En Yeni Komik Uzaylı Sözleri

Espirili Ufo Sözleri ve Mesajları
Komik Uzaylı Sözleri

En Yeni Komik Uzaylı Sözleri,  espirili uzaylı sözleri, komik uzaylı sözleri resimli, uzaylılar ile ilgili sözler, uzaylılar ile ilgili bilgiler, Pentegon’un onayladığı uzaylı ufo görüntülerinden sonra merakla araştırılmaya başlandı. Bu yüzden  en yeni komik uzaylı sözleri ni sizler için hazırladık. İşte en yeni komik uzaylı sözleri;

komik uzaylı sözleri resimli

Komik Uzaylı Sözleri

Uzaylılar geldi, dünyalıları pistten alalım.

Dünyalıların bizimle ne derdi varmış anlamaya geldik.

Samanyolunda gezerken şöyle bir dünyada dinlenelim dedik. Amma olay oldu.

Uzay gezileriniz için tur şirketi açtık, uzaylılar düşman değil, tüccar, sakin olun.

Dünyalılar bizi çok keşfe çalıştı, daha fazla yorulmalarına gönlümüz razı olmadı.

Kendine yaşamak için yeni bir gezegen arayan bir siz dünyalılar mı var sanıyordunuz?

Nasa uzay üssünü ziyarete geldik. Pentagon da ne telaş yaptı arkadaş, bir bakıp çıkacağız.

Amma kıymetli dünyanız varmış, siz uzaya durmadan astronot gönderirken biz bir şey dedik mi?

Dünyada sıkılanlar listesini imzalayanları koşulsuz uzaya davet ediyoruz, yol masrafları bizden.

Uzaylı prensi, dünyalı bir fakir kıza âşık olmuş, onu kraliçesi yapmaya gelmiş olabilir mi mesala?

Uzaylılar kralının kızı evlenecekmiş de kır düğünü için en uygun gezegen olarak dünyayı bulmuşlar.

komik uzaylı sözleri
komik uzaylı sözleri resimli

Komik Uzaylı Sözleri Resimli

Hazır bütün dünyada sokağa çıkma yasakları varken gelip şöyle bir dünyanızı ferah ferah gezelim dedik.

Corona’dan kaçmak isteyenleri kurtarmaya geldik. Uzaylıysak da insanlık nedir bilmiyoruz sanmayın.

Uzaylı dansıyla çok eğlendiniz, size orijinal dans şov gösterisine geldik, üstelik bedava, daha ne istiyorsunuz.

Uzaylılara biraz misafirperver olmak kimsenin mi aklına gelmez. Biraz önyargılarınızı kırın. Belki bizi kurtarmaya gelmişlerdir.

Dünyalılara güvenilmez derlerdi de inanmazdık, yıllardır bizi araştırıyorsunuz, işte ayağınıza kadar geldik, gene yaranamadık.

Dünya Güneşe en yakın üçüncü gezegenmiş, biz uzaylılar sizin penguenler gibi soğuğa alışkınız, bize kutupları verin savaşmadan yaşayalım.

Toz bulutlarından sıkıldık, biraz da denize girelim dedik, dünyadan başka denizi olan gezegen bulamadık. Şöyle bir yüzüp gideceğiz, rahat olun.

Zamanın göreceliğine inanmayanlar için bin yaşında bir uzaylı getirdik, kendisi Samanyolu dışında bir yerlerde daha genç bir delikanlıdır.

Dünyalı yetkililerden gelen açıklamalara inanmayın, uzaylılar olarak bugün gün batımında sizlere gökyüzünde canlı barkovizyon gösterisi ile her şeyi açıklayacağız.

espirili uzaylı sözleri
komik uzaylı sözleri

Uzaylılar ile İlgili Sözler

Sevgilim, dünyamız çok sıkıcı. Bu nedenle, telepati ya da hayaletler, ya da uçan daireler gibi şeyler yok. Dünya kesin kanunlarla yönetiliyor, ve dayanılmaz derecede sıkıcı. Yazık ki, o kanunlar hiç çiğnenmiyor. Kanunları nasıl çiğneyeceklerini bilmiyorlar. Bu yüzden, çok ilginç olsa da bir UFO için umutlanma… (Mühürlenmiş Hayat: Tarkovski)

Bilinmezlikler, korkular ve tabular içinde yaşayan bir insana bir anda gerçeği gösterirseniz eğer, korkularına daha çok sarılabilir ve gerçeği UFO olarak algılayıp ondan korkabilir. (Kırmızı-Soner Koşan)

UFO’ların hepsi dünya dışından gelmiyor olabilir, ancak uzmanlar, saniyede on beş bin kilometre hızla yükselebilen bu puro şeklindeki ışıldayan hava araçlarının, ancak Plüton’daki yetkili servislerde ve yedek parçacılarda hizmet alabileceği konusunda hemfikir. (Yan Etkiler; Woody Allen)

