Çıkma Teklifi Sözleri, Romantik, Duygusal, Etkileyici

Çıkma Teklifi Sözleri Etkileyici
Çıkma Teklifi Sözleri Etkileyici

Çıkma Teklifi Sözleri Romantik, Duygusal, Etkileyici 2021 içeriğinde âşık olduğunuz veya sevdiğiniz kişiye söylenmesi gereken en güzel çıkma teklifi sözlerini derledik. İşte birbirinden güzel çıkma teklifi sözleri, cümleleri kısa, uzun haliyle sizleri bekliyor.

Sayfamızda çıkma teklifi sözleri bulunmaktadır. Gençlik yıllarının en güzel zamanları âşık olduğumuz zamanlardır. En güzel duyguları tattığımız bu dönemde âşık olduğumuz ve sevdiğimiz kişilere açılmak isteriz. Karşımızdakine duygularımızı ifade etmek için duygularımıza tercüman olacak en güzel, anlamlı, kısa, uzun, etkileyici ve romantik çıkma teklifi sözleri ararız. Yazımızda bulunan birbirinden harika çıkma teklifi sözleri ve mesajlarını sevdiklerinize sosyal medya yoluyla aktarabilirsiniz. Ya da yüz yüze içinizdeki duyguları ifade edebilirsiniz.

Çıkma Teklifi Sözleri

Göğsüme uyuyuşunu bir ömür izlemek istiyorum müsaadenle.

Bundan sonraki hayatımda kalbimin atma sebebi olur musun?

Hayatımın geriye kalan güzel bir boşluğunu sen doldurur musun?

Canıma can, yoluma yoldaş, kalbime huzur, hayatıma neşe katanım olur musun?

Ömür dediğin bir başkasınınkine katılınca güzel. Gel ömrüm ol, ömrüme ömür kat.

Aklımı başımdan alıyorsun, kalbimi hızlandırıyorsun. Aklım sende kalsın kalbime girer misin?

Ey peri kızı. Ey dünyalar güzeli. Ben bende değilim, seni gördüm göreli. Hayatımın kalanında bana eşlik eder misin?

Okyanuslarda kayboluyorum, boğuluyorum sana baktığımda ve biliyorum ki kurtarıcım sensin. Can simidim, kurtarıcım olur musun?

Sana baktığımda gözlerimin içi parlıyor, ellerim terliyor, kalbim hızla atıyor ve sen dışında her yer flulaşıyor. Sen ve beni biz yapalım mı?

Sen çiçeklerin en güzeli, sen dünya güzeli, sen cennetten düşen bir parça, sen etrafa neşe saçan. Hayatıma güzellik katar mısın?

Dünya döndükçe ve bu beden can taşıdıkça seni sevmeye yemin ediyorum. Beni sevip ömrümü ömrüne hediye etmeme müsaade eder misin?

Eğer iznin olursa hayatına girmek istiyorum, hayatın hayatım olsun diye. Eğer iznin olursa haykırmak istiyorum kâinat böyle bir aşkı kıskansın diye.

Seni seviyorum hoşlanmak değil bu sevmek, aşk değil aşk geçer, sevgi bu en derin duygu tükenmeyen tükenmeyecek olan. Aşığım her zerrene, gel gir hayatıma.

Sana ilk gördüğüm günden beri aşığım, sana olan aşkım her gün büyüdü, ben artık bu aşkı içimde büyütmek değil dışarıya çıkarmak istiyorum. Bana bir şans verir misin?

Ben bende değil, sende de hem sen hem ben, ben hem benimim hem de senin, sen de benim, Bir öyle garip hale bugün geldim ki, sen ben misin, bilmiyorum, ben mi senim. Mevlâna

Kalbime bir gün değil, bir ömür heyecan ol istiyorum. Seni ilk gördüğüm günden beri, delicesine seviyorum. Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde olsun. Hayatıma mutluluk katan, sevgi kaynağım olur musun?

çıkma teklifi sözleri romantik
çıkma teklifi sözleri romantik

Kız Arkadaşa Çıkma Teklifi Sözleri Romantik

Nefesim olur musun?

Gel kalbimde yaşa ve kira ödeme.

Hayallerimi hayallerimize çevirelim mi?

Bundan sonra sana aşkım diyebilir miyim?

Seninle aynı gökyüzünü izlemek istiyorum.

Neden seninle olmadığım zaman hiç yaşamıyorum.

Bundan sonraki hayatımda kalbimin atma sebebi olur musun?

Benim hayatımda her şeyin yolunda gitmesi için senin olman şart. Bana ellerini uzatır mısın?

