Düğün Davetiyesine Yazılacak Güzel Sözler

Düğün Davetiyesine Yazılacak Güzel Sözler
Düğün Davetiyesine Yazılacak Güzel Sözler

Düğün Davetiyesine Yazılacak Güzel Sözler ile ilgili yepyeni bir içerik hazırladık. Düğün, nişan ve söz için en yeni güzel anlamlı davetiye sözleri kısa, öz, uzun, komik, instagram, orijinal nelerdir? Düğünlerin vazgeçilmez geleneklerinden biri de davetiye dağıtmaktır. Yeni evli çiftler en mutlu günlerinde sevdiklerini yanlarında görmek için dualı, özlü en yeni güzel anlamlı davetiye sözlerini ararlar. Fakat genelde basit klasik davetiye sözleri ve yazıları ile karşılaşırlar. İşte bu ihtiyacınızı ortadan kaldıracak duyulmamış, cool en yeni güzel anlamlı davetiye sözleri ve dini davetiye sözleri. İşte Düğün Davetiyesine Yazılacak Güzel Sözler 2021.

Düğün Davetiyesine Yazılacak Güzel Sözler

Düğün törenimize gelmeniz bizleri onurlandıracaktır.

Bu özel günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.    

Düğün (Nişan) törenlerinde sizleri de görmekten onur duyarlar.

Mutlu birlikteliğimizin eşiğinde sizlerle evet demekten kıvanç duyarız.

…. İle …. Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Düğün/nişan/kına/söz törenimizde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Aşk mucizeymiş, mucizemize şahit olmak isterseniz sizleri de düğünümüze bekleriz.

Beraberliğe söz vereceğimiz bu çok özel günümüzde sevincimizi bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

Düğün törenlerine mutluluk katmanız dileğiyle, bu özel günde yanımızda olmanızı dileriz.

Amacımız yuva kurmak, hayalimiz mutlu olmak, arzumuz bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmak.

Yaşamımızın hayallerle süslenmiş bu en mutlu gününde bizlere şahitlik etmeniz temennisi ile…

Silinmemek üzere mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

İki canın kavuşma gününde yanlarında olmanızı ve bu mutluluğa ortak olmanızı gönülden diliyoruz.

Sevgi çemberimizi genişleteceğimiz bugün de sizleri de bu çemberin içinde görmekten mutluluk duyarız.

Sevdik seviyoruz, Allah’tan huzur diliyoruz, en mutlu günümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Mutluluk gele dursun, dostlara haber uçsun. Düğünümüz var bizim. Bizi sevenler buyursun.

Evlilik yoluna sizlerle beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmaktan mutluluk duyarlar.

İki sevdalı genç, geleceğe doğru atacakları bu ilk adımda sizleri yanlarında görmek isterler.

Bu sevgi günümüzde, tebessümlerimize ortak olmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.

Düğün Davetiyesine Yazılacak Yazılar

Bağlılıklarını mühürlemek ve sevgilerini bir yuvaya taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.

Hayatı hüzün ve mutluluklarıyla, iyi günde kötü günde paylaşmaya evet derken bize şahit olur musunuz?

Evliliğe adım attığımız bu çok anlamlı günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

… ile …. Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan düğün törenlerinde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.

Yaşam boyu sürmesi için dualarla çıktığımız bu yolda sizleri de duamıza âmin diyenler arasında görmek isteriz.

Aşkımızın bir yıldız gibi parlamasını arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Biz sevdik ve kavuştuk sevdamıza. Darısı bütün gönülden sevenlerin başına. Bizi sevenler buyursun düğün derneğimize.

Hayat boyu aynı sevgi ile sürmesini istediğimiz beraberliğimizin imza gecesinde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline, işte biz de gireceğiz dünya evine, bütün dostlar geledursun düğünümüze.

Mutluluk bir yolcu, evimize buyursun. Dostlara çağrı olsun. Bizim düğünümüz var. Seven canlar buyursun.

Bizi evlendirmeye yetecek o sözü söylerken, yani evet derken heyecanımıza ortak olmanızdan mutluluk duyacağız.

Sevgi ve umutla kurduğumuz düğün derneğimizde siz dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Soruyorlardı herkes bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Bakın sonunda evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri hep birlikte düğünümüze.

Bir ömür sürsün dilediğimiz mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan sonsuz mutluluk duyacağız.

Kuruyan çiçekler yağmuru bekler, karanlık geceler güneşi bekler. Seven söz verince sadıkça bekler. Bu iki genç sizleri düğüne bekler.

Gördü gönlümüz, bağlandı kalplerimiz. Hayatın başında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüzde sizleri de düğünümüze bekleriz.

…… ve …… Geleceğe atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek, mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

Kalpten birbirimizi seviyoruz, aşkımız bir buna inanıyoruz. Bekarlığa veda edip, işte bugün evleniyoruz. Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

Sevdik kalplerimizi, gelin damat edin dedik bizi. Kırmadılar dileğimizi, yapıyorlar düğünümüzü. Bu mutlu günümüzde bekleriz hepinizi.

