En Güzel Anlamlı Özlü Müge Anlı Sözleri

En Güzel Anlamlı Müge Anlı Sözleri
En Güzel Anlamlı Özlü Müge Anlı Sözleri

En Güzel Anlamlı Müge Anlı Sözleri, Özlü, Kapak, Komik Müge Anlı Sözleri, Müge Anlı’nın Komik, Özlü, Anlamlı Sözleri, Müge Anlı İbretlik, Ders Verici Sözleri, Kısa, Uzun, Müge Anlı Özlü Sözler Alıntılar

En Güzel Anlamlı Müge Anlı Sözleri, Özlü, Kapak, Komik Müge Anlı Sözleri birçok kişi için aydınlatıcı ve bilinçlendirici nitelik taşıyor. Bu yüzden sayfamızda sizlerle Müge Anlı’nın Komik, Özlü, Anlamlı Sözleri bire araya getirildi. Müge Anlı İbretlik, Ders Verici Sözleri, Kısa, Uzun, Müge Anlı Özlü Sözler Alıntılar hakkındaki detaylar haberimizde sizlerle. Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı ile bir kez daha gönüllerde taht kuran Müge Anlı’nın Sözlerini derledik. Tatlı Sert İşte En Güzel Anlamlı Müge Anlı Sözleri, Özlü, Kapak, Komik Müge Anlı Sözleri

 

En Güzel Anlamlı Müge Anlı Sözleri

Biz bir arada güçlüyüz.

Kötülükler var, ama iyi insanlar da var.

Ava giderken avlanıyorsunuz! Avlanmayın.

Kuralları biz belirleyeceğiz. Karşı taraf değil.

Ben sana inanır mıyım? Sen benim gözüme baksana.

Bir çocuk evden neden kaçıyor? Ona da bakmak lazım.

Atalarımızın sözleri çok güzel, davul bile dendi dengine.

Bir çocuğun en güvenli bulunduğu yer nedesidir? Evidir!

Geç kalan adalet, adalet değildir. Adaletin gücü hızındadır.

Bu sosyal medya dediğiniz şeye neden bu kadar esir oldunuz?

Hata da o kadar ucu açık bir konu ki; kime göre hatalı, kime göre değil?

Küçükkken saklambaç oynardık, ben herkesi bulurdum:)

Hep daha çok el ele vereceğiz. Toplumun iyi insanlarının sesi çok daha gür çıkacak.

Kaderinizi karşı tarafın eline bırakmayın hanımlar beyler. Kaderinizi kendi elinize alın.

Normal bir kadın, tanıştığınızda size bana bilezik al, şunu al, bunu al demez kardeşim.

Sevgilim benim! Sevginiz batsın sizin! İnsanı sevgiden, aştan soğutuyorsunuz yani!

Hayat benim diyeceksiniz. Karşı tarafın ne dediği önemli değil, benim ne dediğim önemli.

Yıkılmamak lazım, olaylar karşısında ayakta durup ben bunun üstesinden gelebilirim, demek lazım.

Bu kadar insanlar enayi yerine konulmayacak, bu kadar insanın duygularıyla oynanmayacak.

Annesini hastaneye götürmeyecek de size estetik ameliyat mı yaptıracak? Ya saçmalamayın ya.

Ligde takım olarak kim hak ediyorsa kim kazanıyorsa o kalsın. Ama 2. ligde de olsa ben Fenerbahçeliyim.

Her birimiz iyi bir aşka, iyi bir sevdaya, iyi bir ilişkiye layığız, evet. Ama kuralları biz belirleyeceğiz, karşı taraf değil.

Benim dediğim olacak, benim istediğim olacak. Bunu böyle megolamanca söylemiyorum. Tabi doğru olacaksın.

 

 Müge Anlı Özlü, Kapak, Komik Sözleri

Bunu ne zaman söyler bir kadın, biliyor musunuz? Evlisinizdir yirmi yıldır, artık sıkılmıştır bir şeylere, git bana o zaman bilezik al falan der.

Size ne hanımefendi, o onun annesi! Hayatına girdiniz diye annesinden mi vazgeçecek? Bu nasıl bir hadsizliktir yani? Öyle şey olur mu ya?

Siz de biraz kimlerle beraber olduğunuza bir bakın. Bakalım adamların kaşı gözü oynuyor mu? Adamın gözünden de anlarsın yani.

Çocuk çok kıymetli olduğu için çocuk tabirini kullanıyorum. Yanlış yapmış olabilir, hatalı kararlar vermiş olabilir; o yüzden çocuk zaten. O yüzden çocuk diyoruz.

