Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Kardeşler Bizler için Çok Değerlidir. Hayatımızın Bir Parçası Olarak Devamlı Yanı Başımızda Olan Erkek Kardeşler Güzel Bir Doğum Günü Mesajı Hak Ediyor. İşte Erkek Kardeşinizle Paylaşacağınız En Güzel Mesajlar ve Dilekler...

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları ve Sözleri
Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Sayfa İçeriği; Hepimizin çok değerlisi Erkek kardeşe Doğum Günü Mesajları 2021,  Bizlerin her zaman hayatında var olacak biricik aile üyemiz Erkek Kardeşe Kısa, Resimli, Duygusal  Doğum Günü Mesajları sayfamıza hoş geldiniz. Kardeşlik duygusunu iliklerinize kadar hissediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte birbirinden güzel erkek kardeşiniz için anlamlı bir o kadar güzel doğum günü mesajı derledik. Erkek kardeşinizi ya da abinizi mutlu edecek güzel ve özenle hazırlanmış sözleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İşte Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları ve Sözleri…

Aile her şeydir. Bir ömrü beraber geçirdiğimiz kıymetli ailelerimizle acıyı, üzüntüyü, sevinci ve mutluluğu paylaşırız. Kimi zamanda doğum günlerinde onları mutlu edecek en güzel doğum günü mesajları ararız. İşte Abiye, erkek kardeşe doğum günü mesajları sözleri. Sayfamızda yer alan erkek kardeşe birbirinden güzel, anlamlı, kısa, resimli mesajlar göndermek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Erkek Kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajları sizlerle…

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları 2021

erkek kardeşe doğum günü mesajları resimli
abiye doğum günü mesajları resimli

Canım abim iyi ki doğdun.

Abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

En havalı küçük adama mutlu yıllar. Geleceğin için sana en iyisini diliyorum kardeşim.

Canım Kardeşim Mutlu Yıllar. Hayat boyu en iyi arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. 

Sen nefes aldığım her an benim için özel birisin, unutma bunu sevgili kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın önce sağlık sonra mutluk ve neşe getirmesi dileğimle, doğum günün kutlu olsun canım abim.

Senin gibi böyle şefkatli bir abim olduğu için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun ciğerparem.

Sen benim rol modelimsin. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sana mutlu yıllar dilerim kardeşim.

Gülmek sana ne kadar yakışıyor bir bilsen… Bir gün ağlarsan da o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar biricik kardeşim.

Canım kardeşim iyi ki benim benim kardeşim olarak dünyaya gelmişsin. Seninle gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim yaşama sebebim, mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Kısacası her şeyimsin biricik kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir kardeşe sahip olmak cennetten bir nimettir. Mutlu yıllar canım. Sana hayatta güzel günler ve yıllar diliyorum. Hep destek hep beraber…

Varlığınla hayatımda bana hep destek oldun. Ne zaman başım sıkışsa hızır gibi yetiştin. Herkesin abisi var ama sen başkasın. İyi ki doğdun canım abim.

Bir erkek kardeş ona rehberlik etmek, ona bakmak, onu korumak ve özellikle onunla dedikodu yapmak için ihtiyaç duyulan tek şeydir ve sen en iyi erkek kardeşsin. Mutlu yıllar dilerim!

Yüce Mevla’nın sana gönderdiği koruyucu meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en zor anında bile sana kimse zarar veremesin. Seni hiç kimse üzmesin, İyi ki doğdun canım kardeşim.

Beni her zaman koruyan, dertlerimi dinleyen, bir telefonla bütün işlerimi halleden canım kardeşim. İnsanın senin gibi bir kardeşi olması ne güzel bir duygu. Hayat hep sana güzellikler getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Her doğum günü biraz daha özelleşir. Belki de yaşımız ilerledikçe ailenin daha önemli hale geldiğindendir. Bugün, bir kardeş olarak seni ne kadar sevdiğimi bilmeni özellikle isterim. Yeni yaşın kutlu olsun. Sağlıcakla bir ömür boyu hep beraber…

erkek kardeşe doğum günü mesajı resimli
erkek kardeşe doğum günü mesajı resimli

Abiye Kısa Anlamlı Doğum Günü Sözleri

Nice mutlu güzel yıllara…

Seni çok seviyoruz canım kardeşim. En güzel doğum günü dileklerimi iletiyorum.