Düğün ve Nişan Davetiyesi Sözleri Aşk

Sevgi çemberi bir çiçekten deniz gibi. Bu denizde mis kokuyor kalplerimiz. Sizleri de bu denize bekleriz. Düğünümüze teşriflerinizi dileriz.

Biz iki aşık kafaları karışık, bir sağa çarptık, bir sola çarptık. Sonunda dönüp birbirimize sarıldık. Gelin görün halimizi, çok seviyoruz birbirimizi.

Bekarlık günlerini geride bırakıp gözlerindeki sevda ışığının peşinden yürüdükleri bugün de sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Sevgimizin sonsuza kadar sürmesi duası ve niyeti ile ortak yaşama adım attığımız bugün de sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Elveda gençlik güzel günlere, biz çok mutluyuz darısı sizlere, bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere, bizi sevenler gelsin düğünümüze, saadetimizi görmeye.

El ele tutarken saadet yolculuğuna çıkıyoruz.  Veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına. Eğer görmek isterseniz bizi, düğünümüze bekleriz hepinizi.

Bitip giden hayatın içinde kendimize özel yeni bir sayfa açarken nikah merasimimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

İşte sıra geldi biz de evleniyoruz. Hayat denizine açılıyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculukta bizlere el sallayanlar arasında olmanızı istiyoruz.

Sevdik, bağlandık, söz verdik birbirimize. Ant içtik, ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, bildiririz sizlere. Bekleriz tüm dostları düğünümüze.

Biz patikadan gidelim, yol sizin olsun. Biz çeşmeden içelim, su sizin olsun. Her şeyin başı ve sonu sağlı ve huzur olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun.

Sevdik bağlandık sevdalandık birbirimize, karar kıldık ömür boyu beraberliğimize. İşte en mutlu günümüzü müjdeleriz size, bekleriz hepinizi düğünümüze.

Elveda bekarlık, merhaba evlilik. Biz çok mutluyuz darısı sevenlere. Bir yuva kuruyoruz gelecek günlere. Bizi sevenler gelsin derneğimize sevincimizi görmeye.

Gördüğümüz hayal değil, gerçek. Biz bu gerçeği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

Aşk, sadakat ve saygı ile temelini kurduğumuz beraberliğimizi herkese ilan etmeye karar verdik. Düğün törenimizde bizlerle birlikte olmanızdan mutluluk duyarız.

Kader buluşturdu bizi, çok seviyoruz birbirimizi. Dağlar webgundemi.com girse aramıza ayıramaz ikimizi. Bekliyoruz sizleri, unutmayın bizleri. En mutlu günümüze bekliyoruz hepinizi.

davetiye sözleri aşk
davetiye sözleri aşk

Düğün Davetiyesi Sözleri Romantik

Ömrümüzün geri kalanını, hayatımızın en büyük mucizesi ile geçirmek için evet diyeceğimiz anda yanımızda olur musunuz?

Hayatın içinde kendimize aşkla yeni bir sayfa açarken, nikah/düğün/nişan/söz törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bizlere mutluluk verecektir.

Bir aşktır yaşamak. Yaşamın sonsuz güzelliklerini, hissetmek ve paylaşabilmek. Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz.

Niyetimiz evlenip yuva kurmak. Dileğimiz ömür boyu mutlu olmak. Hayalimiz ölene kadar beraber kalmak. İsteğimiz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek.

Adın bir aşk mevsiminin simgesi artık. Sen hayalleri gerçek kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, özlemin, hayatın adısın. Senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte.

Bir dünya seçtik, güneşi hiç batmayacak. Bir sevgi bulduk, fikirlerimizi paylaşacak. Bir aile kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Kalbimiz hep birbirine bağlı kalacak. Düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz tarifsiz olacak.

Duvağımızda beyaz çiçekler, girmesin araya eller. Allah yazmış bizi bize, söylüyoruz işte şimdi size. Güzel geçsin günlerimiz, sevgi dolu kalplerimiz. Ömür boyu beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.

Duvağımda beyaz tüller, girmesin araya eller. Allah bağışladı bizi bize, duyuruyoruz şimdi size. Ömür boyu beraberiz, aşkla dolu kalplerimiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.

Bu sevgi güneşi batmayacak, kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak. Buna yemin ettik hep böyle kalacak. Bir evimizi kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Dualarınızla bekliyoruz sizleri de bu güzel niyetimize.

Mutluluklar paylaşılmalı dedik ve dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmek istedik. İşte tarihler aşağıda yazıyor, başkasına söz vermeyin aman ha, bekliyoruz gözlerimiz yollarda.

İnsan denizler gibi sevmeli, derin ve uçsuz.  Kalbine sığmayan bir aşkla webgundemi.com sevmeli, en coşkun yerinden başlamalı. Biz başladık, siz de bu başlangıçta yanımızda olun isteriz.