Seni sayısız biçimde, sayısız kez, yaşamdan sonra yaşamda, yaştan sonra sonsuza dek seviyorum.

Yüzük parmağın boştaysa şayet, doldurmak isterim. Bunun için her şeyi yapmaya hazırım yeter ki sen evet de!

Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bugüneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin?

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşmaya ne dersin?

Bugüne kadar sana olan duygularımı hep sakladım. Beni yanlış anlamandan hep korktum. Sonra dedim ki sevmek veya âşık olmak kötü bir şey değil. Seviyorum seni hem de deliler gibi. Benimle aynı yolda yürür müsün?

Yanıma geldiğinde o kadar heyecanlanıyorum ki kendime ne yapsam kendime engel olamıyorum. Çünkü sana aşığım. Oh be söyledim. Evet ben seni çok ama çok seviyorum. Ben sana ait olmak istiyorum sende bana ait olmak ister misin?

Öyle bir benim ol istiyorum ki, adının geçtiği her yerde tüm hakları sakladır, hem de ben de saklıdır! Demek istiyorum. Sana kendimi anlatmam, sevgimi göstermem için bana izin verir misin? Bir ömür mutluluk yolu kurmamın sebebi olur musun?

Ben senin gözlerine bakamıyorum, çekiniyorum. Öyle ki ne zaman gözlerine baksam, gözlerimden okunacak aşkım diye korkuyorum. Artık korkmak istemiyorum. Ne kadar birikmiş aşk sözleri varsa lügat da hepsi sana… sevgiliye uzun uzadıya aşkımı anlatmak istiyorum. Bana bir şans vermek ister misin?

Romantik, Etkileyici Çıkma Teklifi Sözleri

Kalbimin sahibi olur musun?

Bir merhaba diyelim ömürlük olsun.

Sana gelmek istiyorum bana kapılarını açar mısın?

Her şeyi seninle hayal ediyorum. Hayallerimin prensesi olur musun?

Dolunay’da başlarmış her yeni şey. Seninle bu yeni hayatımızda dolunayda başlasın.

Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine âşık oldum benimle çıkar mısın?

Aynalar kendi yüzümü göstermez oldu bana. Bütün suretler senden ibaret. Benim aynam olur musun?

Bütün filmlerin başrolünde sen oynuyorsun. Seninle en mutlu finallerde rol arkadaşı olmak istiyorum.

Kader çizgimsin avuçlarımda, sen okyanuslar ötesi, tuzlu suların gökkuşağı keşfedilmemiş bir Ada’nın çiçeğisin…

Bütün perdeler çekilince, bütün sesler susunca bir senin gözlerin kalır yanımda. Gözlerini de alıp bir gün kapımı çalar mısın?

Bir evet bir ömre bedeldir bazen. Ömrümü senden gelecek bir evet’e bağladım. Yüreğim avuçlarımda bekliyorum.

Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, Sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?

Her bakışında öyle hale geliyorum ve öyle mutlu oluyorum ki bu duygularımın bir an önce açığa çıkması lazım bu yüzden söylüyorum seni çok seviyorum.

Gayem zatialinizi taciz etmek değil bilakis efkari umumiyede muhabbet kurmaktır. Testi cevabın kalbi hazalimi tamiri temin edeceğinden muhabbetinize talibim…

Seninle bir yol yürümek istiyorum. Güzel anılar biriktirmek ve unutulmaz hatıralar bırakmak istiyorum. Eğer kabul edersen bu hikâyenin sonunda seninle bir ömür boyu birlikte olmak istiyorum.

Adını yastıklara ezberlettim. Bir gün gelip sorarsan anlatırlar sana adını kaç gece sayıkladığımı. Saçların rüzgârda uçuşuyor aklım saçlarının peşi sıra. Koşup gelsem tutsam elinden ve hiç bırakmasam sonsuza kadar…

Kalbimdeki umudum, sığınacak tek yurdum, karanlıktaki avuntum, olur musun sonsuzluğum… sevginle doğuyor günlerim, seni görünce titriyor ellerim, gülümsemenle tükenir bedenim, olur musun yaşama nedenim… gökyüzünde yıldızım, hayattaki yalnızlığım, beni titreten ayazım, olur musun alınyazım… Sayfamızda en güzel, anlamlı, etkileyici ve romantik çıkma teklifi sözleri yeni kısa ve uzun haliyle sizlerle paylaştık.

30
mutlu
Mutlu
15
_zg_n
Üzgün
13
sinirli
Sinirli
6
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Çıkma Teklifi Sözleri, Romantik, Duygusal, Etkileyici

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!