En Güzel Polis Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

En Güzel Anlamlı Polis Günü Mesajları
En Güzel Anlamlı Polis Günü Mesajları 2023

En güzel polis günü mesajları ve sözleri, polis bayramı mesajları, polis bayramı kutlama mesajları, polis bayramı tebrik mesajları, 2023 polis günü mesajları, Polis haftası kutlama mesajları, polis günü kutlama mesajları sizler için bir arada. Kuruluş tarihi 10 Nisan 1845 olan Polis Teşkilatı’nın 2023’de 176. Yılını kutluyoruz. Bugünde en güzel polis bayramı mesajları ile polisleri tebrik etmek haberimizi hazırladık. İşte en güzel polis günü mesajları ve sözleri. 10 Nisan Polis Günü Kutlu Olsun!

Ülkemizde her yıl Nisan Ayı’nın ilk haftası Polis Haftası olarak kutlanmaktadır. Biz de ülkemiz adına canını ortaya koyup, fedakarca 7/24 çalışan Emniyet Teşkilatı Mensupları İçin En Güzel Polis Günü Mesajları’nı sizler için hazırladık. Polis Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri Hemen Paylaş!

POLİS GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Polisler bizim canımızdır.

Bir doğarız bin ölürüz. Polis Günü Kutlu Olsun!

Polislerimizin 10 Nisan Polis Gününü Yürekten Kutluyorum.

Türk Polis Teşkilatı’nın şan ve şeref dolu 176. yılı kutlu olsun!

Polis milleti koruyan en önemli kamu gücüdür. Polis Günü Kutlu Olsun!

10 nisan Polis Bayramı kutlu olsun. Tüm güvenlik güçlerimize selam olsun.

Huzur ve güvenliğimizin teminatı, Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Can ve mal güvenliğimizin teminatı, kahraman polis teşkilatımızın kuruluşunun 176. yılını kutluyoruz.

Vatandaşların can güvenliği uğruna kendi canlarını vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Polis kanun adamıdır. Ona her zaman saygı göstermeli ve itaat etmelidir. (Mustafa KemaI Atatürk)

Ülkenin ve milletin güvenliğini canından öteye koyan fedakar polislerimizin bu özel gününü kutlarım.

sevgiliye polis günü sözleri
resimli polis günü mesajları ve sözleri 2023

Gecesini gündüzüne katarak vatanı için fedakârâne çalışan bütün polislerin Polis Bayramını kutlarım.

Polis Haftası ve Polis Gününde üniformasını gururla taşıyan bütün vatansever Polislerin Bayramını tebrik ederim.

Sivil halkın can güvenliği için kendi canlarını ortaya koymaktan sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutlarım.

Gecesini gündüzüne katarak her an her yerde toplumumuzun huzur ve emniyeti için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Ailesini dahi geride bırakarak vatanı ve milleti için canlarını feda etmekten geri durmayan bütün emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliği için çaba sarf eden Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.

Kutsal meslekler arasında güzide bir yeri olan polisliği bir onur madalyası olarak taşıyan ve ifa eden bütün teşkilat mensuplarının polis haftasını ve Polis Gününü kutlarım.

Herkesin tatil ve izin yaptığı günlerde bile görevinin başında fedakar bir şekilde çalışıp ülkesine hizmeti ve milletinin güvenliğini düşünen polis teşkilatı mensuplarının Polis Gününü kutlarım.

Vatanımızın daimi savunucuları arasında yer alan Polis Teşkilatımızın Polis Bayramı Günü’ nü kutlar. İman ve vatan sevgisiyle görevlerini ifa eden tüm polislerimize görevlerinde başarılar dilerim.

Polis Sevgiliye Sözler, Polislere Motivasyon Sözleri, Polislere Destek Sözleri ve Mesajları, Polis Abiye, Ablaya, Teyzeye, Amcaya, Babaya, Anneye En Güzel Polis Mesajlar ve Sözler, Polis Günü Tebrikleri sayfamız içeriğinde mevcuttur. Siz de polisler ile ilgili güzel sözler paylaşmak isterseniz yazı sonunda bulunan yorum bölümünden Polisler ile ilgili en güzel, anlamlı, kısa sözler ve mesajlar paylaşabilirsiniz. 

 

polis günü kutlama mesajları
en güzel polis günü kutlama mesajları

POLİS BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI 2023

Polis Günü Kutlu Olsun!

Kara kışta, yağmurda, depremde, afette, her yerde her zaman polis polis polis…

Polislerimize ve askerlerimize çok şey borçluyuz. Evlerimizde rahat oturarak çayımızı yudumlayabiliyorsak bunun en büyük payı vatanımızı koruyan asker ve polisimiz sayesindedir. İyi ki varsınız yiğitler.