Biz yuvamıza gidiyoruz yollar sizin olsun, ailemizde ocağımız daim olsun. Evleniyoruz haberiniz olsun, bizi şahit olan dostlar düğünümüze buyursun.

Düğün Davetiyesine Yazılacak Anlamlı Sözler

Yaşam boyu sürmesini hayal ettiğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde bizler birbirimizin ayağına basmaya çalışırken sizleri de bizi seyredenler arasında görmekten mutluluk duyacağız.

Gönül kimi severse Leyla odur. Biz de gördük ve gönül verdik birbirimize. Söz verdik yaşam boyu beraberliğimize.  Bu sözün altına imzalarımızı atarken yanımızda olmanızı çok isteriz.

İlmek ilmek işlediğimiz mutluluk tablosunda yerinizi almanız bizleri onurlandıracaktır. Hayatımızın en mutlu gecesinde sizler gibi değerleri dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Birbirleri için doğmuş kalplerde sımsıcak bir sevgi. Birlikte yaşlanmaya karar veren iki insan. Yavrularının yuva kurmasından mutluluk duyan iki aile sizleri düğün törenlerinde yanlarında görmekten kıvanç duyar.

Bir samanyolu sonsuzluğunda, en güzel sevgiyi yaşadık. Her fırtınaya birlikte meydan okuduk. Gökyüzünden birer yıldız alıp, ışık yaptık geleceğimize. Hayatımızın en güzel gününü, siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.

Yaşamı güzellikleriyle, olduğu kadar zorlukları ile de yaşama cesaretini birbirimizden aldık. Birbirimize yaslanıp ortak bir geleceğe gözlerimizi açtık. Sizleri de bu geleceğin eşiğinde yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Göz göze, diz dize ve el ele aynı evin çatısı altında yaşanmaya karar verdik. Bunun için kalplerimizi birleştirdik. İki canı birleştirerek aile hayatına merhaba dedik.  Merhabamıza şahitlik etmenizi yürekten dileriz.

Allah’ın emri Sevgili Peygamberimiz ’in sünnetini uygulamak, İslam toplumunun temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için ilk emri yerine getirmiş bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda, görmekten mutluluk duyarız.

İnançla birbirimizi sevip sayarak, aşk alevini canlı ve sıcak tutarak, sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, anlayış ve sabırla, yüzlerimiz sevgiye dönük ve iç içe güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız çok mutlu oluruz.

Birbirimizi sevip sayarak sadakatin ışığını canlı ve sıcak tutarak, samimi bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, anlayış ve sabırla ümit vererek, yüzlerimiz aşka dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimize teşrif ederseniz mutlu oluruz.

Düğün Davetiyesine Yazılacak Dini Sözler

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir sevgi ile bağlandık. Ayrı geçen her bir günümüz için pişmanız. Bu pişmanlığımıza son vereceğimiz bu özel günde sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

İnsanlar çifter çifter yaratılmış derler. Biz de çiftimizi bulduk sonunda. Gelin ve damat olarak adlarımızın yazıldığı bu davetiye ile sizlerden bizi şereflendirmenizi ve düğün/nişan merasimimizi şenlendirmenizi diliyoruz.

Anne babalarımızın kanatları altında büyüyüp kendi yuvalarımızı kuracağımız yaşlara geldik. Teller duvaklar ve dualarla biz de bir aile olmaya karar verdik. Bütün gözyaşlarının mutluluktan akacağı bu özel günümüzde yanımızda olmanız bize güç verecektir.

Birlikte yaşlanmaya doğru gidecek bir hikâyenin kapısını araladığımız bu aşk dolu günde sizleri de sevincimize ortak etmeyi dileriz. Bir ömür boyunca ortak mutluluklara sevineceğimiz, aynı dertlerde birbirimize sırt vereceğimiz bu yolculuğa bizlere şahitlik etmeniz bizi onurlandırır.

Kalplerimizin birlikte atışını nikah cüzdanımızda isimlerimizin yan yana yazışı ile taçlandırmak ve belgelemek için düzenlediğimiz nikah törenimizde sizlerin de bulunmanızı dileriz. El ele ilk dansımızı yaparken sizlerin de bu mutluluğumuza katılmanız bizi müteşekkir kılacaktır.

Hayatın yazını da kışını da sevincini de tasasını da birlikte yaşamak isteyen iki genç olarak sizlerin de bu dileğimize âmin demenizi isteriz. Her gün gülerek geçmeyecek, her gün de ağlayarak geçmeyecek, acısıyla tatlısıyla yaşanacak günlerin hepsine başımızın üstünde yeriniz var diyoruz. Bu güzel niyetlerimizi sizlerle paylaşmak bizi onurlandıracaktır. 

Sayfamızda sizlere en yeni güzel anlamlı davetiye sözleri hazır ettik. Sizlerin de beğendiği güzel davetiye sözleri’ ni yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Mevlana Aşk Şiirleri

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Düğün Davetiyesine Yazılacak Güzel Sözler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!