En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Sözleri

Arefe Günü Mübarek Olsun! En Güzel Resimli Anlamlı Arefe Günü ile İlgili Mesajlar ve Sözler! Sayfamızda bulunan Birbirinden Güzel Dualı Arefe Günü Sözleri'ni sosyal medya hesabından ya da sevdiklerinle Hemen Paylaş!

Arefe Günü Mesajları
Arefe Günü Mesajları

Sayfamızda En Güzel Anlamlı Arefe Günü Mesajları ve Sözleri 2021, Arefe Duası Sözleri, Arefe ile İlgili Güzel Sözler, Arefe Günü İçin  En Güzel Sözler, Arefe Sözleri Resimli, Arefe Günü Mesajları Kısa, Uzun, Resimli, Anlamlı Arefe Günü Duaları ve Mesajları, Anneye, Babaya, Abiye Halaya Arefe Günü Mesajları, Sevgiliye, Kardeşe, Arkadaşa, Teyzeye Arefe Günü Kutlama Sözleri ve Mesajları, Babaanneye, Dedeye, Anneanneye, Amcaya Arefe Günü Mesajları, Arefe ne demek, Arefe gününün anlamı nedir? hakkında içerik hazırladık.

Ramazanın son günü ve Kurban Bayramından bir gün önceki güne Arefe günü denir. Bu günde bayram için son hazırlıklar yapılır. Bu günü bolca dua ve ibadetle geçirmeye hayret etmek gerekir. Arefe Gününde mezarlıklar ziyaret edilir, ölmüşlere dua edilir. Arefe günü bayram heyecanının başladığı gündür. Bugünde En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Sözleri, Arefe Duası Sözleri, Arefe ile İlgili Güzel Sözler, Arefe Günü İçin Güzel Sözler internetten araştırılır. Arefe Sözleri Resimli, Arefe Günü Mesajları Kısa, Uzun, Resimli, Anlamlı Arefe Günü Sözleri ve Mesajları ile insanlar sevdiklerinin gönlünü alır.  Anneye, Babaya, Abiye Halaya Arefe Günü Mesajları, Sevgiliye, Kardeşe, Arkadaşa, Teyzeye Arefe Günü Kutlama Sözleri ve Mesajları, Babaanneye, Dedeye, Anneanneye, Amcaya Arefe Günü Mesajları gönderilir. İşte Arefe Günü Mesajları Resimli Kısa Anlamlı 2021…

arefe günü kutlama mesajları
arefe günü kutlama mesajları

Arefe Günü Mesajları Kısa ve Uzun

Duanın faziletlisi, Arefe günü yapılan salih dualardır.

Allah’ın mübarek kıldığı bir gün olan arefe gününüz mübarek olsun.

Her günümüz bayramı haber veren arefe günü gibi olsun inşallah.

Arefe ne güzel gündür. O gün rahmet kapıları açılır! (Hz. Muhammed (s.a.v)

Allah bu arefe gününde bizlerin günahlarını affetsin. Arefe Gününüz kutlu olsun.

Bugün Mübarek Arefe! Bayramın bereketinden mahrum kalmadan ona ulaşalım inşallah.

Arefe gününün hayrından sizlerin de faydalanması duasıyla. Arefe gününüz mübarek olsun.

Arefe günü tutulan oruç, on bir ayın sultanı Ramazan’a son vedadır. Arefe gününüz kutlu olsun.

Oruçlarınızın sevabıyla günahlarınızdan arındığınız bir Arefe günü olsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

Bütün Müslümanların bir çocuk heyecanı ile bayramı beklediği gündür Arefe. Arefe gününüz kutlu olsun.

Arefe gününüzü tebrik ederiz, sevdiklerinizle daha nice güzel günlere erişmenizi Allah’tan niyaz ederiz.

Dualarınız faziletli, niyetleriniz hayırlı olsun. Arefe günü yapılan salih ve makbul dualarınız kabul olsun.

En güzel bayramlara hep birlikte sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla. Arefe gününüz mübarek olsun.

Küs olanların barıştığı, sevenlerin kucaklaştığı rahmet ve şefkat dolu günler dileğiyle. Arefe gününüz kutlu olsun.

Arefe gününde, kalbinde iman olanlar için ne müjdeler gizlidir. Arefe gününüz ve bayramınızı tebrik ederim.

Şeytanların ve kötülüklerin Alllah’ın kudreti ile bağlanıp kaldığı bu Arefe gününe ulaştıran Rahman’a şükürler olsun.

Dostlukların pekiştiği, kardeşlerin kucaklaştığı, nice güzel bayram Arefeleri yaşayalım. Arefe gününüz mübarek olsun.

En Güzel Arefe Sözleri

Ramazan Bayramı bereketiyle gelsin, acı içindeki bütün insanlık için hayırlara vesile olsun. Arefe Günün Kutlu olsun.