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

Babamızın yokluğunu hiçbir zaman aratmadın, bizim için elinden gelen her şeyi yaptın. İyi ki varsın, mutlu yıllar abi.

İnsanın arkasında bir abisinin olması her zaman hayata güçlü bakmasını sağlar. İyi ki varsın canım abim nice yaşlara.

Sana hayatında başarı ve esenlikler diliyorum. Harika bir kardeşsin ve muhteşem bir insansın. Doğum günün kutlu olsun.

O kadar mutlu ol ki, gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun canım ağabeyim.

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

Abimmm bugün yılın en güzel günlerinden bir gün benim için, çünkü bugün senin doğum günün ve Nice huzurlu, sıhhatli yaşlara.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, O’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

Bugün doğum günün sana birçok doğum günü mesajı gelecek ama benim sana mesajım özel olacak, abime katmer katmer sevgimi sunacak, onun doğum gününü canı gönülden kutlayacak.

Sen doğduğun gün annem çok sevinmiş bir oğlum oldu diye ve senden sonra doğan biz kardeşlerin de çok sevindik senin gibi bir abimiz var diye. Abilerin en iyisi doğum günün kutlu olsun.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle abim Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Yaşamındaki sahip olduğun her şey senin kalbinin güzelliğindendir. Kalbi güzel abim doğum günün kutlu olsun.

Erkek Kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajları ve Sözleri bir abiye gönderilecek en güzel doğum günü sözleri, abiye gönderilecek kral doğum günü mesajları uzun anlamlı komik, yeni 2020, abiye gönderilecek doğum günü mektubu en kalbi duygularla doğum günümü kutlarımla başlar. İç dünyanızı yansıtan en anlamlı birbirinden güzel ve kısa abiye doğum günü mesajı her zaman en güncel haliyle sizlerle..

Erkek Kardeşe Birbirinden Güzel Doğum Günü Mesajı

Hayat boyu mutlu ailecek güzel günler geçirmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

SevgiIi ağabeyim doğum gününü kutIarım. Nice nice yıIIara canım abim.

Sevgili abim doğum gününü kalbi duygularla kutluyorum. Nice güzel yaşlara

GeIemedik ama unutmadık da doğum günün kutIu olsun tüm güzeIIikIer seni bulsun! Nice yıIIara canım abim…

Gülücüklerin eksik olmadığı, mutluluğun yoldaşın olduğu, sevgi dolu ve sağlıklı yıllara. Doğum günün kutlu olsun abim.

YoIIar uzak oIsa da kaIpIer daima yakındır. Arada mesafe oIsa da güzeI günIer hep hatırIanır. İyi ki doğdun deIikanIı abim.

Unutacağımı sandın di mi. Unuturmuyum be unuturmu insan ciğerparesini, ayrılır mı et tırmaktan. Canım her şeyim doğum günün kutlu olsun.

Senin mutlu olman için hayatım boyunca sana destek olacağıma söz veriyorum. Ne olursa olsun her zaman senin yanında olacağım. İyi ki doğdun.

Yaşa. Sev. GüI! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kaIpIi abim…

Ömür dediğin nedir ki; bir varsın bir de yoksun. Bugün olduğun için şükrediyorum Rabbime. Yarında olacağın için şükredeceğim inşallah. İyi ki varsın mutlu ve güzel yıllara abim.

Dilerim yeni yaşında mutIuIukIarın en güzelini yaşar başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanırsın ve dilerim ki yüzün hep güIer neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün Kutlu olsun abiciğim!

Abilik; kardeşi düşmesin diye tutmak, kardeşlik de düşmeyeceğini bilerek dayanmaktır. İşte birbirilerini tamamlayan çok iyi bir kardeşiz ve mutlu senin gibi bir kardeşim olduğu içi Allah’a şükür ediyorum.  

Çok zor günler geçirdik, ne badireler atlattık beraber küçücük evimizde ama hiçbir zaman birbirimize küsmedik. Feleğin çemberinden beraber geçtik bizi kimse yıkamaz yeter ki daima birlikte omuz omuza olalım. Doğum günün kutlu olsun.

Kız Kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajı

7
mutlu
Mutlu
12
_zg_n
Üzgün
12
sinirli
Sinirli
5
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!