Abiye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

Bayram Geldi! Abinize En Güzel Kurban Bayramı Mesajları Gönderin ve Sayfamızda Bulunan Resimli Kısa Dini Kurban Bayramı Sözleri' ni Sevdiklerinizle Paylaşın! İşte Birbirinden Güzel ve Anlamlı Abiye Kurban Bayramı Mesajı 2021. İyi Bayramlar

Abiye Kurban Bayramı Mesajları 2022
Abiye Kurban Bayramı Mesajları 2022

Sayfa İçeriği; Abiye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri 2022, Abi En İçten Kurban Bayramı Mesajları, Abiye En Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Asker Abiye Kurban Bayramı Mesajları, Polis Abiye Kurban Bayramı Mesajı, Öğretmen Abiye Kurban Bayramı Mesajı, Erkek Kardeşe Kurban Bayramı Mesajı

Bayram geldiğinde en yakınımızdaki sevdiklerimize güzel mesajlar göndererek onların bayramlarını en içten sözlerle kutlamak isteriz. Hayatımızda önemli bir yeri olan abilerimize de duygusal anlamlı Kurban Bayramı mesajları göndeririz. Sayfamızda birbirinden güzel abiye Kurban Bayramı mesajı ve sözleri bu bayramda sizlere özel hazırlandı. İşte Abiye Kurban Bayramı Mesajları 2022.

Abiye Dualı, Ayetli, Hadisli, Dini Kurban Bayramı Mesajları göndermek isterseniz sizlere hazırladığımız abiye dini bayram mesajları kısa resimli olarak erkek kardeşinizle paylaşabilirsiniz. Kurban Bayramı’na özel en güzel Abiye Kurban Bayram Mesajı ve Sözleri hemen paylaş!

Abiye Kurban Bayramı Mesajları

İyi Bayramlar Abi. İyi ki varsın.

Kurban Bayramın mübarek olsun canım abim.

Mübarek Kurban Bayramınızı 2021 tebrik ederim.

Kalbimize, gönlümüze de bayramların gelmesi temennisi ile…

Canım abim Kurban Bayramı’ nı en içten dileklerimle kutlarım.

Abim Mübarek Kurban Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyorum.

Kalbinde barış, gözlerinde umut olsun. Kurban Bayramının kutlu olsun.

Mübarek Kurban Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Damağını ruhunu ve çevreni tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dilerim abi.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, bütün acılar unutulsun, dualarınız kabul olsun.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmen dileğiyle Kurban Bayramın Mübarek Olsun Ağabey.

Sevgili ve değerli öğretmen abim, Kurban Bayramı’ nı tebrik eder sağlık sıhhat ve esenlikler dilerim.

Mesafeler uzak olsa da gönüllerimiz bir. Kurban Bayramı’nı tebrik eder ailen ile nice bayramlara erişmeni dilerim

Nice bayramlara erişmek dileğiyle Kurban Bayramı’nı tebrik eder hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.

Kalpler ancak Allah’ı anmakla mutmain olur. Allah bizleri kendisine layık bir kul olmayı nasip etsin. Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Bayram demek, barış ve kardeşlik demektir. Bayram demek, hatırlama, hatırlanma, heyecan ve huzur demektir. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Can bula cananını. Bayram o bayram ola. Kul bula sultanını. Bayram o bayram ola. Hüzün ü keder def’ ola. Dilde hicâb ref’ ola. Cümle günah af ola. Bayram o bayram ola. Lutfi

abiye kurban bayramı mesajı resimli
abiye kurban bayramı mesajı resimli 2022

Bu bayramda hep birlikte aynı sofrada yer almasak da aklımız hep sende. Sen yeter ki iyi ol daha nice güzel bayramlar geçiririz Allah’ın izni ile. Seni seviyoruz. Hayırlı teskereler

Bu bayramda senden uzak ve hüzünlü geçiyor. Senin kıymetini bu bayram daha iyi anladım. Gerçekten sen yokken bir yanım eksik kalıyor canım abim. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyorum.

Allah’ım! Varlık âlemine ibret nazarıyla bakabilmeyi bizlere nasip eyle! Bedenlerimizi ve kalplerimizi imansız, Kur ‘ansız, harap evler gibi olmaktan muhafaza eyle! Kurban Bayramı’nı Mübarek Olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoş geldi… Bu mübarek bayramın ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyoruz. Hayırlı bayramlar.

Değerli Abim; Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi ve güzel duygularla kutluyorum. Bayramın, başta Türk-İslam alemi olmak üzere, bütün insanlık için barış, huzur, kardeşlik ve sağlık getirmesini diliyorum. Selam ve sevgilerimle.

Bu Kurban Bayramı’nda abilerin en güzeline çok güzel bir mesajım var. Canım abim seni çok özledik, seni çok seviyoruz, sana her zaman dua ediyoruz. Senin her zaman iyi olmanı temenni ediyoruz. Bu vesile ile Kurban Bayramı’nı tebrik ederiz. Allah yardımcın olsun. Allah’a emanet olun.

Başarının anahtarı yapılan işe aktardığımız tutkudur. Her zaman tutku ve özveriyle çalışan siz değerli ekip arkadaşlarımın gözlerindeki ışıltıyı hiç kaybetmemesi ümidiyle mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor; ailenizle birlikte huzur ve sağlık dolu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.

Sen vatan görevini yaparken bizler senden uzak buruk bir bayram geçiyoruz. İlk defa sensiz bayram kutluyoruz canım abim. Tek dileğimiz askerlik vazifeni bir an önce yaparak tekrar aramıza dönmen. Çünkü seni çok özledik. Kurban Bayramın Mübarek Olsun. En büyük asker bizim asker.

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir. Bu vesile ile Kurban Bayramı’nı Kutlar ellerinden öperim.

En kutsal mesleklerden biri olan polisliğin verdiği gurur ve şerefle bayram demeden aile demeden zaman mefhumu gözetmeksizin çalışıyorsun. Gönül ister ki bu bayram hep beraber olalım ama olmadı. Vatan beklemez. Sen moralini yüksek tut abim. Bizler senin için her zaman dua ediyoruz. İnşallah beraber geçireceğimiz bayramlara da kavuşmak ümidi ile.

Ramazan Bayramı huzur demektir, ana baba sıcağı demektir. Bir masanın başında toplanmış gurbetler demektir. Çocuk sesleridir. Anne elinden börektir. Kardeş sevgisidir. Bayramlıktır en güzelinden. Bayram namazıdır; kapıda beklenilen babadır, atadır. Harçlıktır. Hatıralardır yad edilen. Unutulan yakınlar, uzun zamandır aranmamış akrabalardır. Evi saran kahkahalardır. Paylaşmaktır ekmeği, neşeyi, sevgiyi. Mutluluktur kısacası. Güzeldir bayram sabahları. Vefayı hatırlatır. Belki de insanlığımızı… Kurban Bayramı’nı Mübarek Olsun.

Sizlere Dini Sözler kategorisi içinde 2022 Abiye Kurban Bayramı Mesajları hazır ettik. Beğendiğiniz sözleri ya da mesajları kısa mesaj, whatsapp durum, instagram, facebook gibi platformları kullanarak abinize gönderebilir, Kurban Bayramının en güzel sevincini asker abiyle,  polis abiyle, doktor abiyle, öğretmen abiyle vs.  paylaşabilirsiniz.

3
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
harika
Harika
Abiye Kurban Bayramı Mesajları ve Sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Web Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!