Milli Takıma Destek Sözleri ve Mesajları

Türk Milli Futbol Takımı 'na sayfamızda beğendiğiniz sözleri sosyal medyada paylaş! Sende bu heyecana ortak ol. İşte birbirinden güzel Türk Milli Takımına Destek Sözleri ve Milli Takıma Tebrik Mesajı.

Milli Takıma Destek Sözleri ve Mesajları
Milli Takıma Destek Sözleri ve Mesajları

Sayfa İçeriği; Milli Takıma Destek Sözleri ve Mesajları, Türk Milli Futbol Takımı Destek Sözleri, Milli Takım Sözleri, Milli Takıma Destek Sözleri, Milli Takım Sloganları, Türk Milli Takımı ile İlgili Sözler, Milli Takıma Başarı Mesajları, Milli Takım Tebrik Mesajları.

Türk Milli Futbol Takımının maçlarını izlediğimiz esnada yüreklerimiz coşkuyla atar hop otururuz, hop kalkarız. Çünkü göğsünde al bayrağımızı taşıyan Milli Takım Futbolcuları bizlere sevinç ve gurur yaşatır. Bizlerde Milli Futbol Takımımıza destek olmak için elimizden ne gelirse yaparız. Çünkü biliriz ki bizi dünya kupası maçlarında temsil eden takımımız büyük bir manevi güçle yani milletin duasıyla maçlara çıkar ve kazanmak için üstün performans gösterir. Sayfamızda sizlere Milli Maçlarda Milli Takımımıza destek olmak adına Türk Milli Futbol Takımına Destek Sözleri ve Mesajları, Milli Takım Tebrik Mesajları hazırladık. İşte Birbirinden güzel Milli Takım Sözleri.

Çukur Dizisi Duvar Yazıları

Milli Takıma Destek Sözleri ve Mesajları

Seninleyiz Türkiyem…

Bizim çocuklar, harikasınız.

Tüm dünya görsün Aslanları.

Türkiye sizinle gurur duyuyor.

Beyaz Kırmızı En Büyük Türkiye.

Ayyıldız’ım at golünü coştur yine.

Vurduğun gol olsun TÜRKİYE’M.

90 dakika hep destek, tam destek.

Tek yürek, tek nefes saldır Türkiye’m.

Ne günler gördük! Seninleyiz Türkiye’m

Yaşattığın gurur hepimize yeter var olun Aslanlar.

Türkiye’m Canım Benim, Türkiye’m Kanım Benim.

Hep birlikte, son ses, tek yürek! Başarılar ASLANLAR!

Aslanlar sahaya çıktı. Allah ayağınıza taş dolaştırmasın.

Avrupa Avrupa duy sesimizi işte bu Türkiye’ nin ayak sesleri!

Bizim için oyna, kendin için oyna, arman için oyna, ölümüne oyna.

Hop oturduk hop kalktık ama en sonunda kazandık. Size minnettarız.

Seninle güldük seninle ağladık, şimdi seninle ilerliyoruz zirveye Türkiye’m.

Gülersem sevincim, Ağlarsam gözyaşım, Ölürsem de toprağım ol “Türkiye’m”

haydi bastır resimli

Gel dedin de gelmedik mi? Sev dedin de sevmedik mi? Yeter artık üzme bizi, bitir bu büyük hasreti.

Arar buluruz izini bilirsin zır deliyiz biz hem yazında hem kışında nerede olsan seninleyiz.

Bizimkisi kırmızı beyaz bir aşk, bizimkisi ölene dek sürecek bir aşk. Türkiye sevdası hiçbir zaman bitmeyecek.

Bir zafer gönder bana artık duysun Avrupa. Bu kupanın yolunda canların hepsi feda olur. Ayyıldız uğruna.

Futbolcularımız, herkesin maç gitti dediği anlarda inanmışlığın büyük bir örneğini gösterdiler. Tebrikler

Ülkemizi büyük bir başarıyla temsil eden milli sporcularımızı gönülden destekliyorum. Allah yolunu açık etsin.

Sen de askersin, sen de Mehmet’sin. Kalbinde en derinde hissedeceksin. Haydi haydi gün bugün. Tüm dünyayı titreteceksin. Haydi!

Öyle sakin durduğumuza bakma, habersizce kopan fırtınalara benzeriz, ne olur bu kalpleri yabana atma, pesinden çölleri denizleri geçeriz.

Dört koldan her yanı ateş sarsa da. Ateş dokunmaz sana sen çık meydana. Yalnız değilsin sen Türkiye’mizsin. Dünyaya haykıran gür sesimizsin.

Milletimize büyük bir gurur ve mutluluk yaşatan A Milli Futbol Takımı’mızın teknik direktörü ile teknik ekibi ve sporcularını tebrik eder, ay-yıldızlılarımıza sonsuz başarılar dileriz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi; “Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir. Söz konusu Türkiye ise gerisi teferruattır. Şenol Güneş

Milli birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya gösterdiğimiz bu günlerde, aldığı galibiyetle bu birlikteliğimizi pekiştiren ve tüm Türkiye’yi sevindiren A Milli Futbol Takımımızı ve teknik ekibimizi webgundemi.com tebrik ediyorum.

Milli Takım Ne Demek; Milli Takım gücünü aziz milletimizin dualarından alan her zerresinde şehit kanı ile sulanmış topraklarda doğmuş ve büyümüş yiğitlerin dünyayı dar ettiği bir takımdır. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Ay yıldızlı bayrağınla. Avrupa yollarında. Koşarken, coşarken. Tüm Türkiye arkanızda. Sen saldır, sakın durma. Bir zafer gönder bana. Artık duysun Avrupa. Bu kupanın yolunda. Canların hepsi feda olur ay yıldızın uğruna. Bir of çekip Allah deriz. Dünya susar, biz söyleriz. Diğerleri sadece sevebilir ama. Bizse uğruna ölebiliriz. Bitmez bu aşk, biz bekleriz. Ölümüne kadardır sevgimiz. Milli Takıma Destek Sözleri Kupayı alsan da almasan da. İste, senin için ölebiliriz.

Bugün bayram günü çalsın hep sazlar. Durmasın hiç güm güm vursun davullar. Bugün bayram günü çalsın hep sazlar. Durmasın hiç güm güm vursun davullar. Söylesin diller coşsun gönüller. Türkümüz okunsun oynasın eller. Söylesin diller coşsun Gönüller. Türkümüz Okunsun oynasın eller. Türkiye’m yârim benim. Türkiye’m canım benim. Mustafa Yıldızdoğan (Türkiye’m Şarkı Sözleri)

Sayfamızda sizlere “Milli Takıma Destek Sözleri ve Mesajları, Milli Takıma Tebrik Mesajları” hazırladık. Milli Takım ile İlgili Sözleri sevdiklerinizle veya sosyal medya hesaplarınızdan paylaş ve sende bu heyecana ortak ol.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Milli Takıma Destek Sözleri ve Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!