Kısa Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

Sevdiklerinizle bayram sevincini paylaşmak için güzel sözler mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Sizler için özenle hazırlanmış Kısa Kurban Bayramı Mesajları ve sözleri 2021. İyi Bayramlar...

en güzel anlamlı kurban bayramı mesajları
En Güzel Anlamlı Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda sizler için Kısa Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri, En Güzel Anlamlı Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Tebrik Mesajları, Kısa Kurban Bayramı Mesajları, Uzun Kurban Bayramı Mesajları, Resmi Kurban Bayramı Mesajları ve Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları hazırladık.

Tüm Anadolu da Kurban Bayramı coşkulu bir şekilde kutlanıyor. Vatandaşlar sevdiklerine bayram mesajı göndermek için en güzel bayram mesajlarını aratıyor. Sizler için özenle hazırladığımız en güzel anlamlı bayram mesajlarını sayfamızda bulabilir, Kısa Kurban Bayramı Mesajları’ nı eşinizle, dostunuzla ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz…Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kısa Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

Bayramınızın güzel ve mutlu geçmesi dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramınızı kutlar, daha nice bayramlara erişmenizi yüce Allah’tan niyaz ederim.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder. Sağlık, sıhhat ve afiyetler dilerim…Bayramınız mübarek olsun…

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, aileniz ile birlikte daha nice bayramlara erişmenizi yüce Allah’tan niyaz ederim.

Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz mutlu ve umut dolu güzel bir bayram olması dileğiyle. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

En içten dileklerimle bayramınızı kutlar, başarı, sağlık ve esenlikler dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Her bayram hatırlanmak ve hatırlatmak dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlar, sağlıklı ve bereketli günler dilerim.

Bayram ola, bayram ola, bayram bu bayram ola. İçiniz huzur dola, akıbetiniz hayrola… Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınızı tebrik eder, İslam alemine huzur, evlerinize mutluluk ve işyerlerinize bereket getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

Bayramlar umuttur, berekettir, özlemdir. Dualarınızın kabul olması ve sevdiklerinizin hep yanınızda olması temennisiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayram bir araya gelemesek de gönüllerimiz bir, dualarımız karşılıklı, inşallah gelecek hep birlikte güzel bir bayram geçirme temennisiyle bayramınız mübarek olsun…

Kurban Bayramı teslimiyetin bir sembolüdür. Rabbim bizleri Hz. İsmail’in teslimiyetinden nasiplenenlerden eylesin Kurban Bayramınız mübarek olsun. Âmin

Dargınların barıştığı, gönüllerin alındığı, en koyu sohbetlerin ve en kalabalık sofraların toplandığı zamandır bayram. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Allah-û Teâlâ bu bayram vesilesiyle işinizi gücünüzü rast getirsin, evinize ve iş yerlerinize bereket, ailenize huzur, evlatlarınıza güzel bir gelecek nasip etsin. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramın en güzeli birlikte olunduğu zamanlardır. Uzak yolları yakınlaştıran, samimi ve içten muhabbetlerin kurulmasına vesile olan Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum.

En Güzel Anlamlı Kurban Bayramı Sözleri

İdrak ettiğimiz Kurban Bayramının tüm Müslüman alemine hayırlar getirmesi dileğiyle.

Kalpler ancak Allah’ı anmakla mutmain olur. Dua ve selam ile bayramınızı tebrik ederim.

Sağlık, barış, saadet, kardeşlik ve huzur dolu bir dünya ümidiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayram her şeyden çok sizlere sağlık ve sıhhat diliyorum. Bütün salgın hastalıkların hastalarının şifa bulması dileğiyle. Bayramınızı tebrik ederim.

Bayram hasretlikleri bitiren, kavuşmanın en güzel bir örneğidir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı’nın vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini temenni eder, bayramınızı kutlarım.

Mübarek Kurban Bayramı’nızı can-ı gönülden tebrik eder, sevgi ve hürmetlerimi iletirim. Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder. Sağlık ve sıhhatle nice bayramlara erişmenizi Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Bayramlar güzel anılar biriktirmek için vardır. En güzel bayramlarda en güzel anılar biriktirmeniz dileğiyle Bayramınız Mübarek olsun…

Bayramları bayram yapan birlik ve beraberliğin pekiştirilmesidir. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle hayırlı bayramlar.

Allah’ım bizi bu bayrama eriştirdiğin gibi daha nice bayramlara erişmeyi nasip eyle. Bizlere huzur ve saadet ihsan et. Rahmetini bizden esirgeme Allah’ım. Hayırlı bayramlar.

