En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri

En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri
En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri

En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri, Kısa, Uzun, Komik, Dini, Resimli, Sevgiliye, Abiye, Arkadaşa, Babaya, Anneye, iyi işler mesajı, Hayırlı  İşler Aşkım, Sabah Hayırlı İşler Bol Kazançlar Sözleri,  Günaydın Bol Kazançlar Mesajı Kısa, Uzun, Anlamlı, Hayırlı İşler Duası, Hayırlı İşler Cuma Mesajı, Pazartesi Hayırlı İşler Mesajı ve Sözleri, Hayırlı İşler Güzel Sözler

Her gün milyonlarca insan çalışmak için evinden çıkıyor ve birbirlerine o gün için iyi dileklerini bildirmek için internetten En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri araştırıyor. Güzel dileklerle başlayan işler güzel bir enerji ile devam ettiği için çalışma  motivasyonu açısından son derece faydalı. Tabi insanların sosyal ilişkilerinin perçinlenmesine de vesile oluyor. Ayrıca twitter, instagram, facebook gibi sosyal medya hesaplarında da da çok sayıda insan En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri paylaşıyor. Bu yüzden sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri içeriğimizi hazırladık. Sayfamızda En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri, Kısa, Uzun, Komik, Dini, Resimli, Sevgiliye iyi işler mesajı, Hayırlı  İşler Aşkım, Sabah Hayırlı İşler Bol Kazançlar Sözleri,  Günaydın Bol Kazançlar Mesajı Kısa, Uzun, Anlamlı, Hayırlı İşler Duası, Hayırlı İşler Cuma Mesajı, Pazartesi Hayırlı İşler Mesajı ve Sözleri, Hayırlı İşler Güzel Sözler bir aradadır. İşte En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri

 

En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri

İşini severek yapan mutlu olur. Herkese mutlu olabileceği işler dilerim.

Abilerin en çalışkanı, hayırlı işlerin olsun. Ay başında görüşmek üzereJ

Umutlarla dolu bir gün daha başladı. Hayırlı bereketli işler olsun hepimize…

Umut ve emekle açtığın yeni iş yerin hayırlı olsun. Allah bol kazanç nasip etsin.

Günaydınım, güzel yüzüm, bugünkü işerin sular seller gibi aksın geçsin. Hayırlı işler.

Hayatın kendine verdiklerine şükretmeyi bildiğimiz bir gün olsun. Herkese hayırlı işler.

Bugün borçsuz, sağlıklı ve bereketli bir gün olsun.  Sesimi duyan herkese hayırlı işler bol kazançlar.

Yeni güne Bismillah diyelim. Hayır kazanç için yola çıkan herkesin işi gücü rast gitsin. İyi işler.

Kariyerini huzur içinde başarılı bir şekilde devam ettirmen duasıyla hayırlı bereketli bir gün dilerim.

Siftahın bereketli, kazancın bol olsun. Satışlarının patlama yapacağı bir gün diliyorum sana. İyi işler.

Kimseyi kırmadan ve hakkını yemeden geçsin bu iş günü. Herkese hayırlı ve mutlu mesailer dilerim.

Allah başladığın işi neşe içinde bitirmek nasip etsin. Bu hafta da sana hayırlı ve bereketli kazançlar olsun.

Kazanç sağlamak için kimsenin canının yanmadığı, kimsenin hakkının yenmediği bir gün dilerim. Herkese iyi işler.

Allah güne gönül huzuruyla başlayıp, alın terinin yorgunluğuyla akşama ulaşmayı nasip etsin. Hayırlı işler olsun.

Ne demiş büyükler, işleyen demir ışıldar. İşinizle ışıldayacağınız bir gün olsun. Hayırlı ve bereketli bir iş günü dilerim.

Vire bismillah dediğiniz bugünde hayırlı bol kazançlar dilerim. Kurdelasını kestiğiniz yeni iş yeriniz hayırlı olsun.

İş başı yapan herkese gönül zenginliği ve çalışmanın bereketiyle dolu huzurlu bir gün diliyorum. İyi işler dostlar.

Allah’ım umutla başladığım işimi ve niyetimi halis eyle. Çıktığım bu yolsa beni utandırma. Herkese hayırlı işler.

Cümle aleme bu corona günlerinde sağlıklı ve hayırlı işler diliyorum. Bol kazançlarınız olsun, hastalık sizden uzak dursun.

