul ettiğimiz anda sevgiyi almaya hazır olmamızdır.

3-Sizin Mutlu Olmanızı Sağlarlar

Ruh eşiniz sizi mutlu etmek için elinden geleni yapıyorsa ve size önem veriyorsa bu ruh eşinizi bulduğunuz anlamına gelebilir. Tabi ruh eşiniz ilişkiniz boyunca bunları yapıyorsa. Sizlerden menfaat sağlamak ya da başka bir amaçla yaptığı göz boyamacı hareketlere sakın kanmayın. Çünkü ruh eşiniz asla size ilgi göstermekten bıkmaz.

4- Ruh İkinizi Başkasıyla Kıyaslamayın

Belki de ruh eşiniz size göre en güzel, zeki veya kendine güvenen kişi değildir, ancak onu asla başka biriyle kıyaslamayın. Kusurları olabilir ama şunu bil ki senin duyacağın nağmeleri fısıldıyor ve bu sana çok iyi geliyor. Ruh ikiniz ise bunu yapmaktan çok hoşnut.

5-Kıskançlık Hissetmezsiniz!

İş yerinizdeki güzel kızlar veya spor salonundaki yakışıklı antrenörle sizin ilişkiniz için bir tehdit olmaktan çıkar. Onun için tek olduğunuzu bilmenin güvenini yaşarsınız.

6-Kolarında Kendinizi Güvende Hissederseniz

Günün sonunda kendinizi bulmak istediğiniz tek yer onun kollarıdır. Eğer zor bir gün geçirdiyseniz, bir şeyler istediğiniz gibi gitmediyse hemen onun yanına koşmak istersiniz. Onun kollarındayken kalbiniz ısınır, içiniz huzurla dolar.

7-Birbirinizi Dengelersiniz!

Bazı ilişkilerde denge çok önemlidir. Sağlam ilişkilerin çoğunda bir denge söz konusudur. Dengeli ve her iki tarafın anlayış içerisinde yürüttüğü ilişkinin ömrü uzun olur. Bu yüzden ruh eşinizle tamamen farklı olsanız da bu denge sağlanabilir. Ruh eşiniz ilişkide meydana gelen sorunları ve kusurları bir dengede tutarak size güzel bir hayat sunar.

8-Konuşmadan İletişim Kurabilirsiniz!

Ruh eşinizle konuşmadan da birbirinizi anlayabilirsiniz. Çünkü kalpleriniz birbirinizle iletişim haliyle. Ruh eşi, seni anlayan kişidir. Onunla duygusal, fiziksel ve ruhsal düzeyde bağlantı kurarsınız.

9-Libidonuz Artar, Hormonlarınız Harekete Geçer

Ruh eşinizle tanıştıktan sonra ona karşı cinsel duygular besleyebilirsiniz bu gayet normaldir. Çünkü ruh eşinize olan duygularınız vücudunuzdaki bazı hormonları harekete geçirir. Seks hormonları testosteron ve östrojen üretimini uyarır dolayısıyla libidoyu arttırır.

10-Aynı Gelecek Vizyonuna Sahipsiniz!

Bu durum, ruh eşinizi bulduğunuzun en önemli işaretlerinden biridir, çünkü aynı vizyona sahip olmak yalnızca derin bir bağlantının göstergesi değil, aynı zamanda mutlu bir birlikteliğinde habercisidir.


Araştırmaya göre, ortalama bir kadın hayatının erkeğini 25 yaşında bulurken, erkekler için ruh eşini 28 yaşında bulma olasılığı daha yüksek ve insanların yarısı yirmili yaşlarında mutlaka ‘birini’ buluyor. Ruh eşinizi 20 ila 30 yaşları arasında bulabilirsiniz.


Ruh eşinizi ilk gördüğünüzde büyük olasılıkla genel bir sakinlik, güvenlik, rahatlık ve birbirinizi koruma arzusunu getiren bağlanma hali içerisinde olursunuz. Onu gördüğünüz an sanki daha önceden tanıyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz.


Yapılan araştırmalar sonucunda insanların yüzde 55’inin 15 ile 18 yaşları arasında ilk kez âşık olduğu anlaşılmıştır. Bu da gösteriyor ki insanlar üniversiteye başladıklarında halen aşık değiller.


1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Ruh Eşinizle Tanıştığınızı Nasıl Anlarsınız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!