En Güzel Hayırlı Ramazanlar Mesajları 2021

Sayfamızda Hayırlı Ramazanlar Sözleri ve Mesajları, Ramazan Karşılama Mesajları, Hoşgeldin Ramazan Sözleri Yer Almaktadır. Ramazan Ayı Mübarek Olsun Resimli Sözleri Hemen Paylaş!

en-guzel-hayirli-ramazanlar-mesajlari

En güzel Hayırlı Ramazanlar mesajları, hayırlı Ramazanlar sözleri, Ramazan ayı tebrik mesajları, hayırlı Ramazanlar resimli mesajları, dualı Ramazan karşılama mesajları, Hayırlı Ramazanlar kutlama mesajları, Ramazan ile ilgili Hadisler, Ramazan ile İlgili Ayetler ve Hoşgeldin ramazan sözleri sizler için bir araya getirildi. Şimdiden herkesin Ramazanını kutlar, hayırlı ve bereketli bir ay geçirmenizi dileriz. İşte en güzel hayırlı Ramazanlar mesajları;

en güzel hayırlı ramazanlar mesajları
en güzel hayırlı ramazanlar mesajları

Hayırlı Ramazanlar Resimli Mesajları

Gökten yağan yağmur gibi bereketli Ramazanlar dilerim.

Bu mübarek Ramazan ayında duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun.

Allah’u Teala Ramazan’ın bereketi ve nuru ile iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin…

Bu Ramazan ayı kalbine teselli, ruhuna ilaç olsun, duaların kabul, Ramazan Ayın Mübarek olsun.

Bereketiyle yağmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri donatan Ramazan ayımız Mübarek olsun…

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup taşması duamdır.

Bu mübarek ayı huzurlu, mutlu, sıcak ve sakin bir şekilde geçirmeniz dileği ile Ramazan Ayınız Mübarek Olsun.

Gözlerimiz umut, kalbimiz iman dolu, avuçlarımız dua dolu olsun, Ramazan Ayımız hepimize Mübarek Olsun..

Mübarek Ramazan ayına has rahmet, bereket ve mâğrifet ile hemhal olman dduasıyla, Hayırlı ramazanlar dilerim.

Bütün kalpler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve Ramazanınız mübarek olsun.

Oruçla ruhlarımız huzur bulsun, sofralarımız anlam dolsun, Ramazan Ayımız Mübarek Olsun. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Ramazan ayının vesile olduğu bereketin iftar sofralarınıza tat ve huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Mübarek Ramazan, kalbini O’nun yoluna koymaya, ellerini daim O’nun dergahına açmaya vesile olsun… Hayırlı Ramazanlar olsun.

Kardeşliğin en güzel hali birbirine dua etmektir. Kardeşler dualarınız kardeşleriniz için olsun. Mübarek Ramazan ayınız hayırlı olsun…

İftarda bir tas sıcak çorba koyulsun tabaklara, samimi sohbet başlasın sıcak yuvalarda. Bu mübarek Ramazan hepimize iyilik getirsin.

Bu mübarek Ramazan ayı hepimizin üzerinde bir bereket yüklü bulut olsun, bereketi üzerimizde dursun, Ramazan Ayınız Hayırlı Olsun.

Mübarek Ramazan ayının bereketi hanenize, onun engin hoşgörüsü gönüllerinize, sabrı ruhunuza dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…

İyilik, güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan geçirmenizi Yüce Allah’tan niyaz ederim.

dualı hayırlı ramazanlar mesajları
dualı hayırlı ramazanlar mesajları

Hayırlı Ramazanlar Sözleri

Nurlar inen bu Ramazan Ayının bereketi sofralarınıza, huzuru kalbinize, imanı dualarınıza yansısın RAMAZAN ayınız mübarek olsun.

Ramazan’ın başı rahmetmiş, ortası merhamet ve sonu ise cehennemden azadmış. Mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Dile dökülen sevgi dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması niyetiyle Ramazan’ın Mübarek Olsun.

Ramazan ayı girdiği zaman Cennet kapıları açılır, cehennem kapıları kilitlenir, şeytanlar zincire vurulur. (Hadis-i Şerif) Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Merhametler merhametlisi Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek Ramazan ayını tebrik ederim.