Yorgunluk bilmeden çalışan herkese hayırlı işler diliyorum. Allah’ın rahmeti bereketi üzerinize olsun selam ve dua ile.

sevgiliye hayırlı i̇şler bol kazançlar sözleri

Hayırlı İşler Bol Kazançlar Sözleri

Allah’ım kalplerinizdeki güzelliklerinizi iş hayatınıza yansıtsın, dualarınızın kabul olacağı bereketli bir gün olmasını dilerim.

Herkese kazasız belasız bir gün yaşamayı diliyorum. Hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar olsun Allaha emanet olun

İşlerin kesat gittiği bugünlerde herkese bereketli kazançlar dilerim. İnşallah bugün herkesin kesesi dolar, yüzü güler.

Bu hafta bol kazançla geçireceğin günler arka arkaya gelsin. Aylardır verdiğin emeklerin karşılığını bulmanı diliyorum. İyi işler.

Bu güzel günde hayırlı ve bol kazançlı bir gün geçirmenizi dilerim. Bütün zorlarınızın kolaylaşacağı bir gün olsun inşallah.

Her vardiyada ayrı yorulan ama bir kere bile of demeyen güzel insan, Allah senin işini kolaylaştırsın, elinin bollaştırsın. İyi işler.

Bugün elde ettiklerinin şans değil, verdiğin emeklerin bir karşılığı olduğunu unutma. Yeni günde bereketli işler diliyorum.

Herkesin stres içinde çalıştığı bugünlerde senin içinin huzurla dolu olmasını dilerim. Kazancın hayırlı bereketli olsun arkadaşım.

Kimsenin emeğini küçümsemeden, kimsenin üstüne basmadan yükseleceğiniz işleriniz olsun. Hayırlı bol kazançlar hep sizinle olsun.

Selamun Aleyküm bütün dostlara. Herkese hayırlı işler, hayırlı sabahlar diliyorum. Bu hafta bizlere sağlık ve bereket getirsin inşallah.

Komik Hayırlı İşler Sözleri

Yüce Rabbim her işinde kolaylıklar versin. Dilerim ki yeni günde çok yorulmadan ve stres yaşamadan akşamı edebilirsin. İyi işler.

Hiçbir işe cesaret etmeyen, bolluk bereket beklemesin. Kazancın anahtarı dua ve çalışmadır. Bu anahtara sahip herkese hayırlı işler.

İnsan bir işte sabırla ve bıkmadan çalışırsa başarıyı yakalar. Senin de azminle başarıyı yakalayacağından hiç şüphem yok. Hayırlı işler olsun.

Hayırlı nurlu sabahlar güzel insanlar. Cümleten hayırlı işler olsun, akşama kadar cepleriniz para ve kalpleriniz mutluluk dolsun. İyi işler.

Diploma sahibi olmak iş sahibi olmaya yetmiyor. Dilerim herkes diplomasının hakkını verebileceği bir ile sahip olur. İyi haftalar, iyi işler.

Senin bütün gayretinle rızkını aramaya çıktığı bugün, karşına en güzel kapıların, en güzel iş imkanlarının çıkması için dua ediyorum.

Günün aydınlık olsun, işlerin her zamankinden daha çok yolunda gitsin, kazancın bol ve bereketli olsun canım benim. Hayırlı işler sana.

Emek vererek hak edilmiş başarılar için nazar etme ne olur, çalış senin de olur denir. Allah işini hayr eylesin, başarılarının devamını dilerim.

Kısa, Uzun, Anlamlı Hayırlı İşler Mesajı

Bir yerde bir haksızlık varsa ses çıkarmak gerek. Bir yerde bir muhtaç varsa el uzatmak gerek. Herkese hayırlı ve ahlaklı bir iş günü diliyorum.

Rezzak olan Allah’ım işinde hayırlı ve helal kazançlar elde etmeni nasip etsin. Yeni işinin sana ve ailene hayırlı olması temennisiyle selam ederim.

Hayırlı işler bol kazançlar güzel abim, yeni işin hayırlı uğurlu olsun, kazancın bol olsun. Önündeki bütün engeller bir bir kalksın inşallah. İyi işler.

Yüce Mevlam sizleri korusun, işlerinizi hayırlı ve bereketli kılsın. Sizlere türlü türlü belalardan ve kazalardan uzak bir hafta nasip etsin. İyi işler.

Gece vardiyası nasıl zordur onu ancak tezgâh başında uykusuyla savaşanlar bilir. Bütün vardiya yorgunlarına hayırlı ve kazasız belasız mesailer diliyorum.

Ailesinin rızkı için yola çıkan herkese hayırlı işler diliyorum. Helal yoldan emeğini peşinde olanlara hayırlı sabahlar, iyi işler, bol kazançlar diliyorum.

