Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlama Mesajları

Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlama Mesajları
Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlama Mesajları

Sosyal bir oluşum olan kooperatifçilik ilk kez 21 Aralık 1844 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Bu sebeple tüm dünyada 21 Aralık Günü “Dünya Kooperatifçilik Günü” olarak kutlanmaktadır. Sizler için hazırladığımız Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlama Mesajları sosyal medya hesaplarınızdan (Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook) ya da kurumsal olarak paylaşabilir ve yayınlayabilirsiniz.

21 aralık dünya kooperatifçilik günü kutlama mesajları resimli
21 aralık dünya kooperatifçilik günü kutlama mesajları resimli

Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlama Mesajları

21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlu Olsun.

Kooperatiflerin temel amacının kar değil, iş birliği ve dayanışmadır.

Ülkemizde kooperatif alanında çalışanların 21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü’nü kutluyorum.

Kooperatifler, ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmanın vazgeçilmez unsurlarıdır. Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlu Olsun.

Dünya Kooperatifçilik Günü’nü en iyi dileklerimizle kutlarken, hepinize saygı ve sevgilerimizi sunar, sağlıklı ve bereketli günler dilerim.

21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü’nü kutluyor; kentimizdeki ve ülkemizdeki kooperatifçilik faaliyetlerinin daha iyi noktalara taşındığı, üretimin çeşitli, bereketli ve bol olduğu günler diliyorum.

Sosyal sorumluluk ilkesi ile çalışan, temelinde dayanışma, topluma ve insana hizmet olan kooperatiflerimiz, bireylerin ve toplumun ekonomik ve sosyal kalkınması açısından da büyük önem taşımaktadır.

Tüm kooperatifçilik camiamızın 21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü’nü kutlar, bugünün birlik ve beraberliğimizin kuvvetlenmesine, toplumumuzun ekonomik ve sosyal kalkınmasına vesile olmasını temenni ederim.

21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlu Olsun…”Kanaatim odur ki muhakkak suretle(kesinlikle) birleşmede kuvvet vardır. Kooperatif yapmak, maddi ve manevi kuvvetleri, zekâ ve maharetleri birleştirmek demektir. Atatürk

Yardımlaşmayı ve birlikte hareket etmeyi ilke edinen, çevredeki sorunları imece usulüyle aşan Anadolu halkı, zaten kooperatifçiliğin en temel ilkesini yıllardır geleneklerinde yaşatmaktadır. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlu Olsun.

Bilindiği üzere dünyada kooperatifçiliğin ilk uygulayıcılarından kabul edilen Rochdale Girişimci’lerinin 21 Aralık 1844 yılında İngiltere’nin Manchester kentinde bir araya gelmesine ithafen her yıl 21 Aralık “Dünya Kooperatifçilik Günü” olarak kutlanmaktadır. Bu vesile ile Dünya Kooperatifçilik Gününü Kutlarım.

Ülkemizde de her kesimden vatandaşımızın toplumsal kalkınmaya ve eşitliğe önem veren kooperatiflerin çatısı altında birleşerek ülke kalkınmasına ciddi katkılar sağlaması mümkündür. Bugün tarımdan sanayiye, eğitimden sağlığa, enerjiden sigortaya hemen hemen her sektörde faaliyette bulunan kooperatiflerimiz, ekonomik ve sosyal kalkınmada lokomotif rol üstlenmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlama Mesajları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!