Her kim Allahu Teâlâ yolunda bir gün oruç tutsa, Allah onunla ateş arasına, genişliği sema ile arz arasını tutan bir hendek kılar. Hayırlı Ramazanlar…

Başlangıçlar sonucların tecelli yeridir… Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulmasını dilerim. Selam ve Dua ile Hayırlı Ramazanlar.

Güzel ve iman dolu Ramazan ayında gözlerinizde ışık, sofralarınızda iftar bereketi, evinizde mutluluk eksik olmasın. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

“Ahh özlemim O’na ki; O beni görür ama ben O’nu göremem” arzusu ile O’na yaklaştıran Mübarek Ramazan ayınız hayırlara vesile olsun…

Şu Mübarek Ramazan ayı kalbine önce bulut olsun yağmak için, yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için. Selam ve dua ile hayırlı Ramazanlar dilerim.

Rahmetin bütün dünyayı sardığı bu Ramazan ayında saadetiniz kaim olsun. Gönlümüze esen seher yeli gibi gelen Mübarek Ramazan Ayınız hayırlı olsun.

Bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi gibi düşünerek yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, Hayırlı Ramazanlar olsun inşallah.

Ramazan ayında bütün müminlerin dualarını, oruçlarını ALLAH (c.c) kabul etsin. ALLAH (c.c) bizi bütün kötülüklerden ıslah etsin. Ramazanımız Mübarek olsun.

Ramazan Ayı Tebrik Mesajları

Rahmet, mâğfiret ve bereket ayı Ramazan hayırlı olsun. Allah nefsimizi terbiye ettiğimiz ibadetle dolu oruçlar tutmayı nasip etsin. Hayırlı Ramazanlar olsun.

Allah bizleri Ramazanın yüzü suyu hürmetine affetsin, cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin… Rıdvan-ı Ekberine ulaştırsın. Ramazan ayınız mübarek olsun…

Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan… On bir ayın sulatını Ramazan’da gönülleriniz huzur dolsun, sofranız bereketli olsun, Ramazan ayımız hayırlara vesile olsun.

Bütün iyi niyetleri kuşanarak ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, hayatından huzur ve neşe hiçbir zaman eksik olmasın! Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…

Bizi Ramazan’a kavuşturan Rabbim’e Hamd ve Senalar olsun, Rabbim bu Mübarek günlerde günahlarımızı af dualarımızı kabul etsin. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların daim olduğu, mutlu, umutlu ve sevgi dolu, bu mübarek Ramazan ayının sizlere hayırlar getirmesini dilerim.

Bu affedilme ayında tövbe kuşu kalbe konsun, af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün melekler sizinle, dualarınız kabul Ramazan ayınız mübarek olsun…

Bu Ramazan’da güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı Ramazanlar dilerim.

Gönlü aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Ramazan-ı Şerifin hayırlı olsun…

Şükürler olsun ki bir kere daha rahmet ve bereket ayına ulaştık. Rabbim nefsimizi terbiye ettiğimiz, feyz dolu oruçlar tutmayı hepimize nasip etsin. Hayırlı Ramazanlar olsun.

En güzel bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve sonsuz sevgilerin gönlünde filizleneceği bir Ramazan Ayı geçirmeni dilerim.

Samimiyetle oruç tutan müminin susması tesbih, uykusu ibadet, duası müstecap ve amelinin sevabı da çoktur. Hoşgeldin ayların en güzeli ve en hayırlısı Ey Şehr-i Ramazan…

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hu lara karışsın aminler, mübarek aydır gelen, gelin ey Fatihalar, Yasinler… diyor şair. Ne de güzel söylüyor. Mübarek Ramazan ayınız hayırlara vesile osun…

Allah bütün müminlerin dostça kardeşçe, bereketi hem sofralarında hem de kalplerinde hissedecekleri hayırlı ve mutlu bir Ramazan Ayı geçirmesini nasip etsin. Hayırlı Ramazanlar.

en güzel hayırlı ramazanlar mesajları
en güzel hayırlı ramazanlar sözleri

Hayırlı Ramazanlar Kutlama Mesajları

“Ey iman edenler! Samimi bir tevbe ile Allah’a dönün.” (Tahrim/8) Tevbelerin geri çevrilmediği rahmet ve mağfiret yüklü Ramazan ayınızı tebrik ederim ve hayırlara vesile olmasını dilerim…

Elleriniz dualarla açık, kalbiniz sevgi dolu olsun, gözlerinizde tövbeyle akıtılan iki damla yaş olsun, sağanak sağanak yağan rahmet dergâhından bir damla da size nasip olsun. Ramazanınız mübarek olsun.