Bir an için UFO’ların yanılsamalar değil de gerçek uzay araçları olabileceğini varsayarak, kendimize bunların ne tür uzay aracı olabileceğini sorabiliriz. Gözlemciler tarafından kaydedilen bazı özellikler şu şekildedir:
a. Havada zikzaklar çizmektedirler.
b. Geçtikleri yerde otomobil motorlarını durdurmakta ve elektrik kesintilerine yol açmaktadırlar.
c. Havada sessizce durabilmektedirler. (Olanaksızlığın Fiziği: Michio Kaku)

Sahra’da Tasilli bölgesinin kaya resimlerinde arkeolojinin ve sanat tarihinin çözemediği miğferli canlılar,Japonya’da Aomori ve İvatu vilayetlerinde bulunan ve çağdaş uzay adamlarını andıran Honda Heykelleri,Arnavutluk sınırına yakın,Ortaçağ’dan kalma Detçhani Manastırı’nda,13.yüzyıldan olan bir freskte aerodinamik uzay kapsülleri kullanan kozmonotlar,Dropas’ların hikayesini anlatan 700 ü aşan yazılı yuvarlak taşlar hep Ufo’ların geçmişte bıraktıkları izler olarak algılandı. (Apokalipse: Aydoğan Vatandaş)

Kitabı Mukaddes, Yahveh’nin oradan oraya gitmek için kullandığı. Kabod’u -tam anlamıyla “Ağır Nesne”yi- etrafta dolaşabilen, bir dağ üstünde konuşlanabilen, yükselip uçabilen, koyu bir sis bulutuyla kaplı olan, bir ışıltı yayan fiziksel bir nesne olarak tarif etmektedir. Tüm bunlar bizim ya cehaletten ya da inançsızlıktan ötürü Tanımlanamayan Uçan Nesne dediğimiz bir UFO’yu tarif etmektedir. (İlahi Karşılaşmalar; Zecharia Sitchin)

Uzaylılar ile İlgili Bilgiler

Halk arasında Akşam Yıldızı ya da Sabah Yıldızı olarak da bilinen Venüs, Güneş’e en yakın ikinci gezegendir. Adını Romalıların Aşk ve Güzellik Tanrıçası’ndan alır. Gerçekten de geceleri Venüs’ün etkileyici parlaklığı, gökyüzündeki bütün yıldızları açık ara geride bırakır. Gezegen o denli dikkat çekicidir, o kadar göze çarpar ki, sık sık UFO zannedilir. Venüs bu çekici parlaklığını atmosferindeki kalın bulut tabakasına borçludur; çünkü bulutların albedosu, yani ışığı yansıtma gücü yüksektir. Venüs’ün bulutları Güneş’ten gelen ışınların büyük bölümünü (yüzde 80’ini) yansıtır. (50 Soruda Evren: Çağlar Sunay)

Bilim katlanarak gelişiyor. Bir virüs gibi kendi kendini besliyor. Her keşif, yeni keşiflere kapı açıyor. İnsanlığın tekerlekten arabaya geçmesi binlerce yıl almıştı. Ama arabadan uzaya geçiş arasında on yıllar var. Artık bilimsel gelişmeleri haftalarla ölçüyoruz. Kontrolden çıkmak üzereyiz. Aramızdaki mesafe giderek açılıyor ve dini dışlayan insanlar kendilerini ruhani bir boşluğun içinde buluyorlar. Anlam bulmak için kendimizi harap ediyoruz. UFO’ lar görüyoruz, bağlantılar kuruyoruz, ruh çağırıyoruz, beden dışı deneyimler yaşıyoruz, geçmiş hayatlarımızı sorguluyoruz…
Tüm bu tuhaf fikirleri bilimsel bir kalıba uyduruyorlar, ama hepsi de düpedüz mantıksızlık. Yalnız, azap çeken, kendi aydınlanmasının ve teknolojiden bağımsız herhangi bir şeyin olabilirliğini kabul edemeyişinin esiri olmuş modern ruhların çaresiz yakarışları.. (Melekler ve Şeytanlar: Dan Brown)

Gerçekten elimizde salgın hastalık ve sahte Ufo saldırısı kalmış. Bence sahte Ufo saldırısını en son kullanacaklar. Önce virüs salgını ile nüfusu azaltıp sonra da kalanları Ufo saldırılarıyla korkutup tek devlet, tek yasa ile kontrol altına alacaklar. (İçimdeki; Ece Ergönenç)

Sizlerle en yeni komik uzaylı sözleri ni paylaştık. Siz de yorumlara kendi  en yeni komik uzaylı sözleri nizi ekleyebilirsiniz.

4
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
2
harika
Harika
En Yeni Komik Uzaylı Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!