Canını dişe takarak vazifelerini olağanüstü şartlarda yerine getiren polis teşkilatımız; ülkemiz ve milletimiz için çok önemli bir kurumdur. Polis Günü Kutlu Olsun.

Mesleklerini icra ederken terör örgütü veya başka olaylar sonucunda şehit düşen polislerimize Allah´tan Rahmet diliyor, görevleri başındaki tüm polislerimize selam ve saygılarımla birlikte başarı dileklerimi iletiyorum.

Polislerimizin moral motivasyon kaynağı bizleriz. Bu yüzden sosyal medya hesaplarınızdan polislerimize destek sözleri ve mesajları paylaşarak polisimizin yanında olduğumuzu gösterelim. Polis Günü Kutlu Olsun…

172 yıllık köklü bir mazi ve teşkilat yapısına sahip Türk Polisi asayişin, huzurun, güvenliğin, hak ve özgürlüklerin korunması için fedakarca faaliyet gösteren gözde bir teşkilattır. Polis Günü Mesajları Kutlu Olsun.

Her türlü suçla mücadele ederek tehlike altında polislik mesleğini icra eden tüm Emniyet Mensubu kardeşlerimin bu özel gününü kutlar. Vazifeleri başında vatanı  için şehit düşen polislerimize Allahtan Rahmet Dilerim.

Bayrak için, Devlet İçin, Vatan için, Milletimiz için canlarını seve seve vermeye hazır olan tüm Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftasını en içten dileklerimle kutlayarak; bu ulvi görevi yerine getirirken şehit olan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum

İyi bir polis disiplinli, hukuka uyan, gücünü suçluyu tespit ve yakalamaya harcayan, halka güven veren bir görev insanıdır. Varlığı ile devletin emniyetini sağlayan bütün polislerin Polis günü kutlu olsun.

Ülkenin en güneyinden en kuzeyine, en doğusundan en batısına kadar dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve emniyeti için hiçbir fedakarlıktan sakınmayan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası’nı en içten dileklerimle kutlarım.

Can siperane çalışan bütün emniyet mensuplarımızı takdirle, saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum, vatanı ve milleti için canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, onların gururlu ailelerine ve halen görev başında bulunan polislerimize Polis haftası vesilesiyle minnet ve saygılarımı sunuyorum.

10 Nisan, Polis Günü, milletin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir saygı günüdür. Türk Polisi, her zorlu görevde gösterdiği olağanüstü çaba ve başarılar ile yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Bu vesile ile bütün teşkilat mensuplarına sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Gücünü kanunlardan ve halktan alan Türk Polisimiz görevini fedakarca yapmış, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Sahip olduğu 171 yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısını da ekleyerek, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan Emniyet Teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında da, üst sıralarda yer almaktadır.

Mesai saati nedir bilmeden, bayram seyran nedir bilmeden çalışır polis. Vatanın güvenliğini her şeyin önüne koyarak çalışır polis. Fedakar polis teşkilatı mensupları her zaman bu milletin bağrında özel bir yere sahip olmuştur. Bu kutsal vazifeye ellerine kınalar yakılarak gönderilen polislerimiz, mesleğe başlarken ettikleri yemin eder. Milletin güvenliğini kendi namusları olarak koruyacaklarına söz verir ve bütün dünyaya bu mesleğin en iyi şekilde nasıl ifa edileceğini gösterir. Her zaman gurur ve güven kaynağımız olan polis teşkilatı mensuplarımızın 10 nisan Polis gününü kutlarım.

POLİS MARŞI SÖZLERİ

Yurtta sulh cihanda sulh amacımız her işte

Türk, öğün, çalış, güven, bekleyenin var işte

Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz

Biz kanunun rejimin timsali polisleriz

 

Halkın hizmetindedir bizim bütün varlığımız

Doğrulukla incelik ayrılmaz şiarımız

Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz

Biz kanunun rejimin timsali polisleriz.

 

Baş başa yaşar bizde, mesuliyet ve şeref

Emri yapmak; vatana hizmet etmek tek hedef

Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz

Biz kanunun rejimin timsali polisleriz.

Siz de sayfamızda En Güzel Polis Günü Mesajları ve Sözleri 2023 paylaşmak isterseniz aşağıda bulunan yorum bölümünden En Güzel Polis Günü Mesajları ‘nı ekleyebilirsiniz. 

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
4
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
En Güzel Polis Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!