Kasım Ayı Hangi Burçtur? Özellikleri Neler?

Kasım Ayı Hangi Burçtur? Özellikleri Neler
Kasım Ayı Hangi Burçtur? Özellikleri Neler

Sonbaharın son ayı Kasım ayı geldi çattı. Bu yazıda astrolojiye yeni başlayanlar için Kasım Ayı Hangi Burçtur? Özellikleri Nelerdir? 1 Kasım’da doğanların burç özellikleri ve hiçbir yerde bulamayacağınız yorumları? 1 Kasım’da doğan ünlüler kimler ve daha fazlası için içeriğimize gözatın.

Sizlere Kasım hangi burç sorusu hakkında geniş ve çok çarpıcı bir içerik hazırladık. Kasım ayı burçları hangileri, kasım burç yorumları neler vs gibi merak edilenleri cevapladık. Kasım ayı 23 Ekim- 21 Kasım Arasında Akrep Burcunda, 22 Kasım 21 Aralık tarihlerinde Başak Burcunda seyreder. Yani Kasım Ayının iki burcu vardır bunlar: Akrep Burcu ve Başak Burcu. İşte Kasım hangi burç ile ilgili bilgiler; 

kasım ayı burç uyumları
kasım ayı burç uyumları

Kasım Ayı Hangi Burçtur? Özellikleri Neler

Kasım Ayı Akrep Burcu Özellikleri

23 Ekim21 Kasım tarih aralığında doğan kişilerin burcu.

Akrepler yüksek enerji sahibidir. Bu tutku hayatlarının her anında belli olur. Akrepler aklına koyduğu şeyi yapar ve bu yolda için bütün mesaisini ve enerjisini harcayabilir. Hatta hiçbir kuvvet onların kafasını koyduğu şeyi uygulamasına, yapmasına engel olamaz desek yeridir.

Akrep burcundaki insanlar, karşılarındaki kişileri daha çok bakışlarıyla etkiler. Yalnız gözleriyle karşılarındaki kişiye bütün anlatmak istediklerini aktarabilirler. O keskin nazarı fark eden birinin Akrep kişisinin gücünü hissetmemesi olanaksızdır. Bir başka önemli yönü Akreplerin aşk acısı çekmekten tuhaf bir şekilde zevk almalarıdır. Akrep burcu insanı hasta olmaktan ve yatak döşek bir hale gelmekten nefret eder.

Akrepler fazlasıyla intikamcıdır. Eğer onlara bir yanlış yaparsanız, bilin ki aradan kaç yıl geçerse geçsin bir gün mutlaka intikamını alır. Mücadele ve rekabeti severler. Rekabet duyguları kaybolduğunda bir konuya ilgileri azalır. Bir Akrep için hayatta pek çok şeyden çok duygular önceliklidir. Ve maalesef bu yüzden çok üzülürler. Fakat Akrep insanı ilginç ve dikkat çekici şekilde yaşadıkları bu kederden zevk alabilir.

Akrep insanın yanında çok sayıda dostları olur. Egosu aşırıya kaçan insanları kendilerinden uzak tutarlar. Bir konuda haklı ve kendilerinden emin iseler kimse onları kararından vazgeçiremez. Doğrusu Akrepler kıskanç ve bir o kadar da şüphecidirler. Bu şüpheci tavrını yok etmeyi başarabilirlerse aslında birlikte yaşaması en eğlenceli burçlar arasındadırlar. Akrep burcundaki kişiler ulaşmak istedikleri şeyi elde edene kadar sessizce sabırla beklerler. Akrepler lüks yaşamı değil, ama daha çok başarısının simgesi olan her şeyi insanlara göstermekten hoşlanırlar. Kavram olarak kıskançlık, cinsellik, ihtiras ve tutku Akrep insanlarını tanımlayan kelimelerdir.

Ekseriyetle iyi bir dinleyici oldukları için sevilen bir dost olurlar. Ama güven sorunları bunu biraz gölgeler. Bu kuşkucu yanları yüzünden kapalı kutu olmaya mahkumdurlar. Bu yüzden maalesef her şeyi içlerine atarlar. Akrep burcu insanlarının Yengeç burcu bireyleri gibi altıncı hisleri son derece güçlüdür. Bu burçta doğanlar gelecek ilgili doğru çıkarımlarda bulunur veya rüyaları da onlara bir rehberdir. Çoğunlukla ölümden diğer insanlar kadar korkmazlar, çünkü onlar için bu bir son anlamına gelmez.

kasım ayı burç yorumları
kasım ayı burç yorumları

Kasım Hangi Burca Girer?

Kasım Ayı Akrep Burcu Uyumları

Koç: Güçlükle yürütülen bir ilişki ve yine zor bir evlilik demektir.

Boğa: Bu ikilide cinsel uyuşma ilişkiyi korur ama evlilik şüphelidir.

İkizler: Çoğunlukla gel gitleri olan zor bir ilişki ve evliliktir.

Yengeç: İdeal olarak gayet uyumlu, koruyucu ve iyi bir birliktelik vaat eder. Evlilikte mutlu geçer.

