Anlamlı Elveda Ramazan Sözleri

Ramazana Veda Mesajları ve Sözleri
Ramazana Veda Sözleri ve Mesajları

En Güzel ve Anlamlı Elveda Ramazan Sözleri ve Mesajları, Dualı Elveda Ramazan Sözleri ve Mesajları, Ramazana Veda Mesajları Sözleri, En Güzel Ramazan Ayı Veda Mesajları Sözleri, Duygusal Elveda Ramazan Mesajları Sözleri Resimli, Elveda Ey Şehri Ramazan Mesajları ve Sözleri, Uzun Kısa Elveda Ramazan Sözleri Mesajları

Mübarek Ramazan Ayı’nın sonuna geldik. Artık dillerde En Güzel ve Anlamlı Elveda Ramazan Sözleri ve Mesajları var. Ramazan’a veda ederken birçok kişi Elveda Ramazan mesajları ile sevdikleriyle duygularını paylaşıyor.  11 ayın sultanı Ramazan ayı ibadetlerle geçti. Şimdi En Güzel ve Anlamlı Elveda Ramazan Sözleri ve Mesajları ile ondan ayrılacağız. Oruç, namaz, dua, Kur’an-ı Kerim hatmi, mukabele ile gönüller huzura erdi. Artık En Güzel ve Anlamlı Elveda Ramazan Sözleri ve Mesajları Resimli ile gönlümüzü avutacağız. Ramazan Bayramı coşkusunu yaşamadan önce Ramazana veda mesajları ile hüznü hissedeceğiz.  Elveda Ramazan sözleri ile kalbimizi avutacağız. Sizler sevdiklerinizle Anlamlı Dualı Elveda Ramazan Mesajları paylaşabilirsiniz. Resimli Elveda Ramazan mesajları ve sözleri sizler için hazırlandı.  İşte 2021 kısa ve uzun en güzel elveda Ramazan ayı mesajları ve sözleri yazımızda;

elveda ramazan sözleri ve mesajları

Anlamlı Elveda Ramazan Sözleri

Sana şimdilik veda ediyoruz ey Şehr-i Ramazan… Duamız seneye de kavuşmak.

Ey mübarek Ramazan, senin gelişin gönül hoşluğu, bitişin ise burukluktur kalbimize.

Oruçla terbiye olduk, teravihlerle ibadete doyduk. Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda. 

Sağlıkla ve imanla seneye de Ramazan Ayı’na kavuşmak duasıyla Elveda ya şehr-i Ramazan.

Müminlerin gönül sevinci olan Ramazan, bir tatlı meltem gibi gelip geçtin. Elveda ya şehr-i Ramazan.

Neşe saçtı kalplere, okundu salat ü selam Peygambere (s.a.v.). Şimdi ise diyoruz ki güle güle, elveda ya şehr-i Ramazan

Sevgili Ramazan, senin varlığın biz Müslümanlar için bir kurtuluş vesilesidir. Allah bizi seneye de sana ulaştırsın. Elveda Ramazan.

Allah-ü Teala’nın emrini ettik eda, nefsimizi bu yolda kıldık feda, kavuştursun bizi seneye gene Allah, şehr-i Ramazan elveda.

Belki hakkıyla senin rahmetinden istifade edemedik, pek çok kusurlarımız oldu, ama cümlesine tövbe ettik. Elveda ya Şehri Ramazan elveda!

Şimdi önümüzde son teravih ve son sahur duruyor. Daha dün gibi seni selamlayıp hoş geldin dedik, ne çabuk geçti günler. Elveda Ya Ramazan.

Rabbim nasip ederse bir sonraki Ramazan’a ulaşırız ve müminlerle omuz omuza daha nice namazlarda saf tutarız. Şimdilik Elveda ey Ramazan.  

Ey Kur’an ayı Ramazan, on bir aylık yoldan geldin, Müslümanlara rahmet oldun, şimdi bizi bırakıp gidiyorsun. Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda.

