Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri

Bu sayfamızda Netflix Dizi ve Film Platformunda yayınlanan ve özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören Aşk 101 Dizisinde yer alan sözlere ve repliklere yer verdik. Hemen Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri' ni keşfedin ve paylaşın!

Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri
Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri

Sayfa İçeriği; En Güzel Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri, Aşk 101 Dizisi Aşk Sözleri, Aşk 101 Dizisi Alıntıları, Aşk 101 Dizisi Duygusal Anlamlı Sözler, Aşk 101 Dizisi Resimli Aşk Sözleri.

Sayfamızda bulunan En Güzel Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri sevdiklerinizle paylaşabilir ve bu tarz içeriklerin devamı için sayfamızı beğenebilirsiniz. Aşk 101 Dizisine damga vuran aşka sözleri ve unutulmaz replikler.

Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri

Sana bakınca iyi oluyorum.

İnsan kalbiyle sevince aklını kaybediyor.

Farklıysan değiştirmeye çalışırlar, değişme.

Belki de halen seni deli gibi seviyorumdur.

Kumrular sakindir, bir tek ben kumru değilim sende!

Aşk saçma sapan bir duygu. Anlayan anlatsın, beni karıştırmayın.

Sevişmek böyle olmak zorunda değil. Bazen birinin ruhunun içini görürsün.

Kendin olmaya çalışmanın ne kadar ağır bir yük olduğunu şimdi anlıyorum.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama. Ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Üzüleceğini düşünsen de yaşa! En azından yanına kar kalıyor. Yaşanamayan daha acı.

Zaaflardan anlıyorum. Aşk da zaafların en kötüsü. Kendine saygını yitiriyorsun. O derece.

Anladım ki bu hayatta özel günler yok. Özel anlar var ve ne zaman olacaklarını sen seçemezsin.

İyi kötü görünür, kötü de iyi. Evrenin en büyük kahpeliğidir bu. Bütün o kibarlıklar pisliği örtmek içindir.

Güçsüzlüğünün farkına varmak da bir şey. Elinden geleni yaptığından eminsen yenilgiyi de zarif karşılamak lazım.

Aşk parayla çözülmüyor işte ne yaparsan olmuyor. Alıyor eline kalbini stres topu gibi oynuyor, sen de öyle bakıyorsun.

Her insan bir dünyaymış, ben bunu anladım. Prensipler, kurallar değil; kişi önemliymiş. Bu kişi dışarıdan ne kadar korkunç görünse bile…

aşk 101 dizisi sinan sözleri
aşk 101 dizisi sinan sözleri

İyilik bir düzene ayak uydurmak demek mi? En doğru, en sıradan olan şey iyi midir? Gerçekten karşınızdakinden beklentiniz bu mu?

Vallahi işte aşk hakkında benim de bildiğim, biri birini seviyor ama o onu sevmiyor. İçine tıkılıp devam ediyorsun. Çok kafa karıştıran bir şey.

Savunma yapmayı reddediyorum, çünkü savunma yapmak bile bir yere kadar suçu kabul etmek anlamına geliyor. Yani yapabilirdim ama yapmadım demiş oluyorsunuz.

Kendini taşımaktan, kendin olmaktan korkma. Ne zaman büyük sözü dinlersin? Kendine ait bir cümlen olmadığı zaman. Her zaman umudun olsun. Hiçbir şey hayatın sonu değil.

Nasılsınız? Hayat nasıl? Mutlu musun? Kendinle? Her şeyle? Kaç yıl oldu? Çok şey oldu. Doğumlar, düğünler, cenazeler… birbirimiz olmadan. Ama her şeyin başlangıcı bizdik. Sadece kendimiz olmak.

Âşık olduğumuz zaman yürek denilen ormanda bir kuş, anormal bir hızla döner ve gitmemiz gerektiğini söyler bize. Çünkü her şey çok fazladır, kumrular sakindir bir tek. Ama ben kumru değilim, sen de.

Her şeyden önce kendini sevmen lazım. Kendini kabul edip taşıyor olabilmen lazım. Yoksa “âşık oldum” dediğin şey iyi geçirirmiş birkaç zaman, öğrenilmiş birkaç çaresizlik, yanlış bildiklerinin yanılsaması, falan…

Okulumuzun cefakâr öğretmenleri ve sevgili öğrenciler. 1998-1999 eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı olsun inşallah. Necdet Hoca

Farklı olmak zordur. Dikkat çekici bakışlar, fısır fısır konuşmaların sonu hep sana çıkar. Mücadele etmek zorundasındır. Bunu herkes kaldıramaz. Bir süre sonra rahatsız etmemeye başlar, işte o zaman, tamamsındır.

Hayat sandığından daha uzun. Yeni yollar açılacak önünde. Duvara dayandım sandığın zamanlarda yeni kapılar açılacak. Yeniden, yeniden başlayacak hayat. Kendini fark et. Kendi değerini kendin ver. İnsanların seni nereye koyduğunu umursama. Aslında kim olduğunu yalnızca sen bilebilirsin. Biriciksin sen, sevilmeye değersin. Bunu anla.

Yapmayın Hocam Ya! Ben liseden mezun olup aynı sizin gibi her yıl aynı takım elbiseyi giyen, kendinden hiçbir beklentisi olmayan ancak 17 yaşındaki çocuklarla itişen bir müdür yardımcısı olmak istiyorum büyüyünce. Sinan

Arkadaşlar A sınıfı uygulamasına geçiş yapacağız. Bu şekilde en yüksek başarı beklentimiz olan öğrencileri A sınıfına alacağız. Bunun için her ay seviye tespit sınavı yapacağız arkadaşlar. Bu sınavlarda başarısız olanlar maalesef sınıf düşerken, başarılı olanlar A’ ya girmeye hak kazanacaktır. Doğal olarak onlar daha ayrıcalıklı bir eğitim görecekler böylelikle, eşitlik ilkemiz ve gayreti olan teşvik duygumuz sarsılmamış olacak. Sizler içinde kendinizi daha ileriye götürmenize vesile olacaktır. Buna yürekten inanıyorum sevgili arkadaşlar. Haydi Gençler her birinizin yolu açık olsun, başarılarınız daim olsun! Necdet Hoca Açılış Konuşması

10
mutlu
Mutlu
3
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
1
harika
Harika
Aşk 101 Dizisi Sözleri ve Replikleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!