Yüce Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, bu ay edeceğiniz tüm dualarınız kabul olsun. Hayırlı Ramazanlar…

Bu mübarek Ramazan ayı, kalbini O’nun yoluna koymaya, ellerini O’nun dergahına açmaya… Ruhunu ibadetle doyurmaya ve kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun… Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Beyaz yağan bir karın, ne yaşanmışsa yaşansın, geçmişin tüm hatalarını örttüğü gibi Ramazan ayının da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek, umut dolu yeni bir başlangıca vesile olmasını dilerim…

Bu mübarek ayda İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz mübarek olsun…

Dünya yüzünde binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca Ay var, ama bu ay bambaşka, Ramazan ayının gelişi sizlere ve sevdiklerinize mutluluklar getirsin inşallah.

Güneş batar usul usul, kararır gece… Yeniden doğar her şey… Her şey bitti, dediğin bir anda Mübarek Ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması dileğiyle Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Allah’ım, kalp katılığından, gafletten, zilletten, tembellikten, küfürden, nankörlükten, riyadan, sadece Sana sığınırız. Sen bizleri koru. Güç yetiremeyeceğimiz bela, fitne ve musibetlerle bizi imtihan eyleme. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Bu Mübarek Ramazan ayında; sana vücudunun sıhhat ve selameti olan az yemeğe. Ruhunun sıhhat ve selameti olan günahsız olmaya. Dininin sıhhat ve selameti olan Peygamber Efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya sebep olsun.

Dualı Ramazan Karşılama Mesajları

Varlığı ve kudreti ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah, kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek Ramazan ayında dualarda buluşmak ümidiyle… Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Vakt-i Şerif hayrola, şerler def ola, Allah-ü Azümüşşan kulub-ü aşıkanı münevver kıla, tövbelerimiz kabul, ibadet beraatlarımız makbul ola. Dem-i Hz. Mevlana Sırr-ı Şems-i Tebriz-i, Kerem-i İmam Ali, Ya Muhammed Mustafa Nebiyyül ümmi Huu ola. Ramazan-ı Şerifleriniz mübarek ola…

Mübarek ayımızda Allah’ın izniyle ve yardımıyla nefsimizi oruçla keselim, şeytanı dualarımızla yenelim, yerimizi imanımızla belirleyelim… Rabbim her nefeste senden af diliyorum ve Sana sığınıyorum, Senin Rahmetine sığınıyorum. Sen affedicisin affetmeyi seversin bizleri de affeyle. Ramazan ayınız hayırlı olsun…

Ey Rabbimiz; bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibadet usullerimizi göster, tövbemizi kabul et. Zira tövbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sensin. (Bakara, 128) Mübarek Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

Sahurda açılan eller hürmetine, rükûda bükülen beller hürmetine, kabul et yakarışlarımızı. Secdeye kapanmış başlar hürmetine, gözlerden akan yaşlar hürmetine, sevginle doldur sana yönelmiş kalplerimizi. Ve sen affedicisin affı seversin affeyle Yarabbi cümlemizi… Ramazan ayınız mübarek olsun…

Oruçla kurulan sofralarınızda bol ve bereketli iftarlar dilerim, Ramazan Ayınız mübarek olsun. İnsansın ya, acizsin ve mahcupsun; bir kapıya bir kere gidersin, ikincisinde utanırsın ama bir kapı var ki her gün gidersin, gitmelere doyamazsın. Çünkü bilirsin ki seni kapısından kovmayacak bir tek Allah vardır. Her gün içini dökersin bir Allah sıkılmaz senden, bir Rahman affeder seni, bir Rahim yüzüne vurmaz ayıplarını. Seni senden daha iyi bilendir. Rabbim bu mübarek Ramazan ayı vesilesiyle ayıplarımızı örtsün, günahlarımızı affetsin. Hayırlı Ramazanlar olsun.

En güzel hayırlı Ramazanlar mesajları nı sizlerle paylaştık. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, hayırlı Ramazanlar diyoruz. Siz de bizlerle en güzel hayırlı Ramazanlar mesajları için yorumlarda paylaşabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
En Güzel Hayırlı Ramazanlar Mesajları 2021

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!