Kızla Konuşulacak Konular ve Yapılacak Aktiviteler

Sevgilimizle veya kız arkadaşımızla buluştuğumuzda hangi konuları konuşacağız sorusunu hepimiz sormuş ve merak etmişizdir. Kızla neler konuşulur, kızla nasıl konuşulur, kızla konuşulacak konular nelerdir, sevgili ile yapılacak en güzel aktiviteler ve daha fazlasını merak ediyorsanız yazımızı hemen okuyun.

Kızla Konuşulacak Konular ve Yapılacak Aktiviteler
Kızla Konuşulacak Konular ve Yapılacak Aktiveler

Kızlarla konuşmaktan çekinenler ve kızla konuşulacak konular bulmakta güçlük çekenler; sizleri bu durumdan kurtaracak harika bir içerik hazırladık. Herkesin gençlik dönemlerinde tüm erkekler gibi hoşlandığınız, sevdiğiniz ya da çıktığınız kızla ne konuşayım diye konu bulamama sorunu yaşadığınız olmuştur. Bu yazımızda sizlere kızlarla konuşma sanatı, kızla konuşulacak konular, sevgili le yapılacak aktiviteler, sevgili ile nasıl konuşulur başlığı altında harika fikirler vereceğiz. İşte kızla konuşulacak konular ve detaylar…

Kızla Konuşulacak Konular

Eğer bir kız ile ilk defa buluşuyorsanız centilmenliği ve kibarlığı ön planda tutmanız gerekir. Bunu hayatınız boyunca tüm kadınlar için yapmalısınız. Çünkü insan olmak bunu gerektirir. Kadınlara saygımız hep üst seviyede olmalıdır. Bunun yanı sıra dikkat etmemiz en önemli konulardan biri sigara konusudur. İlk buluşma öncesinde veya daha sonraki buluşmalarda güzel kolular sürülmeli, dişler fırçalanmalı mümkünse buluşmadan önce sigara içmemelisiniz. Kimseyi sigara dumanına ve kokusuna maruz bırakmaya hakkı yok.

Bir kızla diyalog kurarken gayet nazik saygı çerçevesinde hareket etmelisiniz. Konuşmaya çocukluğu ile ilgili sorular sorarak başlayabilirsiniz. Çocukken en sevdiği şeyler, çocukluk hayalleri, anıları, gezdiği yerler ve tatil anılarını sorarak güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu karşınızdakini tanımanız için iyi bir fırsattır.

Kızla ilk buluşmanızda kesinlikle ailesel mevzular konuşmaktan uzak durmalısınız. Elbette kaç kardeş olduğunu vs. gibi sorular sorabilirsiniz ancak aile üyelerinin özel hayatı ile ilgili şeyler sormamanız yerinde bir davranış olacaktır. Sizlere kızla ilk buluşmada soracağınız bazı sorular hazırladık. İşte İlk buluşmada kıza sorulacak sorular ve kızla konuşulacak konu örnekleri…

  • Çocukluk döneminin güzel anılarını benimle paylaşmak ister misin?
  • Hayallerinden biraz bahseder misin?
  • Nerelisin? Gelecek hayatında nerede yaşamak istersin?
  • Kitap okumayı sever misin?
  • Hayatta en çok nelerden hoşlanırsın?
  • Hangi müzikleri dinlersin? Hangi Filmlerden Hoşlanırsın?
  • Hafta Sonların Nasıl Geçer?
  • Yemek Yemeyi Seviyor Musun?
  • En Sevdiğin Renkler Hangisidir?
  • Burcun Nedir?

Sevgili ile Nasıl Konuşulur?

Sevgilinizi daha yakından tanımak istiyorsunuz ve bazı sorular sormanın artık vakti geldi mi? Sevgiliniz, hoşlandığınız veya etkilendiğiniz bir kızla konuşma yapmak hayatta en heyecan verici durumlardan birisidir. Böyle durumlar karşısında konuşulacak konu bulmak için oldukça zorlanırız. Peki Hoşlandığımız veya etkilendiğimiz bir kızla nasıl konuşulur? Kızla konuşulacak konular ve soracağınız soru fikirleri…

Öncelikle eğer bir kızla aranızda iletişimi kuvvetlendirmek isterseniz neşeli bir ruh hali içinde onun duygularına hitap etmeniz gerekir. Her şey soru sormaktan ibaret değildir. Karşımızdaki insana güzel enerji vermek de iletişimi kuvvetlendiren en önemli unsurlardandır. Bu yüzden konuşmayı başlatan taraf olun.

Sevgilinize, kız arkadaşınızla ya da etkilendiğiniz kişiyle konuşurken onunla göz teması kurun. Sevgilinizin anlattıklarını dikkatlice dinleyin. Olumsuz yorum ve konularda kaçınarak sohbetinizi eğlenceli hale getirin. Anlattıkları karşısında asla dalga geçmeyin. Sevgiliye sorulacak soru örnekleri…

1-Gününün nasıl geçtiğini sorun; Sevgilinizle buluştuğunuz vakit sohbete ilk olarak kendisini bugün nasıl hissettiğini, gününün nasıl geçtiğini konusunda sorularak sorarak başlayabilirsiniz. Bu karşınızdaki insanın nasıl bir ruh hali içerisinde olup olmadığını öğrenerek sıkıcı konuşmalar yapmamak için önemlidir.