Başarının alın terinden geçtiğini bilen herkesi tebrik edin, çünkü bunu bilenlerin sayısı günden güne azalıyor. Azimle çalışan herkese iyi işler diliyorum.

Bol kazanç elde etmek bir şeydir, fakat bunu helalinden olması her şeyden daha önemlidir. Allah sizi haram kazançtan korusun.  Hayırlı işler dilerim.

Senin bu işin için günlerce dua etmiştim. Şimdi ilk iş gününde Allah seni mahcup etmesin. Bir yıldız gibi parla. Dualarım hep seninle. Hayırlı işler olsun.

Her gününüz mutlu, her an kalbiniz neşeli olsun. Tersliklerden uzak olduğunuz, işlerinizin yolunda gittiği bir gün dilerim. Kazancınız bereketli olsun dostlar.

İkinci babam abim, senin her gün işinde ne çok yorulduğunu en çok ben biliyorum belki. Allah işlerinde kolaylıklar versin. Hakkını alabildiğin, kimsenin de hakkına girmeden kazancını sağlayabildiğin çok daha güzel işlerin olsun. Hayırlı işler.

Yapılan her işin başı sabır ve şükür olmalıdır. Bugün de zor kolay demeden sabrederek ve şükrederek rızkınızı kazandığınız bir gün olsun. İyi işler bol kazançlar.

Güzel milletimin, güzel insanları, HEPİNİZE hayırlı işler, mutlu günler dilerim.  Varlıkta da darlıkta da bir olalım. samimiyetle bakalım birbirimize  selamlar saygılar.

Vardiya, mesai peşinde saat gözetmeden doğru bir şekilde çalışan herkese hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum. Yeni güne en güzel bir şekilde başlaman duasıyla…

Evinde yolunu gözleyen herkese hayırlı ve bol kazançlı işler diliyorum. Çünkü eve eli boş dönmenin ne demek olduğunu iyi biliyorum. Allah kimseyi aç açık bırakmasın.

Rızık Allah’tandır, ama çalışmak ve çabalamak da kulların vazifesidir. Günlerini çalışıp çabalayarak geçiren bütün işçi ve emekçilerin rızkını bereketlendir Allah’ım. Amin.

Kimse işsiz kalmak istemez. Ama binlerce işsiz insan var şu şehirde, şu ülkede. Allah herkese evini geçindirebilecek bir iş nasip etsin. İşi olanlara da hayırlı işler olsun.

Huzur ve vicdan rahatlığının gönlünüzü doldurduğu, mutlulukların yüzünüzde sıcak birer gülümsemeye dönüştüğü güzel ve bereketli bir gün geçirmeniz dileğiyle, hayırlı işler olsun.

Müşterilerin iş yerine girmek için kuyruk oluştursun inşallah. Kasanın önünde işlerini yetiştirememekten ter dökesin. Günün her saati kazancın bol ve bereketli olsun güzel insan.

İyi işler, iyi mesailer olsun bütün emekçilere. Kimsenin emeği boşa gitmesin, kimse evine eli boş dönmesin. Hayırlı sabahlar, hayırlı işler diliyorum. Bütün dostlara selamlar.

Bir işi olanlar kıymetini bilsin, olmayanlara Allah en güzelini nasip etsin. Herkese bol kazançlar diliyorum. Mühim olan para kazanmak kadar onu nasıl ve kime harcadığımızdır.

Benim fedakar annem, hem iş, hem eve, hem bize yetişir. Erkenden yollara düştüğün bu iş gününün çok ama çok güzel geçmesini diliyorum. Sen benim meleğimsin, yorulmanı istemem ama bilirim sen de çalışmadan duramazsın. O yüzden senin için dua ediyorum, mutlu git, mutlu gel işine diye.

Sevgiliye, Arkadaşa Hayırlı İşler Mesajı

Rabbim, bizleri kötülerden ve kötülüklerden koru. İşlerimize açıklık ver. Kimseyi işsiz, kazançsız bırakma. Tüm esnaf kardeşlerime hayırlı ve bereketli bol kazançlar nasip eyle. Amin.

Yeni işindeki ilk gününde sana en güzel dileklerimi yolluyorum. Umarım başladığın işte başarılı ve kalıcı olabilirsin. Allah sağlıklı bir şekilde işlerini yapabilmeyi nasip etsin canım.

Can dostum hayırlı işler, yüreğinin güzelliği ve elinin bolluğu iş yerine ve kazancına bereket olsun, Allah sana ve işini senin gibi düzgün yapanlara hayırlı ve bol kazanç nasip etsin.