Mağfiret kapılarının açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı’nın tüm dertlere deva olması dileğiyle bayramınızı kutlarım.

Milli birlik ve beraberliğin daim, sevgi ve hoşgörünün hâkim olduğu bir bayram olması dileğiyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin buluştuğu, belki durgun, biraz yorgun, yine de mutlu bir bayram geçirmeniz temennisiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Varlığı sonsuz olan, merhamet sahibi, bağışlayıcı Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına ulaşmasına vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Allah’ım bizleri Kurban Bayramı’na ulaştırdığın için sana binlerce kez şükürler olsun. El açıp yaptığımız duaları kabul eyle. Mağfiretini ve rahmetini bizlerden esirgeme. Âmin. Bayramınız mübarek olsun.

resmi kurban bayramı mesajları
resmi kurban bayramı mesajları ve sözleri

Resimli Kurban Bayramı Mesajları

Yüce milletimizin, yurt dışında yaşayan milli varlığımızın, gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimizin ve âlem-i İslâm’ın Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Bayramınız mübarek olsun.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en samimi şekilde hissedeceğimiz mübarek bayramınızı tebrik eder, sağlık, esenlik ve mutluluklar dileyerek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularla kutlarım.

Bayramlar kalpleri kazanma seferberliğidir. Kurban Bayramı huzurun, birlik ve beraberliğin, esenliğin ve teslimiyetin bayramıdır. Bu mübarek bayramda değerlerimize sımsıkı sarılmalı, yetimlere, kimsesizlere el uzatmalı, çaresizlere çare olmalıyız. Büyüklerimizi ziyaret ederek, küçüklerimizi sevindirmeliyiz. Neşeden yoksun mahzun yüreklere ve muhtaçların hanelerine sevinç vesilesi olmalıyız. Bu vesileyle Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.

Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, aziz şehitlerimizi rahmetle anar, kahraman gazilerimize ve emeklilerimize şükranlarımızı sunar, devletimizin bağımsız ve bölünmez bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını, sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diler, saygılar sunarım. Kurban Bayramı’nı mübarek olsun.

Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakârlığın simgesi olan Kurban Bayramınızı tebrik eder, tüm İslam aleminin ve vatandaşlarımızın bayramını kutlarım.

kısa kurban bayramı mesajları
kısa kurban bayramı mesajları

Değişik Kurban Bayramı Mesajları

Bayramınızı en kalbi duygularımla kutlar, aileniz ile birlikte nice bayramlara erişmenizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

Özlemlerin kavuşmaya dönüştüğü bayramlarda güzel muhabbetler ve hatıralar ortaya çıkar. En güzel hatıraları yaşamanız dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun.

Yardımlaşmanın ve dayanışmanın, sulhun ve kardeşliğin, sevincin ve huzurun timsali olan Kurban Bayramınızı tebrik ederim.

Kurban Bayramının gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk, ülkemize aydınlık getirmesi dileğiyle bayramınızı kutluyorum.

Ayasofya-i Kebir Cami-inin açıldığı 2020 yılının Kurban Bayramının, vatanımıza milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi temennisiyle. Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı’nın Filistin’den Suriye’ye, Güney Asya’dan Türkistan’a kadar dünyanın pek çok yerinde zulüm altında inleyen tüm mazlumların kurtuluşu olmasına vesile olması dileğiyle bayramınızı kutlarım.

İslam aleminin, ülkemizin ve milletimizin Kurban Bayramı’nı tebrik eder, en sıkıntılı günlerinin bayramlar gibi güzel olmasını dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Kurban Bayramınız hayırlı olsun…

Bayramlar çok özel günlerdir. Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Sosyal dayanışmanın zirveye çıktığı Kurban Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramının Müslüman alemine huzur ve bereket getirmesi temennisiyle bayramınızı kutlarım.

Ülkemizin birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmaya çok daha fazla ihtiyaç duyduğu böyle bir dönemde barışın ve huzurun daim olması dileğiyle bayramınızı tebrik ederim.

Kâinatı yaratan alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Kurban Bayramı’nın bolluk, bereket ve tüm insanlık için hayırlar getirmesi dileğiyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar; hayır kapılarının sonuna kadar açık olduğu, kaza ve belaların bertaraf olduğu, dargınlıkların unutulduğu, örf ve adetlerin uygulandığı günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı, Allah için bireyin her şeyini feda edebilecek olmasını, Allah’a teslimiyeti ve ona karşı şükür içinde olmayı ve ona yaklaşmayı ifade etmektir. Bu vesile ile bayramınızı tebrik eder, hayırlar getirmesini temenni ederim.

kısa kurban bayramı mesajları
kısa kurban bayramı mesajları

Kurban Bayramı Mesajı İslami

Kur’an’ı Kerim’in Hacc suresinde ‘Onların etleri ve kanları asla Allah’a ulaşmaz. Allah’a ulaşacak olan ancak, sizin O’nun için yaptığınız, gösterişten uzak amel ve ibadettir’ ayetine mazhar olmak ümidiyle bayramınızı kutlarım.