2-Hayatta seni en mutlu eden şeyler nelerdir; Sevgilinizle mutlu bir beraberlik içinde olmayı hayal ediyorsanız. Karşınızdaki insanı en çok mutlu eden şeyleri öğrenip ona güzel sürprizler yapabilirsiniz.

3-Hoşlanmadığın şeylerden bahseder misin; Herkesin hayatta hoşlanmadığı bazı durumlar vardır. Sevgilinizin hoşlanmadığı şeyleri öğrenmek ilişkinizin sağlıklı yürümesi için önemlidir. Hoşlanmadığı şeylerden uzak durmayı deneyin.

4-Hayallerinden bahsetmesini isteyin; Herkesin bu hayatta bir hayali vardır. Mutlu bir evlilik, karavan, yurt dışına seyahate çıkma, eğitim, çocuk, kitap yazma, kariyer gibi geleceğe dair birçok hayallerimiz olabilir. Sevgilinizin hayallerini öğrenmek ve ona bu hayallerini gerçekleştirme konusunda adımlar atabilirsiniz.

5-En sevdiği kitap ya da kitaplar: Hangi tür kitaplardan hoşlanırsın? ya da ne tür kitaplar seversin? sorusunu mutlaka bir kıza sormanız gereken soruların başında geliyor. Sevgilinizin ne tür kitaplardan hoşlandığı sizlere karşı taraf hakkında hem bir bakış açısı kazandıracak hem de bir dahaki buluşmanızda alacağınız hediye konusunda size yardımcı olacaktır.

6-Evlilik hakkında ne düşünüyorsun; Hoşlandığınız insanla mutlu ve uzun vadeli evlilik planları düşünüyorsanız mutlaka karşı tarafında evlilik hakkındaki fikirlerini dinlemelisiniz.

kızla konuşulacak konular
seni seviyorum resimli

Sevgili ile Yapılacak Aktiviteler

Sevgili ya da kız arkadaşınızla yapabileceğiniz birçok aktivite vardır. Sevgilinizle mutlu vakit geçirmek istiyorsanız beraberce bir aktivite planlayabilirsiniz. Bu hem birbirinizi tanıma hem de aranızdaki iletişimi kuvvetlendirme konusunda size yarar sağlayacaktır.

Pikniğe Gidin; Doğa’nın insan üzerinde olumlu etkileri çok fazladır. Sevgilinizle beraber planladığınız bir piknik harika zamanlar geçirmeniz için güzel seçenekler sunacaktır. Piknik yerinde atılmış çöpleri sevgilinizle bir çöp torbası marifetiyle toplayıp doğaya güzel ve unutulmaz bir katkı sağlayabilirsiniz.

Kitap Okuyun; Sevgilinizle bir kitap okuma programı yapın, Sevgilinizle veya kız arkadaşınızla beraber kitap okumak, yapacağınız en iyi aktivitelerden birisidir. Okuduğunuz kitaplar hakkında karşılıklı konuşarak kendinizi güzel bir kültür aktivitesi içinde bulabilirsiniz.

Hayvan Barınaklarını Ziyaret Edin; Bulunduğunuz ilde sevgilinizle veya kız arkadaşınızla yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden biri hayvan barınaklarını ziyaret etmek olacaktır. Yapacağınız hayvan barınağı ziyareti duygu, sevgi, merhamet, iyilik gibi kavramların sizlerde pekişmesini sağlayacak, doğayı, çevreyi, hayvanları korumanın bilinci ile hareket etmenizi kolaylaştıracaktır.

Huzurevlerini ziyaret edin; Bulunduğunuz ilde bulunan huzurevlerine ziyaret ederek sevgilinizle güzel bir aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Huzurevlerinde ziyaretçi bekleyen büyüklerimiz sizleri görünce çok mutlu olacaklardır. Giderken çiçek almayı, ziyaret esnasında da gülümsemeyi ihmal etmeyin.

Kahve içmeye gidin; eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız veya bulunduğunuz lokasyonda bir kahveci varsa güzel kahveler ve yanında muhteşem lezzetli çikolatalar deneyimleyebilirsiniz.

Hafta Sonu Planlayın; Hafta sonları sevgilinizle güzel geziler veya planlar yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ilin ya da seyahate gittiğiniz yerdeki müzeleri, ören yerlerini gezebilir, harika lezzetler tadabilir, bol bol fotoğraf çekerek anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Kızla konuşulacak konular yazımız bitti. Kadınları mutlu edecek güzel sözlere erişmek için buraya tıklayınız.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Kızla Konuşulacak Konular ve Yapılacak Aktiviteler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!