Üç ayların sonuncusu, gönüllerin tacı Ramazan. Dertlilerin dermanı, Hakk’ın bize ihsanı Ramazan. Gene gel gene buyur. Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda.  

On bir ay oyunca o sultanın gelişini gözleriz. Mübarek Ramazan gelince sevinçle ibadete yöneliriz. Bayramla Allah’ın lütfunu idrak ederiz. Elveda ey Ramazan.

Hak rızası için zekat, sadaka, fitre verildi, fakirler sevindirildi, her yerde senin bereketin görüldü. Sana ulaştıran Allah’a şükürler olsun. Elveda ya Şehr-i Ramazan.

Ey rahmet ayı Ramazan, seninle gündüzleri nur ve huzur içindeydik. Geceleri ise nimete kavuşuyorduk. Şimdi bir yıl yolunu gözleyeceğiz. Ey Şehri Mübarek elveda!

 Duygusal Ramazan’a Veda Sözleri 

Veda ederek ayrılmak zor geliyor. Ramazan’ın iklimine sığınmıştık. Şimdi bayram sevincini yaşayacağız. Allah hepimize bir Ramazanı daha yaşatsın inşallah.

On bir aylık bekleyişimiz vuslatınla dolmuştu. Senin bereketinle coştuk ve şükrettik, Günahlarımızdan arınma vesilesi oldun. Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda.

Son teravih ve son sahur ile bayrama yaklaşıyoruz. Son orucumuzu en salih niyetlerde tuttuk, seneye de Ramazan’a ulaşmak için duaya durduk. Elveda Ya Ramazan.

Gündüzü ayrı güzel, gecesi ayrı aydınlık olan Rahmet ayı Ramazan, göz açıp kapayana kadar gelip geçti. Şimdi bir dahaki vuslat için dua vakti. Ey şehri mübarek elveda!

Bize tattırdığın huzurlu havayı, sükuneti, merhameti, hoşgörüyü bütün bir ömrümüze nasip etsin Allah. Ramazan ayına veda eden gözler yaşlı, gönüller hep biraz buruktur.

Ey Ramazan, sen bahar müjdesi oldun bize. Rahmetinle yıkandık, ruhumuzun hastalıkları seninle şifa buldu. Şimdi bizi iyileştirip gidiyorsun. Ey Şehr-i Ramazan elveda.

Hak emriyle oruç tuttuk, teravih kıldık, zekat verdik. Hakk’ın rızası için tövbe ettik, şükrettik. Ramazan gibi bir nimete erdik, bayrama sevincine de erelim inşallah.  Elveda Şehri-i Ramazan elveda.  

Sen evlerimizin en güzel misafiriydin Ey Ramazan. Seninle coştu gönüller, seninle bereketlendi haneler. Allah bizi senden mahrum bırakmasın, seneye de kavuşmak nasip olsun. Elveda ey şehri Ramazan.

Biz belki senin kıymetini bilmedik, pek çok eksiklik ve hatalarla günlerimizi geçirdik. Ama Müslüman samimi olarak tövbe ederse Allah kabul eder. Rabbim bizleri affeyle ve Ramazan’a layık eyle. Elveda şehri mübarek elveda!

Ey gönüller sultanı, Kadir gecesini içinde barındıran mübarek ay Ramazan. Sana doymak ne mümkün. Hasretinle bir yıl daha bekleyeceğiz. Allah bu günlerde yaptığımız ibadetlerimizi kabul eylesin. Ramazan’a veda ederken bizleri affeylesin.

Kur’an’ın indiği mübarek ay Ramazan. Senin nurunla aydınlandı gönüller. Seninle doldu diller. Şimdi bizi bırakıp gidiyorsun, ama biz bunu ayrılık olarak görmüyoruz. Senin bir daha kavuşmak için bir ara vakit girdi. Seni beklemek ne güzel. Elveda ey Ramazan. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Anlamlı Elveda Ramazan Sözleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!