En Güzel Polis Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

En güzel polis günü mesajları ve sözleri, polis bayramı mesajları, polis bayramı kutlama mesajları, polis bayramı tebrik mesajları, 2020 polis günü mesajları, Polis haftası kutlama mesajları, polis günü kutlama mesajları sizler için bir arada. Kuruluş tarihi 10 Nisan 1845 olan Polis Teşkilatı’nın 2020’de 175. Yılını kutluyoruz. Bugünde en güzel polis bayramı mesajları ile polisleri tebrik etmek haberimizi hazırladık. İşte en güzel polis günü mesajları ve sözleri…

Ülkemizde her yıl Nisan Ayı’nın ilk haftası Polis Haftası olarak kutlanmaktadır. Biz de ülkemiz adına canını ortaya koyup, fedakarca 7/24 çalışan Emniyet Teşkilatı Mensupları İçin En Güzel Polis Günü Mesajları’nı sizler için hazırladık. Polis Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri Hemen Paylaş!

Bakınız; Günlük Motivasyonu Arttıracak Sözler

POLİS GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Türk Polis Teşkilatı’nın şan ve şeref dolu 175. yılı kutlu olsun!

10 nisan Polis Bayramı kutlu olsun. Tüm güvenlik güçlerimize selam olsun.

Huzur ve güvenliğimizin teminatı, Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Can ve mal güvenliğimizin teminatı, kahraman polis teşkilatımızın kuruluşunun 175. yılını kutluyoruz.

Vatandaşların can güvenliği uğruna kendi canlarını vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Polis kanun adamıdır. Ona her zaman saygı göstermeIi ve itaat etmeIidir. (Mustafa KemaI Atatürk)

Ülkenin ve milletin güvenliğini canından öteye koyan fedakar polislerimizin bu özel gününü kutlarım.

Gecesini gündüzüne katarak vatanı için fedakârâne çalışan bütün polislerin Polis Bayramını kutlarım.

Polis Haftası ve Polis Gününde üniformasını gururla taşıyan bütün vatansever Polislerin Bayramını tebrik ederim.

Sivil halkın can güvenliği için kendi canlarını ortaya koymaktan sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutlarım.

Gecesini gündüzüne katarak her an her yerde toplumumuzun huzur ve emniyeti için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Ailesini dahi geride bırakarak vatanı ve milleti için canlarını feda etmekten geri durmayan bütün emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliği için çaba sarf eden Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.

Kutsal meslekler arasında güzide bir yeri olan polisliği bir onur madalyası olarak taşıyan ve ifa eden bütün teşkilat mensuplarının polis haftasını ve Polis Gününü kutlarım.

Herkesin tatil ve izin yaptığı günlerde bile görevinin başında fedakar bir şekilde çalışıp ülkesine hizmeti ve milletinin güvenliğini düşünen polis teşkilatı mensuplarının Polis Gününü kutlarım.

Polis Sevgiliye Sözler, Polislere Motivasyon Sözleri, Polislere Destek Sözleri ve Mesajları, Polis Abiye, Ablaya, Teyzeye, Amcaya, Babaya, Anneye En Güzel Polis Mesajlar ve Sözler, sayfamız içeriğinde mevcuttur. Siz de polisler ile ilgili güzel sözler paylaşmak isterseniz yazı sonunda bulunan yorum bölümünden sözler ve mesajlar paylaşabilirsiniz. 

 

Polis Günü Sözleri

En Güzel Polis Günü Sözleri

POLİS BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI

İyi bir polis disiplinli, hukuka uyan, gücünü suçluyu tespit ve yakalamaya harcayan, halka güven veren bir görev insanıdır. Varlığı ile devletin emniyetini sağlayan bütün polislerin Polis günü kutlu olsun.

Ülkenin en güneyinden en kuzeyine, en doğusundan en batısına kadar dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve emniyeti için hiçbir fedakarlıktan sakınmayan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası’nı en içten dileklerimle kutlarım.

Can siperane çalışan bütün emniyet mensuplarımızı takdirle, saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum, vatanı ve milleti için canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, onların gururlu ailelerine ve halen görev başında bulunan polislerimize Polis haftası vesilesiyle minnet ve saygılarımı sunuyorum.

10 Nisan, Polis Günü, milletin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir saygı günüdür. Türk Polisi, her zorlu görevde gösterdiği olağanüstü çaba ve başarılar ile yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Bu vesile ile bütün teşkilat mensuplarına sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Mesai saati nedir bilmeden, bayram seyran nedir bilmeden çalışır polis. Vatanın güvenliğini her şeyin önüne koyarak çalışır polis. Fedakar polis teşkilatı mensupları her zaman bu milletin bağrında özel bir yere sahip olmuştur. Bu kutsal vazifeye ellerine kınalar yakılarak gönderilen polislerimiz, mesleğe başlarken ettikleri yemin eder. Milletin güvenliğini kendi namusları olarak koruyacaklarına söz verir ve bütün dünyaya bu mesleğin en iyi şekilde nasıl ifa edileceğini gösterir. Her zaman gurur ve güven kaynağımız olan polis teşkilatı mensuplarımızın 10 nisan Polis gününü kutlarım.

!Siz de sayfamızda “En Güzel Polis Günü Mesajları paylaşmak isterseniz aşağıda bulunan yorum bölümünden En Güzel Polis Günü Mesajları’ ekleyebilirsiniz. 

Şunlar da Hoşuna Gidebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.