Herkes haddini ve yerini bilecek. Biriyle evlendiğiniz zaman şunu diyemezsiniz; anneni babanı varsa çocuğunu kenara at, bir tek ben varım, diyemezsiniz.

Yapışmayın bir adam bulduğunuz zaman! Bakın tanıyın, olmuyorsa da napalım? Yani herkesin hayatında da her zaman birisi olmak zorunda değil yani.

Ben erkek olacağım, bir kadınla evleneceğim, ben kırk yıllık anamı bırakıp karımın peşinde koşacağım! Böyle saçmalık olur mu? Böyle insanlık olur mu?

Gerçekten bir gün dayanamayacağım ve böyle bütün içinden gelenleri söyleyeceğim, sen sağ ben selamet! İnsan dayanamıyor ya, ayıp denen bir şey var.

Cinayet mi intihar mı kısmı ayrı bir konudur. O, sonuçta bilim insanlarının vereceği karara göre ilerleyecek bir şeydir. Ama burada ortada çok büyük bir şiddet var.

(Annesine) Senin oğlun, deyip duruyorsunuz. Sormak istiyorum, annesinin evinden mi getirdi? Oğlunuz bir haltlar karıştırıyorsa sizden de aldığı genlerle ilgili olabilir mi acaba?

Cinayettir ya da intihardır, onun kararını adli tıp uzmanları verecektir; ona saygılıyız. Ama bu kız intihar etmiş dahi olsa, neden sürüklendi bu intihara? Neden bu tarz intiharlarda dört başı mamur olarak görülen mektuptu, nottu, aramaydı, bir helallik istemeydi yok?

Yeni tanıştınız, bana bilezik al, bana onu al, bana bunu al! Bir kadın bu demez, istemez bir erkekten. Bir erkek de yeni tanıştığı bir kadından bana beş bin ver, on bin ver, demez. Diyorsa bilin ki o işin içinde bir bit yeniği vardır. Her zaman mı Müge derseniz, evet kardeşim, her zaman böyle. Bu kadar açık ve net konuşuyorum bu konuda. Böyle bir şeyle karşılaştığınızda lütfen kendinizi geri çekin.

Müge Anlı’nın Anlamlı, Ders Veren Sözleri

Biz burada yaşananları söylemeye utandığımız için kibarca bir isim bulmaya çalışıyoruz. Ne evlilik vaadi, fuhuş çetesi! Bunun kanundaki adı bu! Ne evliliği böyle evlilik mi olur?

Kadın ya da erkek, kendi başına da yaşayabilirsin. Böyle kaşı gözü oynak adamdan kadından biraz uzak duracaksınız arkadaşlar!

Bak kusura bakmayın, çocuklu kadının özel hayatı olmaz kardeşim! Bunu söylüyorum, neden? Çünkü buraya bir adam gelip karım bana çocuğumu vermiyor dediğinde de ona diyorum ki; ne yaptın da göstermiyor diyorum.

Hem annelik yapayım, hem sevgilim olsun diye düşünüyorsunuz ama işte yok öyle bir hayat, görüyorsunuz! Ya o çocuğu tercih ediyorsun, ya kendi hayatını tercih ediyorsun. (Çocuk) gelir bir yaşa, kendi ayakları üstünde durmaya çalışır, üniversiteye başlar, sen de birini bul evlen, tabi ki hakkın, genç güzel bir kadınsın.

Demek ki neymiş? Siz sosyal medyadan girip başkalarıyla tanışırken, aynı şekilde kadın ya da erkek eşiniz de aynı sosyal medyaya girip başkalarıyla tanışıyor.

Eğer siz eşinize harcayacağınız vakti bir başkasına harcarsanız; o vakit harcamadığınız eşiniz de vakit harcanmasını istediği vakti yine gidecek başkalarıyla harcayacak.

Herkesin birbirine vakit harcaması gerekiyor. Sen gidip başkalarıyla vakit geçirirsen; karşı taraf da gidiyor, o vakti başkalarıyla geçiriyor.

Dövülmeyen çocuk kendini iyi ifade edebiliyor. Siz eğer çocuklarınıza böyle size göre hata olan her şeyde birer tane ensesine indirirseniz, o çocuklar da bir toplum içine girdiğinde konuşamıyor, kendini ifade edemiyor, kendi ayakları üzerinde duramıyor. Babadan korkuyor, sonra evleniyor, kocadan korkuyor, kayınpederden korkuyor… Öyle korkuyla bir hayat yok! Dövemezsiniz bir kadınları, kızınızı da dövemezsiniz, karınızı da dövemezsiniz.

7
mutlu
Mutlu
3
_zg_n
Üzgün
5
sinirli
Sinirli
3
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
En Güzel Anlamlı Özlü Müge Anlı Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!