Akşama kadar mesai saatlerini sayıp akşam evde dinlenmeyi umarken eşinin altın gününe denk gel emiJ Sonra da kalk benim yanıma çaya kahveye gelJ Hayırlı işler güzel dostum.

İdellerinin peşini bırakmadan çalıştın ve şimdi hayal ettiğin yerdesin. Sana bir nazar boncuğu takıyorum. Yeni işin hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin, bol kazançların olsun.

Benim babamın beli ağrır, başı ağrır, gözleri ağrır, ama vicdanı hiç ağrımaz. Çünkü o alın teriyle kazanır, bizlere alın teriyle kazandığını yedirir. Allah seni başımızdan eksik etmesin babam, hayırlı işler.

Gece erken yatmak zor, sabah etken kalkmak. Akşama kadar iş yerinde esnememenin yolu bu zorları aşmaktan geçiyor. Her işini vaktinde yapanlara selam olsun.  Her işiniz rast gitsin. Hayırlı işler olsun.

Zamanında küçük köyünden çıkıp şimdi güzel mevkilerde iş sahibi olan insanların azmini tebrik ediyorum. Yokluğu bilmeyen varlığın kıymetini zor bilir. Herkese azimli ve bol kazançlı işler dilerim.

Masa başı ya da ayak üstü fark etmez, hakkıyla çalışan herkes yorulur. Yorgunluk ise vicdanı rahat olana, haram yemeden işini doğru yapana vız gelir.  Bu düsturla çalışan herkese bereketli bir gün dilerim.

Hayırlı İşler Kolay Gelsin Mesajı

Avare bir halde nice zamandır iş aradım. Sonunda buldum. Artık soranlara verebileceğim bir iş adresim var. Şükürler olsun. Bu mutluluğu benim gibi yaşayan herkese hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

Kazancımızda ihtiyaç sahiplerinin de payı olduğunu unutmayalım. Gün gelir biz de muhtaç hale düşeriz, o zaman ah etmek fayda etmez. Paylaşmanın huzurunu yaşadığınız bol kazançlı günler dilerim.

Otobüslerde, trenlerde, yollarda olan bütün çalışanlara hayırlı sabahlar, hayırlı kazançlar ve hayırlı işler diliyorum. Kimi uykusuz, kimi yorgun ama yine de rızkı için didinip duran kardeşlere kolaylıklar dilerim.

Allah’ın geleceğimi hayırlı eyle, evlatlarımın rızkını kazanmak için yaptığım işimde bana helal ve hayırlı kazançlar nasip et. Allah’ım sen her şeyin en iyisini bilensin, bizim de hakkımızda hayırlısını nasip et. Hepinize hayırlı işler, bol kazançlar olsun dostlar.

Hayat bazen bizi yapmak istediğimizden çok başka işlerin peşinden koşturabiliyor. Ama sabretmek ve daha iyi bir işe sahip olana kadar elimizdekiyle yetinmek de büyük bir meziyet bence. Yetinmeyi bilen ve çalışmaktan vazgeçmeyen herkese hayırlı işler olsun.

Allah’ım bugün bana ve esnaf dostlarıma hayırlı kazançlar nasip eyle. Kazandığımız paraları ailemizle birlikte ağız tadıyla harcamayı bize nasip et. Sen bizleri koruyan ve bizlere merhamet edensin. Her günümüze şükürler olsun, bütün çalışanlara hayırlı işler olsun.

İş kazalarından uzak, güvenli ve dikkatli bir iş günü diliyorum bütün çalışanlara. Unutmayın her yıl onlarca kişi iş kazalarında can veriyor. Tedbir ve dikkat arkadaşınız olsun, işleriniz hayırlı ve bereketli olsun.

Gözünden uyku akarken yaz kış, sıcak soğuk demeden çalışan bütün çalışanlara hayırlı günler, hayırlı kazançlar diliyorum. Herkese alın terinin karşılığını alabildiği işler nasip etsin Allah.

Güneş bizi ısıtmaktan yorulmaz, yıldızlar geceyi parlatmaktan yorulmaz. Azimli insan da çalışmaktan yorulmaz. Şevkle işine gidenlere selam olsun, hayırlı ve bol kazançlı günler olsun.

Su gibi git, su gibi gel işine, her zorluğun üstesinden geldiğin stressiz ve mutlu bir iş günü diliyorum sana canım. Tatil günlerinde bu yorgunlukların acını çıkartacağız hiç şüphen olmasın. Şimdilik biraz sabredelim. Hayırlı işler birtanem.

14
mutlu
Mutlu
9
_zg_n
Üzgün
3
sinirli
Sinirli
6
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
En Güzel Hayırlı İşler Mesajları ve Sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!