Aslan: Başlangıçta heyecan verici olur ama, evlilik uzun süreli olunca bu bıkkınlığa dönebilir.

Başak: Ana konularda düşünceler ortak olsa da akrep bir süre sonra yeni deneyimler arayacaktır.

Terazi: Bu ikilide ilişkiler çok hareketlidir. Evlilik de pek dingin geçmez.

Akrep: Her iki kişi içinde gerilimli ama heyecan verecek bir beraberliktir.

Yay: Bu kişiler tek gecelik aşk için tutkuludur, fakat bir ömür için dayanamazlar.

Oğlak: Dengenin hakim olduğu bir çift olurlar, tutkuda ve duygularda eşitlik vardır ve uzun süreli sağlam beraberlik olur.

Kova: Esasen cinsel çekicilik bile tarafları güçlükle birbirine tahammül ettirebilir.

Balık: İkisi de su burcu olduğu için hem sevgililikte hem de evlilikte çok iyi zaman geçirirler.

Kasım Ayı Yay Burcu Özellikleri Neler?

22 Kasım21 Aralık tarihleri arasında doğan kişilerin burcudur.

Kararlılık abidesi olan Yay burçları ile tanışın. Herhangi bir mesele hakkında diğer kişiler bir kararsızlık yaşarken yay burcu çoktan o konuyu çözmüş, karara bağlamıştır bile. Kendilerine güvenleri ile insanları şaşırtırlar. Fazlasıyla çözüm odaklı olmalarıyla dikkat çekerler. Bir olayı kolaylıkla analiz etmeleri bütün işleri pratik şekilde sonuca ulaştırmasını sağlar. Yay burcu insanının gözü karadır, korkusuzdur, önüne çıkacak riskleri önemsemez. Doğru dediğinin üstüne yürür. Sıradan insanların çok ilgisini çekmeyen konular hep onlara cazip gelmiştir. Dünyayı dolaşmak, farklı ortamlar tanımak onları cezbeder. Gelirlerini çok fazla ellerinde tutamazlar, çünkü hem harcamayı severler.

Algıları yüksek olduğu için yaylar aynı anda birçok mesele ile, farklı alanlarla ilgilenebilir. Önlerine gelen her şey hakkında bilgi sahibi olmak isterler, bilgi açıdırlar diyebilirsiniz. Bir yay hoşlanmadığı her şeyi direk belli eder, saklamak istemez. Dürüsttürler. Yay burçları yaşadıklarından  gerekli dersleri çıkarmasını iyi bilirler, bu yüzden hayatları giderek güzelleşir. Sosyal yapıları dolayısıyla çevreleri geniştir ve etrafları hep arkadaşlarıyla doludur. Yaylar engellenmeye, birinden emir almaya ve güdülmeye gelemezler. İçinde tutabilen biri değildir yay kişisi, düşündüğü her şeyi dile getirir. Bu yüzden patavatsız olarak bile suçlanır.

Tez canlıdır, en küçük bir olayda parlayabilir, ama siniri çabuk yatışır ve kin gütmez. Yay insanı sosyaldir, insanlarla konuşmak, iletişim halinde olmak onları başarılı oldukları konulardır. Yay kişileri enerjiktir, yerinde duramayan bir karakterleri vardır. Bu sayede genelde formlarını korumada başarılıdırlar. Doğa sporlarını severler. Doğanın zorlayıcı koşulları ile uğraş içinde olmak onları çok heyecanlandırır.

Kasım Ayı Yay Burç Uyumları

Koç: Cinsel anlamda uyum sayesinde ilişki ve evlilik olumlu yürür.

Boğa: Devamlı bir ilişki ve evlilik için büyük fedakarlıklar ister.

İkizler: Bu ikilide uyum konusu umutsuzdur ama, cinsel birliktelikteki anlaşma durumuna göre bir süre yürüyebilir.

Yengeç: Sevgili olarak değil ama dost olarak iyi anlaşırlar.

Aslan: Bu ilişki evliliği de uyumludur.

Başak: Hem ilişkide hem de evlilikte taraflar birbirini sıkıcı bulurlar.

Terazi: Bu çiftte görülen iyi bir ilişki ve evlilik için başarılı bir beraberlik olur.

Akrep: Başta uyum sağlansa bile evlilik uzun ömürlü olmakta zorlanır.

Yay: Bireysellik arzuları ilişkiyi ve evliliği güçlükler bekleyebilir.

Oğlak: Parasal ve teknik konularda dünyaya farklı bakış evliliği mutsuz hale getirebilir.

Kova: Neşeli bir aşk ve sevgili gibi süren bir evlilik başarılı yürütülebilmeye müsaittir.

Balık: Sevginin büyüklüğüne rağmen zorlu bir gönül ilişkisi ve mutluluğu güç bir evlilik olur genelde.

EN ÇOK KAZANDIRAN KRİPTO PARALAR

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Kasım Ayı Hangi Burçtur? Özellikleri Neler?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!