Bayramlar, herkesin birbirini sevgi ile kucaklayarak; iyiliklere, güzelliklere, hayırlara yaklaşmak için bir fırsat olarak görülmelidir. Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi değerlerimizden biri olan Kurban Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Bayramınız mübarek olsun.

Binlerce yıldan beri birlik, dirlik ve kardeşlik duyguları içinde geçirdiğimiz; insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, kaynaşma ve yekpare olmanın sembolü olan Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutlar, daha nice bayramlara sağlıklı bir şekilde erişmenizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

 değişik kurban bayramı mesajları
değişik kurban bayramı mesajları

Sevgiliye Bayram Mesajı Etkileyici

Cancağızım Kurban Bayramın mübarek olsun. Seni seviyorum. Senle nice bayramlara…

Bayram sevinciyle bir hayat boyu güzel günler yaşamamız dileğiyle. Bayramımız kutlu olsun.

En derinden aldığım nefesim, yârim, cananım, meleğim bayramımız kutlu olsun. Seni çok çok çok seviyorum.

Aşkım benim seninle her geçen günüm bayram. Güzel günler hep bizimle olsun. Bayramın kutlu olsun.

Canım sevgilim, bayramını en kalbi duygularımla kutlar. Bir sonraki bayramı da seninle beraber geçirmeyi ümit ederim.

Gönlüne düştüğüm güzel insan, canım, her şeyim. Bayramımız kutlu olsun. İnşallah en kıza zamanda birbirimize kavuşur, bir sonraki bayram sevincini aile olarak kutlarız.

Bir bayram gülüşü, bir sabah rüzgârı, bir tatlı muhabbet sarsın her yanını. Umutla yoğrulan sevgi düşsün üstemize. Kalbimiz en derinden bağlansın birbirine. Bayramın kutlu olsun canım.

Vedalar sonunda kavuşmayı nasip etsin yüce Mevla’m bizlere. Bu bayram kavuşmamıza vesile olsun. Bayramın mübarek olsun sevgilim.

Gülüşün baldan tatlı, bakışın işveli nazlı, canım benim bayramın kutlu olsun. Bütün bayramlarını benimle geçirmen dileğiyle.

nostaljik bayram mesajları
nostaljik bayram mesajları

Sevgiliye Kurban Bayramı Sözleri Aşk

Canımdan öte sevgilim, ailenin ve senin bayramını kutluyorum. Bu bayram bizler için çok güzel bir başlangıç olsun inşallah. Selam ve dua ile.

Her daim gönlün huzurla dolsun, sevgi gönlünden hiç eksik olmasın. Her günün bayram sevinci, her anın mutlulukla dolsun. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

Bitanem senin gülüşün benim için en güzel bayram hediyesi, sen gül benim her günüm bayram olur. Seni çok seviyorum. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Hasret yağmurlarıyla ıslandığım, yapayalnız yerlerde varlığınla avunduğum, sensiz geçen gecelerde hayalinle sabahladığım sevgili bundan sonra sensiz bayramım geçmesin inşallah. Bayramın mübarek olsun. Seni çok seviyorum balım…

Sevgilim, bayramda küslük olmaz, biliyorum çok defalar kalbini kırdım. Ama sen her seferinde beni affettin, bu defa da bayramın hatırına barışalım ve bir daha hiç küsmeyelim. Sen benim en kıymetlimsin. İyi bayramlar.

Gülyüzlüm, senin iyi niyetin, şefkatli bakışın, tatlı sözlerin benim en büyük mutluluk kaynağım. Dilerim ki o güzel yüzün sadece bayramlarda değil her gün gülsün. Bunun için bir ömür elimden gelen her şeyi yapacağıma söz veriyorum. Sen yeter ki yanımda ol. İyi Bayramlar.

Sizler için En Güzel Anlamlı Kurban Bayramı Mesajları hazırladık. Siz de sayfamıza bayram mesajı eklemek isterseniz aşağı kısımda bulunan yorum bölümünden mesajlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bayramınız mübarek olsun…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Kısa Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!