Bu mübarek Arefe Gününde büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperiz. Arefe gününüz kutlu olsun.

Dua kapılarının açık olduğu bugünde heybenizin dua çiçekleri ile  dolması dileğiyle, şimdiden hayırlı bayramlar.

En güzel bayramlara tek yürek, tek vücut sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla.. Arefe gününüz mübarek olsun.

Bir dua, bir samimi sevgi, bir sıcak mesaj unutturur uzaklıkları. Bu Arefe gününde ayrı kalsak da gönüllerimiz bir.

Arefe gününde hayır kapılarının sonuna kadar açan Allah’a şükürler olsun. Hem Arefe’niz hem bayramınız mübarek olsun.

Her gününüzün şu güzel bayramın habercisi arefe günü gibi heyecan ve neşe içinde olması duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.

Hayatınızdaki tüm günlerin arefe günü ve bayram gibi heyecan ve neşe içinde geçmesini dilerim. Arefe gününüz kutlu olsun.

Bu Arefe gününde kabirlerinde kendilerine dua edecek kimsesi kalmayanlara da bolca dua edelim. Arefe gününüz kutlu olsun.

Arefe gününüz ile en güzel bayramlara uyanın inşallah. Bugünde içiniz güneş gibi sıcacık olsun, Arefe Gününüz mübarek olsun.

Arefe gününüzü en samimi dileklerimle kutlarım, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve güzel günlere erişmenizi Allah’tan niyaz ederim.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Her türlü kaza ve belaların sizden uzak olduğu bu Arefe günü, yaşadığınız tüm sıkıntıları alıp götürsün. Arefe gününüz kutlu olsun.

Arefe günü tutulan oruç ile Ramazan’a veda ediyoruz. Allah seneye de bizleri Ramazan’a ulaştırsın inşallah. Arefe Gününüz kutlu olsun.

Sizlere en güzel ve sevinçli bayramları müjdeleyen Arefe gününde en güzel dilekleriniz gerçek olsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

Sevinçle bayramı gözlediğimiz bugünde son orucumuzu açacağız. Bu güzel bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun, Arefe gününüz kutlu olsun.

Bugün Arefe Günü. Bayramlıkların alındığı, mutfaklarda hazırlıkların yapıldığı en güzel günlerden biri.  Herkesin Arefe Gününü kutlarım.

Arefe Günü Kutlama Mesajları

Sevdiklerinizle birlikte sağlıkla bir bayram yaşamanız için dua ediyorum. Arefe gününüzü ve mübarek bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Ramazan’ın bereketinin bayrama da ulaşması için Arefe gününde bolca dua edelim. Her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gün diliyoruz.

Kalbinizin ay gibi parlak olduğu, kalbinizin neşe ile dolduğu bir arefe günü olsun. Bu sevincinizin hiç bitmemesi duasıyla, Arefe gününüz kutlu olsun.

Arefe günü ahirete göçen yakınlarımızın en çok ziyaret edildiği zamanlardır. Bu günlerde sizlerin de duacılarınız hiç eksik olmasın. Arefe Gününüz kutlu olsun.

Hayır kapılarının ardına kadar açık, kazaların ve belaların geride durduğu bu Arefe gününde yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Arefe gününüz kutlu olsun.

Kalbinizde güneş gibi umut, ömrünüze binbir tatlı mutluluk dolsun. Sevdikleriniz hep yanınızda olsun, yüzünüz ve yüreğiniz hiç solmasın. Arefe gününüz kutlu olsun.

Tüm kalpler sevinç içinde, umutların gerçek olması için duaya durmuş. Bu arefe günü hürmetine acılar unutulsun, dualarınız kabul ve arefe gününüz mübarek olsun.

Adaletin sahibi, her şeyin yaratıcısı, merhametliler merhametlisi olan yüce Allah, hayırlı dualarda bulunan müslümanların dualarını kabul eder. Arefe gününüz kutlu olsun.

Kabristanların ziyaretçi dolup taştığı, mezarlığa gidemeyenlerin ise evlerinde ölmüşleri için duaye durduğu bu mübarek Arefe gününe ulaştıran Allah’a şükürler olsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

Arefe, güzellik, hoşluk, beraberlik ile, her zaman daha güzel ve mutlu bir gün olsun. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin ise gözlerinden öpüyoruz. Arefe gününüz mübarek olsun.

Her şeye kadir olan ve kullarına karşı çok merhametli olan Yüce Allah’ım bizleri, Senin yolundan ve sevdiklerimizden ayırma! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları olsun hepimize.

Her şeyin yaratıcısı olan güzel Allah’ım. Hamd sanadır, dua sanadır. Sen bizi Ramazan’a ve Arefeye ulaştırdın. Bayrama da erdir. Bütün Müslümanların Ramazan’ın feyzi ile bereketlenmesi duasıyla.

SEKİNE DUASI SIRRI

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!