En Güzel Anlamlı Babalar Günü Sözleri ve Mesajı

en güzel anlamlı babalar günü sözleri ve mesajları
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En Güzel Anlamlı Babalar Günü Sözleri ve Mesajı, 2020 Duygusal, Uzun, Kısa, Babalar Günü Sözleri ve Mesajları, Komik Babalar Günü Mesajı, Babalar Günü Cümleleri, Eşe, Kocaya, Sevgiliye Babalar Günü Mesajı. Amcaya, Dedeye, Dayıya, Abiye Babalar Günü Mesajı ve Sözleri, Babalar Günü ile İlgili Güzel Sözler, Babalar Günü Kutlama Mesajları.

Babalar Günü senenin en duygusal günlerinden biridir. Her sene Haziran ayının 3. Haftasında Pazar günleri kutlanır Babalar Günü. Kimi hediyelerle, kimi küçük sürprizlerle, kimi güzel sözlerle bugünde babasını mutlu etmeye çalışır.  Bu yüzden En Güzel Anlamlı Babalar Günü Sözleri ve Mesajı internette aratılıyor. 2020 Babalar Günü  21 Haziran’a denk geldi. Bu özel günde babasına sevgisini ifade etmek isteyenler için en güzel anlamlı Babalar Günü Mesajları özel olarak oluşturuldu. Pek çok kişi bugün için en güzel anlamlı, duygusal kısa, uzun, komik resimli Babalar Günü Mesajları ve Sözleri hakkında araştırıyor.  En Güzel Anlamlı Babalar Günü Sözleri ve Mesajını bugünde sosyal medyadan, Whatsapp, Facebook, Instagram veya SMS olarak her yolla babalar gününü kutlayabilirsiniz.   İşte En Güzel Anlamlı Babalar Günü Sözleri ve Mesajı

duygusal-uzun kısa babalar günü sözleri

Güzel Anlamlı Babalar Günü Sözleri ve Mesajı

Sen benim kahramanımsın. Babalar Günün kutlu olsun!

Annemin akrabalarının ne dediği önemli değil, en iyi baba sensin.

Gelecekteki çocuklarımın babası, babalar günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Sırtımı dayadığım dağsın, senin gölgende dinleniyorum. Babalar Günün Kutlu olsun canım.

Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Hayattaki bütün zor zamanlarımda varlığından güç aldığım biricik babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Senin varlığından daha huzurlu, daha güvenli, kalbinden daha sıcak bir yer yok babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Kederimi, mutluluğumu, üzüntümü, sevincimi çekinmeden paylaştığım en iyi dostumsun. Babalar günün kutlu olsun!

Kimse senin kadar fedakâr, azimli ve sevgi dolu olamaz! Dünya bir yana sen bir yana can parçam. Babalar Günün kutlu olsun!

Bazen oyun arkadaşım, bazen suç ortağım, bazen en büyük sırdaşım oldun. Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Benim gölgesinde rahat ve güvende olduğum canım babam, Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun.

Sonsuz bir şefkat ve anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık bir evlat olmak için çalışıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Beni her zaman ideallerime ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine inandırarak güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

Sevgileri ve verdikleri güvenle geleceğimizin temini olan babalarımızın yaşam boyu mutlulukları dilekleri ile babalar gününüz kutlu olsun.

Duygusal, Uzun, Kısa Babalar Günü Sözleri ve Mesajları

Sen güçlü bir ağaç gibisin. Sırtımı ne zaman sana yaslasam güvenle dolar içim. Çünkü bana güç veren bir babam var. Babalar Günün kutlu olsun.

Benim geçmişim ve geleceğimsin. Ömrümce seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki anlatılmaz bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

Senin çocuğun olmak gibi bir gururu taşıyorum. Ne mutlu bana. Senin gibi dağ yürekli bir insan olabilirsem ne mutlu bana. Babalar Günün kutlu olsun!

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şükretsem az gelir. Güzel günler hep senin olsun canım babacım. Seni seviyorum güzel babacığım.

Fedakârlık, koruma, gayret ve merhamet sözcükleri seninle anlam buluyor canım babam. Seni çok ama çok seviyorum.  Babalar günün kutlu olsun.

Ailelerimizin temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün eli öpülesidir. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılarımı sunarım.

Daha ilk nefesimden ilk adımlarımdan beri sen benim canımsın ve hep ellerimden tutuyordun. Ve biliyorum ellerimi hiç bırakmadın. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyadaki en değerli varlığım, biricik babam. Bu özel günde seni ne kadar çok, ne kadar tarifsiz sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun balım babam.

Bu hayatta eğriyi doğruyu, akı karayı senden öğrendim. Seninle olgunlaştım. Benim hayat öğretmenim oldun. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

En zor durumlarda bile bir çıkış yolu bulup ailemizi bir arada tutan canım babam. Sen her zaman değişmez desteğimiz oldun. Seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Babam olduğun için ne kadar şanslı olduğumun farkındayım. Herkes seni kıskanabilir, çünkü sen, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Amcaya, Dayıya, Dedeye, Abiye Babalar Günü Mesajı ve Sözleri

Sen benim baba yarım, canım amcam, senin yerin bende her zaman başka oldu, biliyorum ki sen de beni bir evladın gibi sevdin ve hep kolladın. Babalar Günün Kutlu Olsun canım.

Canım babam, sensiz bir babalar günü yaşıyorum ve inan, kendimi koca dünyada bir başına hissediyorum. Sen benim dostum, neşem ve aydınlığımsın. Babalar günün kutlu olsun.

Dün sana karşı koyduğum şeyleri bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin adımlarını takip ediyorum. Her geçen gün seni daha iyi anlamam bundan. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Evimizin direği canım dedem kucak dolusu sevgi ve saygılarımı göndersem de onu ne çok sevdiğimi anlatamam. Babam gibisin canım dedem, sadece bugünümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Bana yaptığın en büyük iyilik benim dayım olman sanırım. Hep seni örnek alarak, senin ilkelerinle doğru yolu buldum. Dayıların en iyi yüreklisi, en örnek alınasısın. Babalar günün kutlu olsun.

Canım abim, senin kendinden emin duruşun ve sözlerinle büyüdüm. Senin sevgi ve merhamet dolu yüreğinle insan olmayı öğrendim. Sen benim hayat fenerimsin.  Seni çok seviyorum iyi ki varsın, babalar günün kutlu olsun.

Senin efkârlı bir bakışın beni bitirmeye yeter, senin mutlu bir gülüşün bana bütün dertleri unutturur. Dilerim ki sen hep gül, efkâr senden uzak olsun. Seni çok ama çok seven bir evladın var ve bunu hiçbir şey değiştiremez. Babalar günün kutlu olsun.

Ayrıca Tıklayın:

Hayatınıza Yön Verecek Özlü Sözler

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!